متحده چرخ ترویج خودروهای برقی

بزرگنمایی این تصویر پم فرانک مدیر عامل شرکت ChargEVC دیسک های نارنجی روشن Chevrolet Bolt چرا که او م

توسط MINERALNEWS در 15 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

پم فرانک مدیر عامل شرکت ChargEVC دیسک های نارنجی روشن Chevrolet Bolt چرا که او می خواهد دیگران به خود را متوجه یک ماشین الکتریکی است. جف بردی/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جف بردی/NPR

به عنوان دولت فدرال طول می کشد یک صندلی عقب در ترویج خودروهای برقی برخی از ایالت ها مانند نیوجرسی در حال چرخ است.

وجود حدود 1.5 میلیون وسایل نقلیه الکتریکی در ایالات متحده جاده امروز با توجه به ادیسون برق موسسه. EV بوستر در مورد تغییر آب و هوا می خواهید حتی بیشتر و آنها می گویند دولت باید کمک کند سرعت انتقال دور از احتراق داخلی ماشین.

نیوجرسی گذشت بلند پروازانه قانون در ماه ژانویه با هدف داشتن 330,000 خودروهای برقی در جاده های کشور تا پایان سال 2025 است. و توسط 2040 نیوجرسی می خواهد 85 درصد از خودروهای فروخته شده در دولت به توان الکتریکی است.

N. J. رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی می گوید: قانون بخشی از دولت خود را با هدف رسیدن به 100 درصد انرژی پاک تا سال 2050.

این قانون شامل تا 300 میلیون دلار در تخفیف بیش از 10 سال به برق خودرو خریداران.

"و این نه فقط هر تخفیف. آن را "نقدی بر هود' تخفیف. شما راه رفتن به یک فروشنده وجود دارد یک ماشین که $35,000 که خودرو از 30 ، 000 $به شما می گوید:" پم فرانک, مدیر عامل گروه ChargEVC که شامل نرم افزار نمایندگی های خودرو و گروه های زیست محیطی.

فرانک نه تنها یک مدافع برای EVs او یک مبلغ است. که ' به همین دلیل او همواره یک رنگ نارنجی روشن Chevrolet Bolt.

"من می خواستم مردم را به اطلاع من رانندگی با این ماشین الکتریکی است که من بسیار افتخار" فرانک می گوید. و اگر کسی می پرسد او را به آنها بگویید که آن را سرگرم کننده به درایو آن را سریع آن را کاهش می دهد او کربن فوت پرینت و آن را آرام.

فرانک گروه تحت فشار قرار دادند به قانون جدید که همچنین خواستار ایستگاه های شارژ می شود ساخته شده است در سراسر کشور برای غلبه بر "اضطراب محدوده" و یا ترس از یک باتری اتومبیل را اجرا خواهد کرد با هیچ جایی برای شارژ.

نیوجرسی قانون همراه با مشوق های در ایالات مانند کالیفرنیا و اورگان و مریلند همه می آیند در زمان مهمی برای آب و برق. پس از چند دهه به طور پیوسته افزایش مصرف برق در ایالات متحده تقاضای وارد کردن تشکر در بخشی به کارآمد تر لوازم برقی و روشنایی.

اگر بیشتر EVs در جاده هستند که به معنی آب و برق و فروش برق بیشتر.

"نیوجرسی یکی از هیجان انگیز به دلیل خارج از کالیفرنیا این احتمالا بزرگترین قطعه ای از قوانین است که ما دیده ایم که حمایت از حمل و نقل پاک" می گوید: Chris Budzynski مدیر ابزار سیاست در Exelon.

و این قانون می آید را به عنوان اعتبار مالیاتی فدرال تا 7500 دلار شروع و به پایان می رسد. اعتبار در دسترس هستند فقط برای اولین 200,000 ماشین تولید کننده به فروش می رساند. جنرال موتورز و تسلا در حال حاضر آمار که سقف.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کمک بلوک تلاش برای بالا بردن حد که در ماه دسامبر گذشته. به عنوان یک زمینه دموکرات نامزد ریاست جمهوری بسیار بیشتر حمایت از EV یارانه ها. بنابراین اگر رای دهندگان انتخاب یک رئیس جمهور جدید ماه نوامبر آینده بیشتر فدرال کمک ممکن است. تا آن زمان Budzynski با خوشحالی به دیدن متحده اقدام به سرعت انتقال به اتومبیل های برقی.

"این نشان دهنده یکی از مهم ترین و یا بیشتر فرصت های قابل توجهی برای ما احتمالا در طی 100 سال گذشته به غیر از معرفی تهویه مطبوع" Budzynski می گوید.

نه هر کس خوشحال است با این روند. شرکت های نفتی به ویژه کسانی که با تمرکز بر پالایش ایستاده به از دست دادن فروش بنزین اگر EVs را خاموش.

آنها مخالف برخی از تلاش های دولت اغلب بازتاب استدلال از طرفداران مصرف کننده مانند استفانی با نام تجاری مدیر نیوجرسی بخش از رای دادن مشاوره. کار او این است که به ابزار دفاع از منافع مشتریان.

"بسیاری از کسانی که مشتریان نمی توانیم یک وسیله نقلیه الکتریکی به دلیل ارزان ترین خودرو الکتریکی در این نقطه است که حدود 30 ، 000 $" نام تجاری می گوید.

اغلب این برنامه های دولت آب و برق اجازه می دهد به جمع آوری ratepayer پول برای ساخت چنین چیزهایی به عنوان ایستگاه های شارژ. نام تجاری می گوید که عادلانه نیست چون فقیر ratepayers در حال پرداخت یارانه ثروتمند آنهایی که استطاعت EV.

ماشین های الکتریکی طرفداران نقطه از مزایای هر کس از هوای پاک و تلاش برای پرداختن به تغییرات آب و هوا. و مطالعات وجود دارد که از جمله یکی متمرکز در کالیفرنیا — دولت با بیشترین EVs — نشان دادن مقدار زیادی بیشتر خودروهای برقی در جاده ها در واقع می تواند به کاهش نرخ.

نام تجاری می گوید گرفتن وجود دارد هر چند "تا زمانی که شما رسیدن به یک توده مهم از وسایل نقلیه الکتریکی, شما نمی خواهید برای دیدن آن اثر است."

برای نیوجرسی EV قانون نام تجاری می گوید نگرانی خود را برای فقیر ratepayers خطاب شد. پول از صندوق در حال حاضر اختصاص داده شده به منافع عمومی استفاده خواهد شد EV تخفیف.

هنوز هم بحث های شبیه به این را به عنوان ادامه مطلب متحده به دنبال افزایش وسایل نقلیه الکتریکی. در واقع Pam فرانک قصد دارد او را نارنجی پیچ و ائتلاف خود به کشورهای همسایه در شمال بسیار به زودی.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب