عربستان نیروهای نابود کردن موشک شلیک بیش از سرمایه ریاض

دبی, امارات متحده عربی - عربستان سعودی دفاع هوایی نیروهای ره و تخریب یک موشک بالستیک بیش از این سرمایه درست قب

توسط MINERALNEWS در 10 فروردین 1399

دبی, امارات متحده عربی - عربستان سعودی دفاع هوایی نیروهای ره و تخریب یک موشک بالستیک بیش از این سرمایه درست قبل از نیمه شب, دولت, رسانه ها گفت: اوایل یکشنبه.

ساکنان ریاض گزارش شده در رسانه های اجتماعی شنیدن صدای انفجار اواخر روز شنبه. دقیقه بعد رسانه های دولتی انجام بیانیه ای توسط عربستان سعودی نظامی گفت: آن را نابود کرده بود و یک موشک در سراسر شهرستان. عربستان تلویزیون دولتی گزارش داد که آمریکا پاتریوت موشک های دفاع سیستم ها مورد استفاده قرار گرفت در رهگیری.

وجود دارد هیچ گزارش فوری از صدمات. موشک دیگر نیز ره و تخریب بیش جنوب عربستان شهر جیزان که مرزهای یمن با توجه به عربستان متعلق به رسانه ها.

حوادث آمده در بحبوحه تشدید جنگ در یمن میان عربستان و نیروهای ایران-حمایت حوثی ها. حوثیها غالبا پرتاب موشک در سراسر ایران به مرز عربستان سعودی اما موشک به ندرت رسیدن به پایتخت. ریاض در حدود 620 کیلومتر (1000 کیلومتر) شمال مرز با یمن.

با تشدید جنگ در یمن بیش از 40 ، 000 نفر آواره شده اند از ژانویه اضافه کردن به حدود 3.6 میلیون که فرار کرده اند خانه های خود را پس از جنگ آغاز شد و پنج سال پیش. تعدادی از کسانی که در حال فرار در هفته های اخیر از جمله زنان و کودکان فرار با پای پیاده برای روز بدون آب و غذا در بیابان با توجه به بیانیه اخیر سازمان ملل متحد.

این جنگ به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر توسط عربستان. این جنگ همچنین ایجاد بدترین بحران انسانی ترک میلیون ها نفر مبتلا به مواد غذایی و پزشکی کمبود.

عربستان سعودی و امارات متحده عربی ستون ایالات متحده آمریکا-حمایت ائتلاف حمله به یمن راه اندازی جنگ بعد از ظهر تصرف صنعا پایتخت و بسیاری از این کشور در سال 2014. ائتلاف مداخله برای بازگرداندن سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت و فشار به آنچه عربستان سعودی را دیدم در حال ظهور به عنوان یک تهدید ایران در آن مرز جنوبی.

در حالی که برخی دولت های غربی را به حالت تعلیق در فروش اسلحه به عربستان سعودی در طول جنگ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت افزایش تا آمریکا حضور نظامی خود را در انگلستان در پاسخ به تهدیدات ایران. در سال گذشته در حدود 2500 نیروهای ایالات متحده یک اسکادران از نیروی هوایی F-15 جت های جنگنده و دو موشک پاتریوت مستقر شدند به صحرا پایگاه هوایی فقط در خارج از ریاض است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن