ماهی قزل آلا انتظار می رود برای شروع ورود به زودی در Fraser River لغزش DFO می گوید

ونکوور—قطعات پنوماتیک ماهی پمپ دوبله ماهی قزل آلا توپ باید وارد سایت عظیم لغزش در امتداد بریتیش کلمبیا فریزر ر

توسط MINERALNEWS در 6 خرداد 1399

ونکوور—قطعات پنوماتیک ماهی پمپ دوبله ماهی قزل آلا توپ باید وارد سایت عظیم لغزش در امتداد بریتیش کلمبیا فریزر رودخانه شیلات و اقیانوس کانادا انتظار دارد که برخی از ماهی قزل آلا برای شروع ورود به زودی.

Gwil رابرتز مدیر بخش زمین لغزش تیم پاسخ می گوید: شش 160 متر لوله در اندازه های مختلف هستند که به حالت تعلیق در امتداد دیوار دره عمیق و باریک در بالای رودخانه است.

یک ماهی نردبان که رابرتز می گوید که نزدیک به کامل را جذب ماهی قزل آلا و هدایت آنها به برگزاری حوضچه قبل از آنها وارد ماهی پمپ و لوله سیستم است که آنها را تا رودخانه برای تخم ریزی خود را زمینه.

سیستم اجاره از Seattle-شرکت بر اساس و شامل یک اسکنر است که اقدامات به اندازه ماهی قزل آلا به منظور ارسال آنها را به مناسب لوله.

رابرتز می گوید: بزرگترین انجمن است و در حدود 25 سانتیمتر در قطر و سیستم ملایم تر نسبت به "ماهی قزل آلا کانن" برچسب نشان می دهد.

او می گوید: کاهش سرعت مکانیزم می کند ماهی قزل آلا و سپرده های آنها را به آرامی بالادست بعد از ماهی سفر حدود 20 متر در ثانیه به مدت 20 ثانیه.

رابرتز می گوید: پمپ و دیگر اقدامات در دست انجام در این سایت از جمله یک سری از تخته سنگ های چیده شده برای ایجاد استخر که در آن ماهی قزل آلا می توانید استراحت طراحی شده برای به حداقل رساندن نیاز به رسیدگی به این ماهی.

او می گوید: پیمانکار اصلی در حال آماده سازی سایت که در آن پمپ نصب خواهد شد به زودی.

اسلاید کشف شد در ماه ژوئن گذشته پس از آن فرستاده شده 75,000 متر مکعب تخته سنگ و آوار به رودخانه فریزر در شمال Lillooet, ایجاد یک آبشار و مانع برای ماهی قزل آلا بازگشت به تخم ریزی خود را زمینه.

"مرگ و میر در سال گذشته بسیار بالا است. در این سال ما باید این طرح در محل به حرکت ماهی قزل آلا به اطمینان حاصل شود که می توانید آنها را در سراسر اسلاید سایت و ما بسیار امیدوار ما بسیار پایین مرگ و میر می گوید:" رابرتز.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب