عراق و سفر به اسلام جنش سایت بیش ویروس

دبی, امارات متحده عربی - عربستان سعودی روز پنج شنبه متوقف سفر به مقدس ترین سایت ها در اسلام بیش از نگرانی در م

توسط MINERALNEWS در 8 اسفند 1398

دبی, امارات متحده عربی - عربستان سعودی روز پنج شنبه متوقف سفر به مقدس ترین سایت ها در اسلام بیش از نگرانی در مورد یک اپیدمی ویروسی تنها چند ماه پیش از مراسم حج یک حرکت که در آمد که در خاورمیانه با بیش از 220 تایید موارد جدید کروناویروس.

این تصمیم فوق العاده ای توسط عربستان سعودی توقف بیگانگان را از رسیدن به شهر مقدس مکه و کعبه که مکعب شکل و ساختار جهان را 1.8 میلیارد مسلمان در دعا نسبت به پنج بار در روز. این تصمیم نیز تحت تاثیر سفر به پیامبر (ص) در مسجد مدینه. مقامات نیز به حالت تعلیق در ورود به پادشاهی برای کسانی که با ویزای توریستی از کشورهای آسیب دیده از ویروس جدید.

این تصمیم نشان داد که نگرانی در مورد شیوع بالقوه كردن به عربستان سعودی که غنی از نفت سلطنت سهام مشروعیت خود را در حفاظت از اسلام مقدس.

کانون در خاورمیانه را تحت تاثیر قرار, کشور, ایران, به نظر می رسد در کتب شیعه به شهر قم که در آن وفادار در احترام رسیدن به بوسه و لمس معروف حرم. ایران در حال حاضر دارای بالاترین مرگ و میر از این ویروس در خارج از چین, کانون شیوع.

شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد جدید کروناویروس در عربستان سعودی در میان شیوع.

"عربستان سعودی بار دیگر حمایت خود را از همه بین المللی اقداماتی را برای محدود کردن گسترش این ویروس و خواستار آن شهروندان به ورزش احتیاط قبل از سفر به کشورهای دچار coronavirus شیوع" عربستان سعودی وزارت امور خارجه گفت: در بیانیه ای اعلام کرد این تصمیم است. "ما از خداوند متعال به فراغت تمام بشریت را از تمام آسیب برساند."

بیماری شیوع همواره یک نگرانی اطراف حج مورد نیاز از همه سفت مسلمانان یک بار در زندگی خود به خصوص که زائران از سراسر جهان است. اولین ثبت شیوع آمد در 632 به زائران مبارزه مالاریا. یک شیوع وبا در سال 1821 به عنوان مثال منجر به کشته شدن حدود 20,000 زائران. یکی دیگر از شیوع وبا در سال 1865 کشته 15,000 زائران و سپس در سراسر جهان گسترش.

اخیرا عربستان سعودی در مواجه با خطر از یکی دیگر از کروناویروس که باعث سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS که شروع به پریدن کرد از بیمار شتر به انسان است. پادشاهی افزایش بهداشت عمومی اقدامات در طول حج در سال 2012 و 2013 هر چند هیچ شیوع بیماری رخ داده است در میان زیارت.

از سپتامبر 2012 تاکنون وجود داشته است تقریبا 2500 موارد MERS گزارش با 858 مرگ و میر نسبت به این ویروس با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

پس از آن پدید آمده در ماه دسامبر در چین مرکزی جدید کروناویروس است بیمار 82,000 نفر در سطح جهان با بیش از 2,700 مرگ و میر.

در حالی که میلیون ها حضور در حج است که در این سال برای اواخر جولای به اوایل ماه اوت میلیون بیشتر می آیند در طول بقیه سال به عتبات در این پادشاهی است. که زیارت به عنوان عمره.

"این بی سابقه است حداقل در سالهای اخیر اما با توجه به در سراسر جهان گسترش ویروس و ماهیت جهانی دارند آن را حس می کند از بهداشت عمومی و ایمنی از نقطه نظر" گفت: Kristian Ulrichsen یک محقق در James A. Baker III موسسه سیاست عمومی در دانشگاه رایس است. "به خصوص از ایران مثال نشان میدهد که چگونه یک مذهبی چهارراه می توانید به سرعت تقویت و گسترش و رسیدن به ویروس."

سخت ترین ضربه ملت در خاورمیانه ایران است که در آن وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: 19 نفر فوت کرده اند در میان 139 موارد تایید شده بیماری به نام COVID-19.

کارشناسان نگران هستند ایران ممکن است underreporting موارد و مرگ و میر با توجه به بیماری را گسترش سریع از ایران و سراسر خلیج فارس. برای مثال ایران هنوز تایید نشده هر مورد در مشهد حتی اگر یک تعداد موارد گزارش شده در کویت هستند مربوط به شهرستان های ایران.

در بحرین که تایید 33 نفر از صبح روز پنجشنبه مقامات متوقف تمام پروازها به مقصد عراق و لبنان. آن را به طور جداگانه تمدید 48 ساعته بان کی مون بیش از پروازها از دبی و شارجه در امارات متحده عربی که از طریق آن آلوده مسافران رسیده پادشاهی جزیره در سواحل عربستان سعودی است.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران گفت هیچ برنامه فوری برای قرنطینه شهرستانها اما اذعان کرد ممکن است "یکی از دو یا سه هفته" برای به دست آوردن کنترل این ویروس در ایران.

به ایران 80 میلیون نفر خود را به طور فزاینده ای منزوی در منطقه با شیوع این کشور را تحریم-اقتصاد کتک دیدم آن ارز رکود به پایین ترین سطح خود در برابر دلار آمریکا در یک سال و در روز چهارشنبه.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

در ضمن عراق وزارت بهداشت در پنج شنبه اعلام کرد اولین coronavirus مورد در پایتخت بغداد آوردن کلی تعداد موارد گزارش شده در کشور به شش. همه شده اند مربوط به ایران است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده قاسم عبد زهرا در بغداد کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب