صربستان قهرمان Red Star مدیر عامل آزمایش ویروس

بلگراد, صربستان – ستاره سرخ بلگراد مدیر عامل Zvezdan Terzic روز جمعه گفت او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus روز پس از صربی, فوتبال, قهرمان, مسابقات بازی در مقابل هزاران نفر از طرفداران با وجود این بیماری همه گیر.

“در روز شنبه قبل از عنوان جشن من تست شده و من منفی بود. اما دو روز گذشته من تا به حال تب و دیروز من تست کردم دوباره نشان داد که من مثبت” Terzic در بیانیه ای گفت.

پنج ستاره سرخ بازیکنان در اوایل این هفته آزمایش مثبت برای COVID-19 در پی خود را به عنوان پیروزی و یک نیمه نهایی لیگ و جام حذفی برابر رقیب Partizan.

صربی مقامات بهداشت برداشته ترین مستند اقدامات ممکن است اجازه می دهد اجتماعات بزرگ اجتماعی که در آن فاصله و یا با پوشیدن ماسک ها اجباری نیست.

صربستان همراه با بقیه بالکان در حال حاضر دچار یک قله در تایید coronavirus موارد است.

صربستان رتبه ستاره تنیس نواک جوکوویچ و سه بازیکن دیگر تایید شده است با این ویروس آلوده پس از بازی در مقابل هزاران نفر از تماشاگران در حوادث او میزبانی در بلگراد و در کرواتی آدریاتیک رفت و آمد مکرر از زدر.

جوکوویچ مربی گوران Ivanisevic در روز جمعه تایید کرد او همچنین آزمایش مثبت است.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet