T-Mobile کامل تصاحب شرکت رقیب با حداکثر سرعت دویدن

بزرگنمایی این تصویر

T-Mobile لوگو در خارج از فروشگاه در واشنگتن, DC. این شرکت با تکمیل آن تصاحب رقیب حامل تلفن همراه با حداکثر سرعت دویدن. Alastair پیک/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Alastair پیک/خبرگزاری گتی ایماژ

حامل تلفن همراه T-Mobile اعلام کرد که امروز آن را رسما به اتمام ادغام با حداکثر سرعت دویدن. این معامله که اعلام شد در سال 2018 به این معنی که قبلا سوم و چهارم بزرگترین بی سیم شرکت در ایالات متحده در حال حاضر تبدیل شدن به سوم رقابت AT&T و Verizon. این شرکت جدید به نام T-Mobile است و امید به استفاده از آن در استخر جدید از منابع به گسترش آن 5G قابلیت با هدف ارائه سریع تر سرعت اینترنت به 99 درصد از جمعیت در شش سال آینده.

ایران همواره برای روشن شدن چند موانع حقوقی برای اثبات آن نمی بشدت رقابت — تعدادی از ایالت ها و همچنین طرفداران مصرف کننده نگران است که تحکیم صنعت منجر به قیمت های بالاتر است. در تابستان گذشته وزارت دادگستری به آن متهور آیا به عنوان کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا در پاییز. در ماه فوریه پس از وکلای کلی از کشورهای مختلف به ارمغان آورد یک مورد به دادگاه منطقه قاضی ویکتور ماررو به این نتیجه رسیدند که با حداکثر سرعت دویدن نیست به احتمال زیاد برای زنده ماندن به عنوان یک رقیب به هر حال.

نیز وجود دارد یک تغییر در رهبری در T-موبایل. مدیر عامل John Legere به شدت پایین با COO مایک Sievert مصرف بیش از. پرسیده شده توسط CNBC آیا coronavirus همه گیر خواهد کم کردن سرعت شرکت تهاجمی 5G برنامه Sievert گفت: آنها شده است به عنوان طبقه بندی شده ضروری است و می تواند همچنان عامل “ما تعیین کرده اید از یک شبکه از نظر ما می تواند انجام دهد که با خیال راحت” Sievert گفت.

“فردی خدمه یک فرد گاهی اوقات آن را تا سه, چهار, پنج نفر که وارد جداگانه اتومبیل و کار در یک محیط امن تفاوت از هر یک از دیگر. به غیر از برخی از مسائل اطراف اجازه ما نمی بینیم کاهش در توانایی ما را به این شبکه به مقیاس است.”

به عنوان بخشی از T-Mobile را ادغام این شرکت به توافق برای کمک به ایجاد تلویزیون ماهواره ای شرکت Dish Network به عنوان چهارمین عمده بی سیم شرکت است. در حالی که اکثر مشتریان با حداکثر سرعت دویدن در حال حرکت به T-Mobile قصد دارد با حداکثر سرعت دویدن را اعتباری مشتریان خواهد شد معطوف به ظرف.

در اعلام معامله T-Mobile نیز تصریح کرد یک وعده قبلی آن ساخته شده به FCC به ارائه “یا همان نرخ های بهتر برنامه های” برای مدت سه سال — مقدار زمان آن را برای ساخت آن 5G شبکه. منتقدان را به نام که وعده “غیرقابل اجرا.” و به عنوان FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel که در یک نظر مخالف وجود دارد هیچ چیز برای جلوگیری از این شرکت از افزایش قیمت پس از سه سال هستند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im