مریلند ویرجینیا سی قصد شکایت سازمان حفاظت محیط زیست در خلیج آلودگی

آناپولیس, Md. - مریلند ویرجینیا و منطقه کلمبیا در زمینه اطلاع از قصد به شکایت سازمان حفاظت محیط زیست برای عدم

توسط MINERALNEWS در 30 اردیبهشت 1399

آناپولیس, Md. - مریلند ویرجینیا و منطقه کلمبیا در زمینه اطلاع از قصد به شکایت سازمان حفاظت محیط زیست برای عدم نیاز به دو کشور دیگر به اجرای برنامه برای کاهش آلودگی در خلیج چساپیک مقامات روز دوشنبه گفت:.

سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler گفت: این سازمان معتقد است این ادعا که "هیچ شایستگی."

مریلند دادستان کل برایان Frosh و ویرجینیا دادستان کل علامت ماهی در زمینه اطلاع از قصد سو با منطقه کلمبیا دادستان کل کارل رکین. آنها می گویند که سازمان حفاظت محیط زیست نتوانسته است به نیاز به پنسیلوانیا و نیویورک به منظور توسعه و پیاده سازی برنامه ای برای رسیدن به 2025 خلیج چساپیک مرمت اهداف به عنوان مورد نیاز توسط یک توافق متحده در حوزه آبخيز کشور بزرگترین خور.

"به خلیج چساپیک یکی از کشور ما با ارزش ترین منابع طبیعی" Frosh یک دموکرات گفت. "بازگرداندن سلامت خلیج را هماهنگ, چند حالته با تلاش هر دولت های بار. سازمان حفاظت محیط زیست رها کرده است مسئولیت خود را برای تنظیم و مدیریت تلاش های خلیج متحده است. با هم, ما به طور کامل قصد داریم به نگه داشتن سازمان حفاظت محیط زیست پاسخگو و نیاز به آن را به انجام وظیفه نظارتی خود را."

مقامات ادعا می کنند سازمان حفاظت محیط زیست یک وظیفه برای اطمینان متحده است که بخشی از خلیج چساپیک توافق از آنچه شناخته شده به عنوان "آلودگی هوا و رژیم غذایی" که محدودیت برای نیتروژن و فسفر آلودگی و کاهش رسوب. آنها می گویند اخیر سازمان حفاظت محیط زیست ارزیابی یافت که مریلند ویرجینیا و منطقه کلمبیا دیدار خواهد کرد خود را کاهش تا سال 2025 اما قصد دارد از پنسیلوانیا و نیویورک سقوط کوتاه از اهداف کاهش و عدم بودجه کافی. آنها انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای اجازه دادن به ایالات متحده برای جلوگیری از توافق.

"به عنوان مدیر Chesapeake Bay توافق سازمان حفاظت محیط زیست باید درمان هر یک از شرکا به همان اندازه و مطمئن شوید که هر دولتی است که کشیدن آن وزن و حفظ آن بخش از توافق, اما به جای تهمت و سازمان حفاظت محیط زیست به سادگی rubberstamped برنامه است که به سادگی کافی" شاه ماهی در یک دموکرات گفت.

ویلر که اعلام کرد 6 میلیون دلار برای خلیج متحده برای بهبود کیفیت آب با کاهش نیتروژن از عملیات کشاورزی به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی که تمام متحده در خلیج حوزه باید کار را به انجام برای رسیدن به 2025 به اهداف.

پنسیلوانیا تنظیم شده است برای دریافت حدود 3.7 میلیون از پول با ویرجینیا دریافت حدود 1.1 میلیون و مریلند گرفتن $696,000 های سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد. دلاور است که میله میله به دریافت حدود 365,000 نیویورک $79,500 و غرب ویرجینیا $54,700.

"ما در حال تلاش برای کار با هر کس در تلاش برای حل این مشکلات برای این خلیج در حالی که افراد دیگر در خارج وجود دارد در تلاش برای ایجاد عناوین و نارضایتی خود را با دولت و شرکای" ویلر گفت.

اما ویلیام بیکر رئیس جمهور از خلیج چساپیک بنیاد گفت: سازمان حفاظت محیط زیست موفق به رعایت مسئولیت های خود را زیر آب تمیز عمل می کنند.

"این بوده است که در جریان سال های قبل از COVID-19 همه گیر و آسیب انجام می شود آخرین مراتب فراتر از همه گیر" بیکر گفت. "ضروری است که دادگاه نگه سازمان حفاظت محیط زیست پاسخگو باشد. بدون شک وجود دارد که اگر پنسیلوانیا و نیویورک موفق به انجام سهم خود را از خلیج هرگز خواهد بود را نجات داد."

پنسیلوانیا اداره حفاظت از محیط زیست گفت: در بیانیه ای که روز شنبه یک طرح دعوی در دادگاه "را بیشتر منحرف و منحرف فدرال و آژانس دولتی از منابع ما تلاش و موفق به پیشبرد هدف مشترک ما برای بهبود کیفیت آب در اینجا در پنسیلوانیا و در خلیج چساپیک."

نیویورک اداره حفاظت از محیط زیست گفت: در بیانیه ای که در نیویورک "است که انجام آن آب پاک مسئولیت" است و یک شریک متعهد به اجرای آن کاهش آلودگی طرح تحت Chesapeake Bay برنامه.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن