RNC نمایندگان می تواند پوشیدن ماسک تمرین های اجتماعی فاصله در طول کنوانسیون

بزرگنمایی این تصویر

طیف مرکز در شارلوت کارولینای شمالی که در آن سال 2020 کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه برگزار خواهد شد. مذاکرات مقامات اصرار دارند وجود دارد هیچ برنامه ای برای لغو و یا تاخیر در مرداد ماه جمع آوری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما می گویند برخی از تغییرات ممکن است مورد نیاز برای دلایل بهداشتی. دانیل باریک/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دانیل باریک/خبرگزاری گتی ایماژ

یک نسخه از این داستان برای اولین بار منتشر شد توسط عضو ایستگاه WFAE.

رهبران 2020 کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در شارلوت گفت: اوت کنوانسیون است که هنوز هم در حال حرکت رو به جلو “سرعت کامل پیش رو” اما هشدار داد که این کنوانسیون می تواند نگاه بسیار متفاوت اگر COVID-19 pandemic همچنان ادامه دارد.

مارسیا لی کلی کنوانسیون مدیر عامل شرکت گفت که به اندازه طیف مرکز اجازه می دهد برنامه ریزان به گسترش شرکت کنندگان ،

“ما 19,000 صندلی های ما می توانید با” او گفت:.

او افزود: “یک بار دیگر ما باید یک عرصه است. آن را صمیمی عرصه است. و من بسیار خوشحال هستم در مورد بازی تتریس با صندلی و یا اینکه آیا آن را اجتماعی فاصله و یا اینکه آیا آن را به هر کس نیاز به پوشیدن ماسک.”

Lee Everett, معاون رئیس جمهور از کنوانسیون گفت: ممکن است هر کس می تواند با ایستادن شش فوت از هم جدا داخل آرنا.

کلی تاکید کرد هیچ برنامه ای برای به تعویق انداختن این رویداد است.

در این بیانیه آمده است به عنوان کارولینای شمالی و کشورهای دیگر بحث در مورد راه هایی برای اجازه می دهد کسب و کار بیشتر به کار گیرند.

شارلوت شورای شهر نمی تواند انصراف از کنوانسیون به دلیل بیماری همه گیر. اما رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر و مکلنبورگ سلامت مدیر Gibbie هریس هنوز هم می تواند محدودیت در اندازه تجمعات اگر عفونت ادامه یابد.

کلی گفت که او نمی کند و پیش بینی هر گونه اختلاف نظر با دولت و مقامات محلی بیش از اینکه برای برگزاری این رویداد است. او گفت: کنوانسیون طراحان در حال کار با کاخ سفید coronavirus نیروی کار و همچنین دولت و مقامات محلی است.

در اوایل این ماه رئیس جمهور تهمت دوباره گفت: که او نمی خواهد لغو RNC.

“ما هیچ طرح احتمالی. ما با داشتن این کنوانسیون در پایان ماه اوت و ما فکر می کنم تا پایان ماه اوت ما در حال رفتن به در شکل بزرگ” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکرات ها باید با تاخیر قرارداد خود را در میلواکی تا Aug. 17 — یک هفته قبل از RNC. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: این کنوانسیون ممکن است در تمام برگزار شد و می تواند یک رویداد مجازی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>