جنسیت. مواد مخدر. Virus. ونزوئلا نخبگان هنوز هم در همه گیر

میامی - آنها whiled دور این هفته در یک رابطه جنسی - دارو و سوخت جیغ وداد بازی کردن: رقص در سواحل شن سفید و fro

توسط MINERALNEWS در 19 فروردین 1399

میامی - آنها whiled دور این هفته در یک رابطه جنسی - دارو و سوخت جیغ وداد بازی کردن: رقص در سواحل شن سفید و frolicking در یک جزیره کارائیب با روسپی از اروپا و برخی از خوراکی selfies با معروف reggaeton هنرمندان.

اما نادانسته به چند کودکان از ونزوئلا نخبگان حاکم از coronavirus پخش شد در میان آنها است.

برای برخی از ونزوئلا پرواز "Bolichicos" — ممتاز فرزندان انقلاب سوسیالیستی — حزب متوقف نشده میان گسترش بیماری های همه گیر در یک کشور در حال حاضر گریبانگیر بحران.

به تاریخ این ویروس تاکنون تنها هفت تایید مرگ و میر در ونزوئلا. اما پتانسیل بالا برای این بیماری همه گیر در حال حاضر به پایمال کردن فلج سیستم بهداشت و درمان که بیمارستان فاقد آب و برق و تجهیزات.

این روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم مریض شدم ماه گذشته در لس Roques الجزایر. اما خشن که شد یک خوشه از عفونت نگرانی در بالاترین سطح دولت و کشیده محکومیت از ونزوئلا قفل کردن در خانه برای هفته.

"وجود دارد یک حزب در یک جزیره و عملا هر کس در حزب است که تست مثبت" بحرانزده رهبر نیکولاس مادورو گفت: دولت در مارس 20.

سه روز بعد از آن به عنوان شرم آور Instagram posts بیرون درز تحت هشتگ #CoronavirusParty او عنوان آن است.

"که در حال رفتن به انتقاد یک حزب ؟ آنها نمی دانستند که آنها بیمار بودند گفت:" مادورو که تحت تعقیب ایالات متحده ماه گذشته در مبارزه با مواد مخدر اتهامات عنوان شده علیه.

این که آیا آن را شلوغ سواحل میامی در بهار شکستن و یا مخفی raves در اسپانیا و ایتالیا در این بیماری همه گیر را در اوایل روز احزاب در میان جوانان و غنی شده اند دشوار است برای tamp پایین.

در آمریکای لاتین ترین در جهان نابرابر منطقه جت تنظیم نخبگان هستند و متهم برای وارد کردن ویروس. در مکزیک به عنوان مثال نزدیک به 20 نفر پیدا شد به آلوده پس از بازگشت از یک سفر اسکی به Vail, کلرادو. اما آن فقیر — فاقد مراقبت های پزشکی و تلاش برای پایین نگه داشتن مشاغل غیررسمی — که تحمل فشار.

در ونزوئلا فرا گرفته غذایی و پزشکی حاکی است که مجبور 5 میلیون به فرار اسراف جشن هستند و حتی بیشتر آزار دهنده. چنین جیب ثروت نیز سخت تر برای دیدن پی در پی در میان تبلیغات ارج زحمتکش فقیر.

این جشن در لس Roques برگزار شد توسط چند دولت متصل بازرگانان با توجه به دو نفر آشنا با گردهمایی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه.

در حالی که هیچ یک از این دو نفر که صحبت به آسوشیتد پرس در آنها باید با حضور در گردهمایی های دیگر با همان گروه هستند و در تماس با چند تن از کسانی که در رفت.

در میان جوان عیاشان بود جخوزس Amoroso, پسر ایرانیها بالا ضد فساد رسمی شده است که مورد تحریم وزارت خزانه داری ایالات متحده به اتهام تضعیف ونزوئلا دموکراسی است.

دو نفر گفت: ونزوئلا روسپی از مادرید و لندن بودند پرواز در درست قبل از مسافرت هوایی بسته شد به اسپانیا یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

یک گروه کوچکتر عبور مسیرهای با دو مشهور پورتوریکویی reggaeton هنرمندان صهیون و Justin Quiles که دیده می شود با Amoroso در خورشید رخ داد قایقهای موتوری در عکس ها و فیلم در رسانه های اجتماعی.

یک سخنگوی گفت صهیون و Quiles بودند در جزایر به ساقه یک ویدیو و نمی حضور در هر رویداد اجتماعی است. هر دو آزمایش منفی برای ویروس.

در یک ملت گرفتار بدبختی لس Roques واحه برای معدود کسانی که استطاعت آن را از جمله مشاوران و بستگان مقامات بالا که سفر با هواپیما خصوصی به این گروه از جزایر کوچک. احزاب در مجموعه ای از جزایر کوچک را تبدیل به محبوب تر با میامی مادرید و نیویورک از رسیدن به پس از تحریم های ایالات متحده قطع دسترسی به حساب های بانکی خارجی و سفر آسان. در میان آنها عبارتند از ایرانیها فرزندان با توجه به این دو نفر اگر چه هیچ یک با حضور در آخرین گردهمایی.

معمولا احزاب از ویژگی های روانگردان 2C-B مواد مخدر شناخته شده به عنوان "pink کوکائین" برای آن قیمت بالا و صورتی پودری ماده دو نفر گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

یکی از آنها ارائه تصویری از شب نشینی های اخیر نشان بیکینی, زنان چادری, رقص, در تاریخ 11 مارس در beachfront خانه اجاره ای از یک تبعید ونزوئلا بانکدار.

با توجه به سوم شخص آشنا با وضعیت روز بعد بزرگتر همراهان مجموعه ای از چندین قایق به یک نقطه محبوب است که مردم محلی آنرا "فاسد Cay." آنها نمی دانند این ویروس پخش شد.

"قطعا یکی از دختران تا به حال ویروس و هیچ کس نمی دانست" یک ساکن محلی و partygoer گفت: در یک پیام صوتی به بیرون درز در رسانه های اجتماعی. کسی که اصالت تایید شد توسط یکی از دو نفر استفاده می شود که برای حضور در احزاب بازگو که چگونه او و دوست دختر خود را مجبور به تخلیه شود با تب بالا. او گفت: شش نفر تست مثبت برای ویروس.

حزب به پایان رسید با یک خماری: هر کس مورد آزمایش قرار گرفت و برخی از خجالت بسته خود را در حساب های رسانه های اجتماعی.

دیگران در دفاع از اعمال خود.

"آن را خورد gossipers," Amoroso گفت: در Instagram با یک عکس نشان دادن او در مقابل یک لوکس SUV, انگشتان میانی مطرح شده است.

هفته گذشته پلیس بازداشت چند نفر بودند که در لس Roques از جمله مشکوک خانم به صورت مجلل, روسپی پس از شکستن یک multiday مهمانی مجلل کاراکاس صفحه اصلی. افسران یافت, handgun, اکستازی و قرص و هشت زن متعلق به یک مظنون به فحشا حلقه بر طبق گزارش پلیس.

از 18 دستگیر و به نقض ایرانیها ممنوعیت اجتماعات بزرگ, دو تست مثبت برای این ویروس به گفته پلیس.

رسوایی هنوز rankles مردم در کاراکاس زاغه از پتر. میگوئل Rengifo که درایوهای موتور سیکلت-تاکسی گفت: او را وحشت زده در گزارش از غنی پرتاب احزاب در حالی که این کشور در مستند.

"ما در حال تلاش برای خوردن اما آنها در حال اجرا رایگان, نوشیدن, تعقیب دختران بدون فکر دوم در مورد بقیه از ما," 38 ساله گفت. "در اینجا ما در حال مبارزه فقط برای گرفتن است."

___

گودمن گزارش از میامی. آسوشیتد پرس نویسنده اسکات اسمیت کمک از کاراکاس, ونزوئلا. دنبال گودمن در توییتر https://twitter.com/APjoshgoodmantinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن