مغلوب ساختن پیشی جستن پاکستان بیشتر آب مرکزی دره کشاورزان کمتر برای ماهی. او می تواند ارائه است ؟

پس از یک گلف جمع آوری کمک خارج پالم اسپرینگز رئیس جمهور تهمت چرخش از طریق بیکرزفیلد در روز چهارشنبه به ادعای ا

توسط MINERALNEWS در 1 اسفند 1398

پس از یک گلف جمع آوری کمک خارج پالم اسپرینگز رئیس جمهور تهمت چرخش از طریق بیکرزفیلد در روز چهارشنبه به ادعای اعتبار برای ارسال "شکوه مقدار" آب به دره مرکزی مزارع.

به عنوان تشویق, جمعیت حامیان تماشا تهمت امضا یادداشت کارگردانی آژانس های فدرال به حرکت به جلو با آرام گونه های در معرض خطر حمایت است که پیشتر تحویل آب به سان Joaquin Valley کشاورزی و شهری Southland.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دولت گفت: این امر چالش فدرال اقدام در دادگاه.

مراسم امضای برگزار شد در آشیانه در بیکرزفیلد فرودگاه دو برابر به عنوان یک رویداد کمپین در کالیفرنیا که در آن پمپ های نفت و تشنه کشاورزی سلطنت و که در آن به آسانی ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن هیلاری کلینتون در انتخابات 2016. آن ایستاده بود-اتاق تنها با یک پرچم آمریکا در پشت رئیس جمهور.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ابجو بد و کم مایه در سان فرانسیسکو مشکل بی خانمانی: "آن را بدتر مىكند." او همچنین توهین دموکراتیک نامزدان ریاست جمهوری خواستار Michael R. بلومبرگ "مینی مایک" که "متنفر مزرعه" و سناتور. برنی ساندرز "دیوانه برنی."

رئيس جمهور گفت: "فوق العاده" توافقنامه تجارت با چین تولید 50 میلیارد دلار در کسب و کار برای کشاورزان ایالات متحده و نادرست گفت: کالیفرنیا شد سهمیه بندی آب خانگی استفاده کنید. او گفت: تغییرات به گونه های در معرض خطر حمایت خواهد پایان دادن به ریختن "میلیون ها و میلیون ها گالن تازه آب پاک از شمال به اقیانوس آرام است."

در امضای چهار یادداشت مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال برجسته محیط زیست عقبگرد او در طول مدت کوتاهی قبل از سال 2018 دورۀ انتخابات زمانی که او امضا جداگانه بخشنامه امیدوار کننده را به یک مقدار زیادی از آب" به دره مرکزی تولید کنندگان برخی از بزرگترین کالیفرنیا بوستر.

20200220-bc-trump

خانه رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش نشان می دهند به عنوان کشاورز لری Starrh ستایش رئیس جمهور نسبت به تلاش های کشاورزان است.

(Alex Horvath / کالیفرنیا/الکس Horvath / کالیفرنیا)

تبلیغات

رئیس در میان ذینفع هستند و کشاورزان ثروتمند خدمت توسط Westlands آب منطقه وسیع آبیاری آژانس که وزیر کشور دیوید برنارد نشان داده و برای سال ها به عنوان یک واشنگتن وکیل و لابی قبل از پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

برنارد و چند تن از حزب جمهوریخواه ایالات متحده آمریکا مجلس از دره مرکزی که به تماشای تهمت نشانه 2018 یادداشت شد در دست چهار شنبه, از جمله خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی از Bakersfield, Devin Nunes, تام McClintock و دیوید Valadao که در تلاش برای پس گرفتن خانه صندلی او از دست رفته دو سال پیش زمانی که دموکرات ها حرف خود را در منطقه.

مغلوب ساختن پیشی جستن 2018 یادداشت صادر شد به عنوان دو فدرال شیلات سازمان در روند به روز رسانی در خطر انقراض گونه های حمایت از بومی ماهی که شنا در ساکرامنتو-San Joaquin دلتا کالیفرنیا آب hub.

با وجود آن فشار و دانشمندان ملی دریایی شیلات خدمات در تابستان گذشته به این نتیجه رسیدند که پیشنهاد دلتا پمپاژ را افزایش می دهد احتمالا به خطر اندازد وجود ادامه در معرض خطر زمستان-اجرای Chinook salmon و دیگر افتتاح ماهی.

پیدا کردن آن را دشوار ساخته اند آن را به طور قابل توجهی سطح شیب دار بالا تحویل از دلتا نیست آن را به آخر قوانین بسته بود که پاییز گذشته منتشر شد و به طور رسمی شنبه به تصویب رسید.

به عنوان مورد با بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای تضعیف مقررات زیست محیطی موانع باقی می ماند.

گروه های زیست محیطی است که موفق شد در واژگونی یک شبیه برش ماهی تحت حمایت جورج دبلیو بوش در حال حاضر واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال به چالش کشیدن و عقبگرد.

کالیفرنیا ماهی و حیات وحش, اداره ثبت و گفت که دلتا ماهی حمایت نیاز "تقویت و نه تضعیف."

تبلیغات

20200220-bc-trump

Los Angeles, CA., فوریه 18 سال 2020 —رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی در سراسر آسفالته به هیئت مدیره دریایی به ادامه سفر خود از لس آنجلس در روز سه شنبه, فوریه 18 سال 2020 است. (Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

(Alex Horvath / کالیفرنیا/الکس Horvath / کالیفرنیا)

و در چهارشنبه Newsom اعلام کرد او را به حرکت به جلو با یک تهدید به شکایت های داخلی بخش بیش از عقبگرد. فرماندار گفت: در بیانیه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت را تضعیف می کند "اجرا داوطلبانه موافقت نامه" در آب خود دولت مذاکره شده است. "این بهترین راه رو به جلو برای حفظ جوامع ما, محیط زیست ما و اقتصاد ما" Newsom گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت است آخرین سالوو در سه دهه مبارزه با بیش از دلتا منابع آب.

به عنوان دلتا-صادرات به سان Joaquin Valley جنوب کالیفرنیا و افزایش جمعیت از گداخته شدن ماهی قزل آلا و سایر ماهی بومی سقوط به لبه انقراض باعث محدودیت در قدرتمند پمپ که پر عازم جنوب قنات.

سدهای بزرگ و عظیم انحرافات بالادست دلتا نیز غارت خور تقریبا نیمی از آب است که به طور طبیعی جریان به آن است.

مهاجم آبزی گونه رواناب آلوده و از دست دادن زیستگاه باید همه کمک به دلتا را کاهش داد ، اما زیست شناسان بارها و بارها گفت که چه گداخته شدن و مهاجرت ماهی قزل آلا بیشتر نیاز است تازه تر جریان آب در دلتا و به دریا.

تقلا از جنگ باعث یک چرخه طولانی از پرونده های حقوقی. زمانی که حمایت تقویت, آب, کاربران سو. زمانی که آنها آرام هستند محیط زیست, گروه سو.

اوایل روز چهارشنبه تهمت فرود در پالم اسپرینگز برای حضور در جمع آوری کمک در Oracle رئیس لری الیسون جوجه تیغی Creek golf course. در رانچو مایراج رفت و آمد مکرر شرکت کنندگان ارائه شد عکس با رئیس جمهور برای $100,000, و, عکس, گلف و دور میز بحث و گفتگو با او را برای 250.000 دلار به پالم اسپرینگز صحرا خورشید گزارش شده است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب