ارتش پاکستان به نگه دارید تا مبارزه با آخرین شورشی منطقه

دمشق سوریه - سوریه نظامی قول داد در روز یکشنبه به نگه دارید تا عملیات خود را به دست آوردن مجدد کنترل از کل کشو

توسط MINERALNEWS در 20 بهمن 1398

دمشق سوریه - سوریه نظامی قول داد در روز یکشنبه به نگه دارید تا عملیات خود را به دست آوردن مجدد کنترل از کل کشور روز پس از گرفتن تکه های زیادی از خاک از آخرین شورشی holdout در شمال غربی سوریه است.

روسیه به شدت مورد حمایت دولت سوریه را توهین آمیز است. این مبارزه منجر به سقوط شکننده آتش بس بود که مذاکره با ترکیه در سال 2018 است.

پیش از نیروهای حمایت از رئیس جمهور سوریه بشار اسد به شورشیان مناطق ادلب و حلب استان نیز برانگیخته largescale بحران انسانی.

نزدیک به 600000 نفر فرار کرده اند مبارزه از دسامبر. بسیاری از آوارگان در حال زندگی در فضای باز در پناهگاه و خانه های موقت در انجماد زمستان شرایط نزدیک به مرز ترکیه. نیمی از آوارگان اعتقاد به کودکان است.

یک حامی اصلی مسلح مخالف سوریه و ترکیه فرستاده است در بزرگ نظامی تقویت به شورشیان مناطق. اما تجمع را متوقف کرده است دولت سوریه پیش است.

ارتش سوریه سخنگوی ژنرال علی Mayhoub گفت که نیروهای دولتی به دست آورده بودند یک مزیت استراتژیک در روزهای اخیر با توجه به بیانیه های انجام شده توسط سوریه وزارت امور خارجه آمریکا ، او گفت که سوریه از پیشرفت در اطراف حلب جنوب روستا تا به حال در ارتباط با کسانی که از شرق ادلب.

ارتش سوریه بود کشف و ضبط یک منطقه جغرافیایی از بیش از 600 کیلومتر مربع (230 مایل مربع) را دستگیر و ده ها تن از شهرها و روستاها ،

اما دولت در مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد با هدف تامین امنیت بزرگراه استراتژیک در تحت کنترل شورشیان در خاک در حال حاضر به جای تصرف کل استان و پر جمعیت پایتخت یمن است.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه گفت: نیروهای پلیس بودند تنها چند کیلومتر (مایل) از به دست گرفتن کنترل کامل از بزرگراه استراتژیک می دانم به عنوان M5. بزرگراه لینک سرمایه های ملی دمشق با این کشور که برای سال ها تقسیم شده بین دولت و نیروهای مخالف.

ترکیه صدها وسایل نقلیه نظامی و نیروهای خود را به استان ادلب در هفته گذشته. تجمع و ادامه داد: دولت پیشرفت موجب نادر برخورد on Feb. 3 بین ترکیه و سوریه که به کشته شدن هشت نظامی ترکیه پرسنل و 13 سوریه.

روز یکشنبه Mayhoub گفت: تلاش برای بازگشت مخالفان مسلح "موفق نخواهد شد در جلوگیری از سقوط سریع" از گروه های شورشی. دمشق در نظر همه مخالف مسلح به عنوان "سازمان های تروریستی."

شورشیان از جمله برخی از رادیکال ترین گروه های شبه نظامی کنترل بسیاری از استان ادلب و بخش هایی از همسایه حلب منطقه است. این مناطق خانه را به برخی از 3 میلیون نفر — که بسیاری از آنها آواره از دیگر نقاط سوریه است.

روز جمعه ترکیه وزارت دفاع هشدار داد ارتش آن واکنش نشان خواهد داد "حتی بیشتر از زور و اجبار" به هر گونه حمله در مشاهده پست ها در شمال سوریه افزود: "ما مشاهده پست های خود ادامه خواهد داد و انجام وظایف."

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس نویسنده سارا ال دیب در بیروت کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب