شان پن غیر انتفاعی افزایش COVID-19 تست تلاش در لس آنجلس

به عنوان نیاز به COVID-19 تست رشد می کند و به شهر لس آنجلس دریافت غیر منتظره افزایش از شان پن بازیگر و سازمان های غیر انتفاعی, جامعه, سازمان امداد تلاش است. این گروه شناخته شده به عنوان هسته است که کار با L. A. مقامات برای اجرای عملیات در برخی از coronavirus درایو-از طریق امکانات تست.

“ما عادت کرده اند به کار در مکان های خارجی حمایت از دیگر جوامع” پن گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “در این وضعیت هر یک از ما پاسخ از جمله خودم نیز تجربه تاثیر این بحران در زندگی شخصی.”

با توجه به لس آنجلس معاون شهردار جف Gorell هسته ای تلاش خواهد اجازه می دهد بیشتر شهر و ساکنان شهرستان به آزمایش می شود در حالی که آزادی تا اولین پاسخ دهندگان از جمله آتش نشانان برای دیگر خدمات اورژانس.

شهر گفت که برخی از افراد واجد شرایط برای COVID-19 تست از جمله کسانی که با علائم که 65 ساله و مسن تر کسانی که با علائم که باید زمینه ای شرایط بهداشتی مزمن و کسانی که تحت قرنطینه چرا که آنها تا به حال تایید coronavirus قرار گرفتن در معرض.

تبلیغات

A Community Organized Relief Effort, or CORE, worker prepares to staff a COVID-19 drive-thru facility earlier this week in East Los Angeles

یک جامعه سازمان یافته تلاش های امدادی کارگر آماده به کارکنان یک COVID-19 درایو-از طریق تسهیلات در شرق لس آنجلس.

(هسته ای)

با استفاده از وب سایت https://lacovidprod.service-now.com/rrs آینده نگر بیماران می توانند برنامه ملاقات از طریق پورتال و ارسال پرسشنامه برای ایجاد COVID-19 آزمون واجد شرایط بودن. اگر یک فرد واجد شرایط برای آزمون او خواهد شد به کارگردانی به یک تست سایت.

کسانی که عدم دسترسی به اینترنت می توانید تماس بگیرید و 311 برای اطلاعات بیشتر.

هر چند هفت شهرستان را 12 درایو-از طریق امکانات در شهرستان ها تست باز به شهر و L. A. ساکنان شهرستان.

تبلیغات

Gorell گفت: حدود 2500 COVID-19 انجام آزمایشات روزانه و که هدف این است که در نهایت فراموش 10,000 آزمون در روز است. او همچنین گفت: این شهرستان در حال تلاش برای پیدا کردن خصوصی آزمایشگاه قادر به تکمیل نتایج آزمون ظرف 48 ساعت.

هر درایو-از طریق سایت مدیریت هسته آزاد می گذارد تا اولین پاسخ دهندگان در حال حاضر در آن مکان است.

Gorell گفت: “ده ها تن بر ده ها تن از آتش نشانان و اورژانس تکنسین های” خواهد بود دگرگون بازگشت به 911 تماس و بیمار حمل و نقل.

“پس از اولین پاسخ دهندگان در این زمینه خود را با تخصص خود است فوری ترین و فوری هدف با پتانسیل سیل از افراد بیمار نیاز به بیش از چند هفته آینده” پن گفت.

بخش زیادی از هسته ای را کمک به تلاش ها در دهه پس از آغاز به کار خود متمرکز شده بین المللی امداد از جمله کمک به بازسازی هائیتی پس از زلزله بزرگ در سال 2010.

پن و هسته اجرایی ان لی رسیده در هفته گذشته به کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و او در واکنش به این فاجعه تیم که قرار دادن این گروه در تماس با شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti.

“ما سازمان مستقر در لس آنجلس است و این اتفاق می افتد درست در حیاط خلوت” لی گفت. “ما نسبتا کوچک سازمان ، ما اغلب برای اولین بار بر روی زمین است.”

تبلیغات

روز دوشنبه هسته ای بیش از زمان عملیات در شرق لس آنجلس سایت.

“در بسیاری از راه کار ما در اینجا این است که شبیه به آنچه که ما انجام داده ایم قبلا” گفت: لی بود که زندگی در هائیتی در زمان زلزله است. “شما شناسایی آسیب پذیر ترین و بیشترین نهفته و حداقل پشتیبانی مردم است.”

روز جمعه هسته ای نقل مکان کرد و به Westside. در نهایت این گروه قصد دارد به گسترش به سه مکان در دره سن فرناندو جنوبی L. A. و یکی اضافی سایت در Westside بیش از دو هفته آینده.

در حالی که این شهر خواهد پرداخت برای آزمایش هسته تحمیل هزینه های در حال اجرا سایت ها از جمله ارائه تجهیزات حفاظت شخصی برای همه کارکنان و داوطلبان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im