سوریه می گوید اسرائیل در حمله جنگنده های منطقه ای در نزدیکی دمشق

بیروت - اسرائیل جنگنده های در حال پرواز بر فراز لبنان شلیک موشک به سمت مناطق نزدیک به دمشق در اوایل روز دوشنبه

توسط MINERALNEWS در 8 اردیبهشت 1399

بیروت - اسرائیل جنگنده های در حال پرواز بر فراز لبنان شلیک موشک به سمت مناطق نزدیک به دمشق در اوایل روز دوشنبه نظامی سوریه گفت: این ادعا این کشور دفاع هوایی شات بسیاری از آنها را به پایین.

ارتش در بیانیه ای گفت که انجام شد توسط رسانه های دولتی که برخی از موشک های ساخته شده است که آن را به هدف نزدیک پایتخت سوریه ناشی از آسیب مواد اما نه تحمیل هر گونه تلفات.

با توجه به بیانیه ای این حمله حوالی سحر. ارتش سوریه به هیچ جزئیات بیشتری درباره این حمله و یا آنچه در آن هدف به طور خاص. تلویزیون دولتی سوریه گفت: این حملات رخ داده در سوریه ،

اسرائیل به ندرت تایید حمله و آن را اظهار نظر در آخرین موشک اعتصاب. اسرائیل گفته است که از آن شده است در پشت یک سری از حملات هوایی به طور عمده هدف قرار دادن ایران و حزب الله لبنان نیروهای خود در سوریه هستند که در کنار نیروهای دولتی سوریه.

اسرائیل نیز در گذشته مورد استفاده قرار لبنان حریم هوایی برای راه اندازی حملات در سوریه است.

هفته گذشته اسرائیل حمله هوایی هدفمند به ایران و ایران به حمایت از مبارزان در صحرا در نزدیکی تاریخی و مرکزی سوریه در شهر پالمیرا. یک مخالف سوری از جنگ, گروه نظارت گفت: این حمله به کشته شدن نه مبارزان از جمله شش تن بودند و نه سوریه.tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de