حزب دموکرات بلوک اوباما در تلاش برای افزایش کسب و کار کوچک کمک

بزرگنمایی این تصویر

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل از پیاده روی پنج شنبه به دفتر کار خود در کاپیتول هیل. پاتریک Semansky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پاتریک Semansky/AP

حزب دموکرات مسدود اوباما در تلاش برای اضافه کردن 250 میلیارد دلار در coronavirus مربوط به کسب و کار کوچک وام.

“ما نیاز به بودجه بیشتر – و ما به آن نیاز دارید سریع گفت:” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در آمریکا هستند. “به من دموکراتیک همکاران را مسدود اضطراری کمک شما مخالفت فقط به خاطر اینکه شما می خواهید چیزی بیشتر. ما مجبور به انجام همه چیز را در حال حاضر.”

کنگره جمهوری خواهان و کاخ سفید می خواهید برای افزایش مبلغ وام در دسترس از طریق چک برنامه حفاظت از $350 میلیارد به 600 میلیارد دلار. دموکرات ها نمی شی به افزایش در بودجه اما آنها خواستار نیمی از پول جدید به طور هدفمند به “جامعه مبتنی بر موسسات مالی” که آنها می گویند کمک به اقلیت-روستایی – و کهنه متعلق به کسب و کار در سراسر کشور است.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: در مصاحبه با NPR همه چیز در نظر گرفته است که کاخ سفید را پشتیبانی نمی کند که پیشنهاد.

“یکی از نگرانی هایی است که ما در مورد اصل 350 دلار (میلیارد دلار) است که مقدار زیادی از پول [است] اول بیا اول خدمت و بسیاری از سازمان ملل متحد banked افرادی که تحت banked یا unserved است بر این اساس … ندارد و روابط بانکی و … را در یک راه است که دیگران انجام” پلوسی گفت. “بنابراین گفت: ما برای آینده 250 دلار (میلیارد) ما واقعا نیاز به یک درصد از آن — 60 میلیارد دلار — که به چیزی به نام جامعه توسعه موسسات مالی.”

ایالت و سناتور ” بن کاردین D-Md., به نام مک کانل درخواست یک “سیاسی کاری” اضافه آن را نمی خواهد کمک به کسب و کارهای کوچک و بلافاصله به عنوان اضافه کردن بودجه های بیشتر برای برنامه های کمک هزینه. کاردین که کمک به مذاکره کسب و کار کوچک وام بسته گفت که او می خواهد به کار در هر دو حزب را گسترده تر بسته است.

“برنامه کمک هزینه از بودجه” کاردین گفت. “آنها نیاز به پول امروز به منظور پردازش برنامه های کاربردی. SBA نمی کند و نیاز به پول امروز به روند چک های حفاظت از برنامه است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im