Matchup مجموعه نیوجرسی تشکر. ون درو که روشن طرفین به توافق

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت صحبت می کند و در یک Jan. 28 کمپین تجمع در ویلدوود, N. J., به عنو

توسط MINERALNEWS در 18 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند و در یک Jan. 28 کمپین تجمع در ویلدوود, N. J., به عنوان تشکر. جف ون درو R-N. J. گوش می دهد. مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت ون درو و پس از او روشن باشد ، مل Evans/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مل Evans/AP

انتخابات عمومی matchup در نیوجرسی 2nd کنگره منطقه ای که در آن اول ترم وقت حرف خود وابستگی حزب از حزب دموکرات به حزب جمهوری خواه.

امی کندی برنده منطقه دموکراتیک اولیه, آسوشیتد پرس, پروژه ها و به صورت خاموش در برابر جمهوری خواه در کنگره جف ون درو که تغییر احزاب در مخالفت با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح, حمایت "بی مرگی حمایت" به مغلوب ساختن پیشی جستن.

مبارزات انتخاباتی در سال 2018 به عنوان یک محافظه کار دموکرات ون درو برنده مشخص شده با این پیروزی برای اولین بار در منطقه در 24 سال است. در حال حاضر دو سال بعد اولین دوره کنگره در حال اجرا است به عنوان یک جمهوری خواه است و حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

ون درو به چالش کشیده شد در مذاکرات اولیه توسط باب پترسون سابق مشاور ارشد در اداره تامین اجتماعی مراجعه کننده به خود را به عنوان "یک محافظه کار واقعی" در مبارزات انتخاباتی خود سایت. ون درو انبوه outraised او در اولیه و AP به نام جمهوری خواه در مسابقه ون به خود جلب کرد.

یک تعداد انگشت شماری از نامزدهای دموکرات امیدوار به چالش ون درو درگیر در یک رقابتی اولیه با رهبران سیاسی عمدتا هجوم آوردند به کندی, بهداشت روانی, مدافع سابق و معلم و استاد علوم سیاسی Brigid کالاهان هریسون.

کندی — چه کسی را به ازدواج سابق, رود آیلند, Rep. پاتریک کندی از اواخر ماساچوست ایالت ادوارد کندی — تایید شد توسط هر دو فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی و رژیم صهیونیستی است. سرهنگ شیلا Oliver. هریسون به دست آورد حمایت از نیوجرسی سنسور. Cory Booker و باب منندز و همچنین دولت رئیس جمهور مجلس سنا استیو Sweeney.

دیگر نامزد خواهد کانینگهام سابق تحقیقی مشاور در کنگره و ناموفق نامزد حزب دموکرات برای صندلی در سال 2018 شد با حمایت چندین سازمان های مترقی. کانینگهام سیاه شده است و در مورد تجربه بی خانمانی در حالی که در مدرسه بالا است.

از آن سه دموکراتیک نامزد کندی در صدر جمع آوری کمک های مردمی زمینه افزایش نزدیک به 1.4 میلیون دلار در مقایسه با هریسون ($366,000) و Cunningham ($153,000.) هر دو کندی و هریسون کمک قابل توجهی به مبارزات انتخاباتی خود را — با کندی حذف نیمی از یک میلیون و هریسون صرف بیش از $111,000.

این منطقه که شامل جنوب نیوجرسی از جمله آتلانتیک سیتی — نظر گرفته شده است خواه متمایل توسط آشپز سیاسی گزارش. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده این منطقه در سال 2016 تنها کمتر از 5 درصد است.

نیوجرسی اقدام به استفاده از پست الکترونیکی-در رای گیری برای اکثریت قریب به اتفاق کسانی که مصاحبه برگه های رای. گفت: دولت در حال حاضر با تجربه فنی و لجستیکی مشکلات در انجام این کار رد و تقریبا 10 درصد از آراء در طول آن ممکن است انتخابات برای دفاتر محلی.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب