بمب گذاری های کنار جاده ای در افغانستان کشته شدن 8 عمدتا کودکان

کابل – یک بمب گذاری کنار جاده ای در جنوب افغانستان روز چهارشنبه به کشته شدن دست کم هشت غیرنظامی از جمله شش کودک.

قربانیان همگی از یک خانواده به گفته سخنگوی پلیس هلمند علی همدرد. من فقط سمت چپ منطقه جنوبی به Greshk که بمب ضربه ماشین خود را همدرد اضافه شده است. دو بیشتر اعضای خانواده زخمی شدند که او گفت:.

هیچ کس بلافاصله مسئولیت این حمله اما هر دو طالبان و داعش در حال فعال در استان است.

در روز سه شنبه طالبان با ارسال سه عضو تیم فنی به کابل برای نظارت بر آزادی زندانیان طالبان به عنوان بخشی از یک توافق صلح امضا شده توسط طالبان و ایالات متحده در پایان ماه فوریه. که خواستار دولت افغانستان برای آزادی 5000 افگنان و طالبان به رایگان 1,000 دولت و پرسنل نیروهای افغان آنها را نگه اسیر. این معامله نیز قرار بود پس از درون گفتوگوهای صلح افغانستان است که عبارتند از طالبان.

کابل روز چهارشنبه گفت که مذاکرات بین دولت و طالبان فنی تیم ادامه خواهد داد تحت نظارت کمیته بین المللی صلیب سرخ هر چند آن شناخته نشده بود زمانی که زندانی فرایند انتشار را شروع می شود. افغانستان قبلا اعلام کرده بود آن 21-عضو تیم مذاکرات صلح با طالبان. همچنین هنوز مشخص نیست که این مذاکرات آغاز خواهد شد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im