ریک روشن سابق بالا واکسن دانشمند, فایل های خلاف کاران شکایت

بزرگنمایی این تصویر

ریچارد روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت است که در اینجا دیده می شود در سال 2018 است. لاتویا Sarno, اردن/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

لاتویا Sarno, اردن/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

فدرال دانشمند بود که مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان ثبت whistleblower شکایت با ایالات متحده دفتر مشاور ویژه.

ریچارد روشن بود عالی رتبه فدرال دانشمند با تمرکز بر توسعه واکسن و معاون دستیار وزیر امور خارجه با وزارت بهداشت و خدمات انسانی. ماه گذشته روشن گفت: او منتقل شد به “کمتر تاثیرگذار موقعیت” در موسسه ملی بهداشت پس از او تمایلی به ترویج استفاده از مواد مخدر مانند هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بيمار.

در شکایت روشن مدعی طیف وسیعی از دولت تخلف توسط دکتر رابرت Kadlec معاون وزیر آمادگی و واکنش در وزارت بهداشت و خدمات انسانی و دیگران.

در زمان حذف و روشن گفت که او تا به حال منتقل شده است و از پست خود به دلیل “اصرار” که دولت صرف بودجه در “امن و علمی بررسی راه حل ها” به آدرس coronavirus بحران و نه در “مواد مخدر واکسن و دیگر فن آوری است که عدم شایستگی علمی.”

در شکایت درخشان می گوید او نگرانی در مورد نیاز به آماده شدن برای coronavirus در ماه ژانویه مواجه می شوند اما مخالفان از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت. او می گوید: او منتقل شد و از بردا در اقدامی تلافی جویانه.

روشن می گوید که او متوقف شد دریافت چک در آوریل 20 و اختصاص داده نشده است هر گونه وظایف دیگری.

خبر از خلاف کاران شکایت عمومی ساخته شده بود وکیل وی روز سه شنبه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>