رنگ آمیزی ورق قرص اما هیچ وضوح در Gillum هتل اجرا در

میامی - عکس های منتشر شده توسط ساحل میامی پلیس نشان می دهد چه یک هتل لوکس اتاق نگاه کرد زمانی که افسران یافت س

توسط MINERALNEWS در 5 اردیبهشت 1399

میامی - عکس های منتشر شده توسط ساحل میامی پلیس نشان می دهد چه یک هتل لوکس اتاق نگاه کرد زمانی که افسران یافت سابق فلوریدا فرمانداری نامزد اندرو Gillum مست و با دو نفر دیگر از مردان است.

عکس های منتشر شده روز شنبه نشان می دهد استفراغ-رنگ آمیزی و rumpled ورق تخت در یک جعبه برای یک حزب نور دیسکو, توپ, ریخته قرص سفید بر روی فرش و یک ویال از مواد مخدر اغلب استفاده می شود برای اختلال نعوظ. اما به تازگی منتشر شده, عکس و افسر بدن-cam تصویری ریختن هیچ نور بیشتر در چه Gillum انجام شد و یا چرا او وجود دارد در ماه گذشته.

آتش نجات خدمه و افسران نامیده می شدند به میامی بیچ, هتل, مارس 13 برای یک فرد مشکوک به مصرف بیش از حد مواد مخدر. پلیس می گویند Gillum و آنها در اتاق هتل و Gillum شد inebriated.

پلیس می گوید یکی از مردان آلدو Mejias شده و کارت اعتباری خود را به تراویس Dyson و 30 به اجاره یک اتاق در هتل و برنامه ریزی شده برای دیدار با او را به بعد. زمانی که Mejias آمد به اتاق هتل متوجه شد که Gillum استفراغ در حمام و Dyson شروع به استفراغ و سقوط روی تخت, با توجه به گزارش پلیس.

وقتی ماموران وارد Gillum شد تا inebriated او نمی تواند ارتباط برقرار کند. Gillum تا به حال پایدار پزشکی علائم زمانی که پزشکان برای بازگشت یک چک رفاه و او را ترک هتل. Dyson گرفته شده بود به یک بیمارستان با توجه به گزارش پلیس.

مقامات در بر داشت baggies مشکوک کریستال متامفتامین بر اساس این گزارش.

Gillum گفت: ماه گذشته بود که او در ساحل میامی برای عروسی و نه استفاده از مواد مخدر غیر قانونی. بعد از اتاق هتل برخورد شد در مکان های عمومی, Gillum اعلام کرد او در ورود به یک مرکز توانبخشی گفته او کاهش یافته است به افسردگی و سوء مصرف الکل پس از از دست دادن پیشنهاد خود را برای فرماندار.

Gillum, 40, اولین, سیاه, نامزد عمده حزب سیاسی برای انتخابات فرمانداری در فلوریدا. او از دست داده و دقت به جمهوری خواه ران DeSantis در انتخابات 2018. پس از انتخابات شکست Gillum نصب شده تلاش برای دموکراتیک ثبت نام رای دهندگان در فلوریدا و اغلب به نظر می رسد در کابل کانال های خبری به عنوان یک مفسر سیاسی.

سابق تالاهاسی شهردار است که ازدواج کرده و دارای سه فرزند. نمایندگان برای Gillum نمی گرداند, ایمیل سوالات و Gillum جواب نداد تلفن همراه خود را پنج شنبه.

اطلاعات منتشر شده در این هفته توسط ساحل میامی اداره پلیس شامل یک 911 تماس بگیرید و تصویری از یک افسر بدن دوربین است که عمدتا خاموش و تار است. قبل از قاب می رود تار و سکوت این فیلم نشان می دهد افسران در یک راهرو ضربه زدن بر روی درب اتاق هتل. کسی داخل شنیده می شود گفت: "مواد مخدر."

تاری تصویری به نظر می رسد برای نشان دادن عکس سیاه و سفید مرد صحبت با افسران در داخل اتاق. 911 تماس بیشتر دستگیری یک توزیع کننده آموزش Mejias چگونه به انجام ماساژ قفسه سینه در Dyson.

سوابق نشان می دهد Dyson شده است یک پرستار ثبت شده برای دو سال گذشته اما او به طور داوطلبانه انصراف خود را به تازگی مجوز. میامی هرالد گزارش کرده است که او قبلا رفت و با نام مستعار اسکات برودی در یک سایت مرجع برای اسکورت. هیچ کس پاسخ در روز پنج شنبه به یک شماره تلفن که یک جستجوی سوابق نشان می دهد متعلق به Dyson.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس نویسنده مایک اشنایدر در اورلاندو فلوریدا کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.ly
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن