مطالعه می یابد قرن مبارزه با کلاه ایمنی برتر, سپر مغز در برابر ضربه

سربازان 369th پیاده نظام عمل در فرانسه در طول جنگ جهانی اول آنها با پوشیدن فرانسوی “آدریان” کلاه و با استفاده از فرانسوی صادر تفنگ و تجهیزات. National Archives and Records Administration پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

National Archives and Records Administration

در هفته بعد از ایران Jan. 8 موشک بالستیک حمله العین al-Asad هوایی در عراق 110 آمریکا خدمات اعضای مستقر در آنجا تشخیص داده شد با آنچه شده است امضای البته نامرئی زخم از جنگ در عراق و افغانستان: آسیب های مغزی ناشی از آسیب رسان انفجار از انفجار سلاح.

حتی اگر همه آنها مبارزه با پوشیدن کلاه ایمنی آنها و بیش از 400 ، 000 دیگر نیروهای ایالات متحده مبتلا به TBI بیش از دو دهه گذشته فاقد تجهیزات است که به طور خاص طراحی شده برای محافظت از مغز خود را از انفجار امواج شوک.

چرا که همیشه از اول modern combat کلاه بیرون آمد و در سال 1915 این به اصطلاح “مغز سطل” طراحی شده اند برای محافظت از سر نمی نامرئی از امواج شوک اما از ترکش و گلوله و دیگر بلانت اشیاء فیزیکی است.

در واقع یک مطالعه اخیر انجام شده توسط یک تیم از محققان دانشگاه دوک در می یابد که 105 ساله “آدریان” کلاه استفاده شده توسط ارتش فرانسه در جنگ جهانی اول می تواند در ارائه بهتر انفجار حفاظت از پیشرفته مبارزه با کلاه (ACH) به طور گسترده ای توسط ارتش ایالات متحده.

“است که بسیار تعجب آور است, در واقع می گوید:” Joost Op ‘t Eynde بلژیکی زیستی-مهندسی نامزد دکترا در دانشگاه دوک که رهبری پروژه تحقیقاتی در مقایسه با سه جداگانه در جنگ جهانی اول-فهرست کلاه با ACH مدل. “این تنها پس از آزمون است که ما دیدم که مدرن کلاه نمی شد بهتر است. و پس از آن ما شاهد بودیم که در برخی حالات فرانسه Adrian کلاه تا به حال انجام شده بهتر است.”

این تنها زمانی بود که آن کلاه را به معرض سربار امواج انفجار که 1915-عصر Adrian کلاه عملکرد بهتری نسبت به دیگران است. دوک محققان با اشاره به مطرح فلز تاج در حال اجرا را از جلو به عقب Adrian کلاه — یکی از ویژگی های طراحی نیز بر روی کلاه ایمنی مورد استفاده در آن زمان توسط آتش نشانان — به عنوان به احتمال زیاد توضیح برای آن حفاظت برتر از سربار انفجار.

“هندسه از کلاه ایمنی می تواند یک تفاوت بزرگ می گوید:” ‘t Eynde. “من مطمئن هستم که یک تاج یا چیزی شبیه به آن را با یک طراحی مدرن اما فقط آگاه بودن از چگونگی هندسه ممکن است بر راه که سر و مغز ممکن است تجربه یک موج شوک است که قطعا چیزی است که من فکر می کنم باید در ذهن نگه داشته شود در کلاه ایمنی طراحی شده است.”

اما یک 2014, آکادمی ملی علوم مطالعه اشاره می کند که در حالی که کولار-بر اساس ACH کلاه ایمنی قابل توجهی تکامل از جنگ جهانی اول پیشینیان اصلی رویکرد به کلاه طراحی باقی مانده است حفاظت از قابل توجه اشیاء.

“حفاظت از warfighter فراهم شده توسط کلاه از تهدیدات اعم از گلوله و گلوله, انفجار خودرو برخورد و چتر نجات فرود بهبود یافته با بهبود کلاه طراحی و مواد” نویسندگان این گزارش بنویسید. “این سطح از حفاظت از nonfatal بافت مغز آسیب است که ممکن است پیامدهای بهداشتی فراتر از مرحله حاد شناخته شده نیست.”

یک افسر ارتش با برنامه اجرایی دفتر سرباز شاخه ای است که مدیریت, دنده محافظ می گوید: تحقیقات شکاف توضیح می دهد که چرا تاکنون پیشرفت بیشتر در طراحی موج انفجار-مقاوم در برابر مبارزه با کلاه.

“چقدر از موج انفجار بیش از حد است ؟ آن را به خوبی تعریف شده می گوید:” سرهنگ سرهنگ زنجبیل Whitehead, محصول, مدیر, برای, سرباز, تجهیزات حفاظتی. “آن را به عقب می رود به جامعه پزشکی نیست و برقراری ارتباط از آسیب به موج انفجار.”

دیگران هر چند اصرار دارند که عدم درک کامل از چگونگی انفجار امواج مغز تاثیر می گذارد نباید مانع آمدن با کلاه که انجام یک کار بهتر از محافظ سربازان مغز است.

“این است که شما نیاز به دانستن دقیقا همان چیزی است که وضعیت پزشکی است که نتایج حاصل از موج انفجار از یک مقدار مشخصی از زور می گوید:” دانشگاه روچستر فیزیکدان اریک Blackman که همکاری 2007 مطالعه بررسی نیاز برای بهتر TBI حفاظت در مبارزه با کلاه. “شما واقعا نیاز به محافظت از نیروی از گرفتن مغز در وهله اول, و شما می توانید انجام دهید که بدون دانستن دقیقا همان چیزی است که علائم پزشکی هستند.”

بازنشسته ژنرال پیتر Chiarelli اختصاص داده است که چقدر از زمان خود را پس از ترک وظیفه فعال در سال 2012 به عنوان معاون رئیس ستاد ارتش از کارکنان به دفاع از یک درک بهتر از جنگ مربوط به TBI.

“ما صرف میلیاردها دلار — من به عنوان معاون رئیس ستاد — تحقیق در مورد آسیب های مغزی و پست استرس پس از سانحه و ما واقعا بدست مقدار بازگشت سرمایه گذاری در آن.,” می گوید Chiarelli. “و من می خواهم استدلال می کنند آن را نه لزوما پول است که باعث می شود بیشترین تاثیر — آن گروه از محققان که در حال حاضر به کار با هم به اشتراک گذاری داده ها از یکدیگر یاد بگیرند و زمانی که آنها این مسیر که کار نمی کند آنها به یکدیگر به جای سعی در پنهان کردن آن از هر یک از دیگر.”

دانشگاه روچستر را Blackman برای متقاعد شده است مبارزه با کلاه ایمنی است که بیشتر به طور کامل در برابر ضربه است که هر دو لازم و ممکن است.

“وجود دارد نیاز به برخی از نوع اولويت با اهداف خاص,” او می گوید. “مردم را هم — آن اتفاق خواهد افتاد اگر یک تلاش هماهنگ نسبت به آن است. اگر شما فکر می کنم چیزی شبیه به پروژه منهتن (که تولید اولین سلاح اتمی در طول جنگ جهانی دوم) برای این که چیزی را فاقد است.”

در حالی که 100 درصد حفاظت ممکن است در برابر انفجار امواج Blackman می افزاید: این عملکرد برتر از یک قرن مبارزه با کلاه ایمنی باید یک یادآوری است که کافی وجود دارد اتاق را برای بهبود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im