باید L. A. پارک رنجرز حمل اسلحه ؟ یک عضو شورای شهر می گوید: بله

لس آنجلس عضو شورای شهر جو Buscaino می خواهد به تغییر شهر قوانین اجازه می دهد تا پارک رنجرز به حمل اسلحه با این استدلال که این امر حفاظت بهتر از هر دو رنجرز و parkgoers.

در یک پیشنهاد معرفی پنج شنبه, Buscaino استدلال کرد که پارک رنجرز به طور معمول گشت “کنترل از راه دور و متروک مناطق” و باید دسترسی به “همه اجرای قانون ابزار و تجهیزات” برای نگه داشتن مردم در امن است.

“پارک رنجرز در حال ادای سوگند افسران پلیس. آنها در حال حاضر دریافت اسلحه گرم آموزش از پلیس لس آنجلس. و آنها در حال خواسته به انجام خیلی بیشتر” Buscaino در مصاحبه ای گفت:. “این فقط به حفاظت اضافه به کسانی که رنجرز که در خط مقدم امنیت عمومی در پارک های ما.”

رئیس پارک رنجر جو Losorelli آن را به نام “از راه رسیده.” اگر یک فرد مسلح در یونانی تئاتر Losorelli گفت: “مردم می خواهم ما را به رفتن و ارزیابی است که تهدید — اما ما نمی قادر خواهد بود به.”

تبلیغات

ایده نگران فعالان پیشرو که برای حمایت از افراد بی خانمان کمپینگ در پارک های شهر. در اکو پارک دریاچه فعالان با خدمات نمی نوردد ائتلاف تبدیل شده اند در اعتراض به اجرای تلاش استدلال که مردم باید قادر به ماندن در پارک ها در چهره یک پناهگاه کمبود.

Arielle Sallai یک فعال سیاسی دموکراتیک سوسیالیست آمریکا-لس آنجلس به نام این پیشنهاد را “بسیار خطرناک” و “بازتاب پر از شکوفه ترس است که مردم باید در مورد unhoused مردم در فضاهای عمومی.”

“آن وحشتزده من” Sallai گفت: از چشم انداز پشتیبانی پارک رنجرز. “Unhoused مردمی هستند که ناامن هستند در اینجا.”

پیت سفید, مدیر اجرایی, از skid row گروه حمایت لس آنجلس جامعه اقدام شبکه گفت: او همچنین نگران است. “سلاح های بیشتر در دست انسان به معنی استفاده بیشتر از زور و نه کمتر” سفید گفت: از این پیشنهاد.

تبلیغات

در واکنش به چنین نگرانی Buscaino استدلال کرد که مسلح کردن رنجرز خواهد حفاظت بهتر از هر کس که با استفاده از پارک ها از جمله افراد بی خانمان که با آن مواجه شده اند “یک افزایش شدید در قربانی.”

گروه تفریحی و پارک ها انداخته است حمایت خود را پشت این پیشنهاد است. آژانس 22 سوگند پارک رنجرز و در حال برنامه ریزی برای گسترش به 50 رنجرز — عظیم گسترش بازتاب دیرین نیاز به حفاظت از پارک های آن است که قادر به نشانی طی یک استخدام یخ خود را سخنگوی رز واتسون گفت.

L. A. پارک رنجرز را تحت فشار قرار دادند که قادر به حمل اسلحه در گذشته: بیش از دو دهه پیش رنجرز شکایت کرده است که آنها خودشان را در بر داشت درمانده به عنوان آنها مواجه اعضای باند اسلحه toting در پارک های شهر.

“در طول سال آنها تا به حال رنجرز مواجه. آنها تا به حال رنجرز در گفت:” مارشال McClain, رئيس جمهور از فرودگاه لوس آنجلس افسران صلح Assn., که نشان دهنده در حال حاضر پارک رنجرز. “برخی از سمت چپ برای سازمان های دیگر.”

در آن زمان پس از عضو شورای رودی Svorinich حمایت به بازوی رنجرز گفتن بار که رنجرز شد “برخورد با بیشتر افراد شریر از یوگی خرسه است.”

اما این ایده رو پوش بک از مقامات بالا در اداره پلیس لس آنجلس که استدلال می کردند که بهتر بود برای رنجرز به تکیه بر افسران پلیس نسبت به بازوی خود را.

همین ایده به وجود آمد و خیلی بیشتر به تازگی در سن خوزه است که در نهایت تصمیم به بازوی خود را پارک رنجرز به جای امید بستن به ارائه مطلب “پلیس حمایت” در طول خانمان گاه پاکسازی و گشت. در L. A. رئیس پارک رنجر Losorelli استدلال کرد که پارک رنجرز باید به تکیه بر پلیس لس آنجلس برای مسلح پشتیبان گیری.

“آن را می سازد هیچ حس به من به یک مامور اجرای قانون در پارک” — تکاور — “و سپس می گویند:” ما باید به تماس پلیس لس آنجلس از آنجا که ما اصلا اسلحه'” Losorelli گفت. “ما اولین پاسخ دهندگان در پارک.”

تبلیغات

مت Cerkel رئیس جمهور از پارک رنجرز Assn. کالیفرنیا لرزاند کردن تعدادی از سازمان که بازوی پارک رنجرز از جمله کسانی که گشت زنی در پارک دولت اما گفت که این عمل تمایل به کمتر رایج در سازمان های کوچک تر.

پیشنهاد سر به شورای کمیته متمرکز در پارک ها برای بررسی بیشتر. عضو شورای دیوید Ryu که ریاست این کمیته روز سه شنبه گفت او مخالف مسلح رنجرز به دلیل “ما نیاز کمتری اسلحه در پارک های ما و نه بیشتر.”

“من همه برای افزایش ایمنی در پارک های ما, اما من فکر نمی کنم این راه درست برای دریافت وجود دارد” Ryu در بیانیه ای گفت. “من باز به شنیدن بیشتر از بخش اما من نیاز به یک دلیل بسیار خوبی برای حتی این را در نظر بگیرید.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im