در مجلس سنا تصویب قانون برای محدود کردن رئیس جمهور جنگ قدرت در برابر ایران

بزرگنمایی این تصویر سناتور. Tim Kaine, D-Va., مرکز flanked توسط سناتور. مایک لی R-یوتا و بهداشت ، سو

توسط MINERALNEWS در 24 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

سناتور. Tim Kaine, D-Va., مرکز flanked توسط سناتور. مایک لی R-یوتا و بهداشت ، سوزان کالینز R-مین شده اند فشار آمریکا قطعنامه ای برای محدود کردن رئیس جمهور جنگ قدرت در مورد ایران. J. Scott Applewhite/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
J. Scott Applewhite/AP

سنا مورد تایید هر دو حزب قطعنامه ای را برای جلوگیری از رئیس جمهور جنگ قدرت وقتی که می آید به ایران — نادر ملامت و تلاش برای reassert کنگره اقتدار

رای 55-45 — با 8 خواهان پیوستن به تمام دموکرات ها به تصویب اندازه گیری. شمارش افتاد به مراتب کمتر از دو سوم مورد نیاز برای نادیده گرفتن حق وتو ریاست جمهوری.

ویرجینیا دموکرات ایالت Tim Kaine رهبری مسئول در این قطعنامه که ممنوعیت رئیس جمهور از سفارش هر گونه جدید تهاجمی علیه ایران است. آن را هنوز هم اجازه می دهد که رئیس جمهور به منظور حملات در موارد دفاع از خود در برابر یک حمله قریب الوقوع.

در اوایل این قانون به دست آورد سه جمهوری خواه همکاری حامیان مالی: سنسور. سوزان کالینز از مین رند پل از کنتاکی و مایک لی از ایالت یوتا است. و حداقل یکی دیگر ایران عضو تاد جوان از ایندیانا گفت: پشتیبانی از اندازه گیری با دیگر جمهوری خواهان سیگنالینگ آنها رای مثبت به عنوان به خوبی.

"این قطعنامه فقط می گوید: هیچ جنگی با ایران, مگر اینکه شما می آیند و این مورد به کنگره است. و اگر شما را در این مورد به کنگره در مقابل مردم آمریکا و همه ما باید این بحث پرسش دشوار و متاسفانه نتیجه آن را در جهت منافع ملی, که یک چیز" Kaine NPR گفت. "اما اگر ما حتی حاضر به اند که بحث ما نباید مردم را وادار به خطر زندگی خود را."

این حرکت بیش از یک هفته پس از سنا تبرئه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک بسیار حزبی استیضاح محاکمه. جنگ قدرت وضوح ثبت شده قبل از شروع به محاکمه در پی افزایش تنش با ایران است.

دموکراتیک-led اندازه گیری مورد نیاز حداقل چهار خواهان به ثبت نام در برای اندازه گیری برای رسیدن به یک اکثریت سنا مورد نیاز برای عبور — 51 رای.

لی گفت: اندازه گیری بر روی تعادل قدرت است که با توجه به ریاست جمهوری. و از آن زمان برای کنگره به اصلاح آن قدرت.

"ما نیاز به مجوز کنگره. ما شده ایم به دروغ توسط پنتاگون برای سال در مورد جنگ است که رفته است در دو دهه. که به اندازه کافی بلند... ما نمی خواهیم هر چند جنگ بدون نمایندگان منتخب مردم که قادر به بحث" لی گفت.

کالینز گفت: کنگره نمی تواند در کنار این "تصمیم گیری مهم است."

"این است که دیر شده" مین جمهوری خواه گفت. "آن reasserts کنگره نقش اساسی و به رسمیت می شناسد که تدوین کنندگان نمی جلیقه در انتخابات ریاست جمهوری قدرت را به اعلام جنگ یک جانبه."

تنش باقی مانده برای آمریکا و ایران

در Jan. 3 رئیس جمهور تهمت greenlighted یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که به کشته شدن یک ژنرال ايراني Qassum سلیمانی که منجر به افزایش تنش با تهران است. ایران در پاسخ روز بعد با راه اندازی بیش از ده موشک های بالستیک در دو پایگاه نظامی در عراق که در سمت چپ بیش از 100 اعضای با آسیب های مغزی.

به زودی پس از دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان به تصویب یک قطعنامه عمدتا در امتداد خط یک حزب رای کارگردانی جمهور تهمت به دنبال رضایت از کنگره قبل از مصرف جدید اقدام نظامی علیه ایران است. اما این قطعنامه nonbinding.

هواداران می گویند این جدید سنا نسخه را به زور رئیس جمهور به بیانیه ای نگرانی های خود را. برخی از حفظ موضوع نیروهای بحث در مورد آنچه به آنها تماس بگیرید "جنگ دائمی" است که نیاز به به پایان رسیده است.

"من فکر می کنم ما شده ایم در جنگ بیش از حد طولانی در بیش از حد بسیاری از مکان و از آن زمان به بحث در مورد در آوردن سربازان صفحه اصلی" گفت: پل یکی دیگر از جمهوریخواهان حامی این قانون است. "این بسیار در مورد rebuking رئیس جمهور آن را rebuking همه ما برای دادن اجازه برای بودن در جنگ خیلی طولانی است."

این خانه دارای نشانه های آن می تواند از تصویب مجلس سنا در نسخه جنگ قدرت وضوح. رئیس جمهور تهمت نیز گفت که حق وتو اندازه گیری و لابی در برابر آن.

هنوز Kaine دارای برخی از امید برای تغییر ذهن برای رئیس جمهور پس از آن هر سال یک انتخابات و به او می گوید: اندازه گیری سازگار با مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال که او را در پایان این نوع خارجی و گیرایی.

"منظورم این است که او ممکن است نگاه و می گویند در واقع این نوع از چیزی که من وعده داده شده به مردم" Kaine گفت. "و او می تواند رسوا انتظارات و می گویند این لایحه به من می دهد توانایی برای دفاع از ما در برابر حمله قریب الوقوع که من باید به عنوان فرمانده کل قوا."

Kaine و دیگر حامیان باید گفت حتی با حق وتو اندازه گیری می فرستد یک پیام قوی به رئیس جمهور به مجلس به دنبال تصویب چنین اقدامات و به طور بالقوه می تواند تاثیر تصمیم گیری های آینده.

آنها را به تهمت وتو سال گذشته یک قطعنامه برای پایان دادن به حمایت نظامی از عربستان نیروهای خود در یمن. اما چند ماه بعد رئیس جمهور به پایان رسید سوختگیری از جت کمک به ائتلاف حمله به یمن.

"هنگامی که چیزی شبیه به این می شود بر روی میز خود و نشان دهنده اکثریت را از هر دو بدن او ممکن است در مورد مراقبت از کنگره اما او مراقبت عمیقا در مورد آنچه که مردم آمریکا فکر می کنم در مورد چشم انداز یک جنگ دیگر," Kaine گفت.

به دست آوردن حمایت هر دو حزب برای اندازه گیری

Kaine معرفی اولین نسخه از خود را در جنگ قدرت وضوح در عرض چند ساعت از سلیمانی حمله Jan. 3. او تجدید نظر آن را با کمک از یک گروه از جمهوری خواهان برای به دست آوردن حمایت خود و ثبت یک به روز رسانی قطعنامه روز بعد. نسخه جدید, برای مثال, حذف مستقیم مراجع به رئیس جمهور تهمت

جوان است که در یک دریایی سپاه کهنه می گوید: پس زمینه های نظامی نقش خود را در تصمیم گیری برای حمایت از اندازه گیری.

"این واقعا مهم است که کنگره انجام و قانون اساسی ما مسئولیت است که برای اعلام جنگ به اجازه استفاده از نیروی نظامی برای شرکت در این مناظره بر اساس مداوم تا زمانی که ما مردان و زنان در خارج از کشور آماده برای قرار دادن زندگی خود را در خط برای همه ما است."

جنگ قدرت نگرانی گره خورده است به یک در حال اجرا بحث در مورد اینکه آیا رئیس جمهور باید با تکیه بر مجوز صادر شده در پی حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11.

کنگره تایید گسترده مجوز برای استفاده از نیروی نظامی تلاش (AUMF) در سال 2001 و 2002. و تهمت مقامات دولت را حفظ جمهور در حال حاضر دارای اختیارات لازم برای اقدام علیه ایران تحت 2002 مجوز.

Kaine گفت: حداقل اعضای خدمات شایسته بحث در مورد اینکه آیا آمریکا باید وارد جنگ جدید. و این اولین بار نیست توافق قانونگذاران باید تقسیم از کاخ سفید به تصویب یک جنگ قدرت وضوح.

در ماه ژوئن گذشته کالینز Lee, Paul و بهداشت ، جری موران کانزاس حمایت اصلاحیه به دفاع ملی و مجوز عمل نیاز به کسب موافقت کنگره برای اقدام علیه ایران است. این تلاش در نهایت شکست خورده که در آن زمان توسط رای گیری از 50 به 40.

این بار Kaine کار برای افزایش حمایت از طرح های کار با یک در یک با جمهوری خواهان به نیشگون گرفتن و کشیدن این قانون را به نفع خود.

لی عموم امضا بر روی اندازه گیری پس از ستیز بسته-درب ژانویه توجیهی در ایران با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت. لی گفت که او در بر داشت در این جلسه که شامل وزیر امور خارجه مایک Pompeo, "توهین و بد" و تلاش برای سرکوب هر گونه مخالفت در حمله به ایران که به کشته شدن سلیمانی.

آن را مجددا برای او که او باید پشتیبانی جنگ قدرت, اندازه, او گفت:.

"این است که نه لیبرال یا محافظه کار آن را نه دموکرات و نه جمهوریخواه... این نه متهاجم و نه حامی کاهش نرخ بهره," لی استدلال این هفته است. "این چیزی است که به سادگی بر نمی که آیا جنگ است همیشه مناسب نیست در مورد اینکه آیا برخی از اقدام علیه یا مربوط به ایران ممکن است در برخی از نقطه تبدیل به لازم یا ضروری است. آن را به جای تمرکز بر این واقعیت است که در حال حرکت به جلو هر گونه اقدام که ما را مربوط به ایران... نیاز به مجوز کنگره است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب