ماکت کشتی زائر دیرین شیراز field-مقصد سفر غرق در دانا پوینت بندر

یکی از اولین بار ماکت کشتی زائر بود که در لس آنجلس تایمز آن را تحت عنوان "خانه بدوش جوانان است."آن سال 1974 و

توسط MINERALNEWS در 11 فروردین 1399

یکی از اولین بار ماکت کشتی زائر بود که در لس آنجلس تایمز آن را تحت عنوان "خانه بدوش جوانان است."

آن سال 1974 و گروهی از جوانان جنوب کالیفرنیا تا به حال پاسخ به یک آگهی در روزنامه از سروان. ری والاس که به آنها ارائه تجربه یک عمر اگر آنها می پرداخت 1000 $و پرواز در خارج از کشور برای کمک به او را در یک سفر قایقرانی از اسپانیایی و پرتغالی ساحل تمام راه برگشت به مونتری — دریایی تجربه توصیه می شود اما لازم نیست.

هر چند این سفر یک بار برای زائر و خدمه آن کشتی و اقیانوس اطلس سفر آغشته همه کسانی که زمان صرف شده در آن با حس ماجراجویی.

اما پس از نزدیک به 40 سال در لنگر در نارنجی شهرستان دانا پوینت بندر که در آن صدها هزار نفر از کودکان و نوجوانان از سال 1981 اند و تور کشتی و صرف یک شب گردش در آن ماجراجویی است حداقل در حال حاضر.

تبلیغات

به دلایل هنوز مشخص نیست این کشتی آغاز شد و در مصرف آب مدتی بیش از آخر هفته و keeled بیش از پنج شنبه صبح آن بدنه نیمه مستغرق در حدود 10 فوت از آب و متمایل به یک طرف.

قایق قدیمی است و شکننده که آن زمان صاحب دانا پوینت غیر انتفاعی اقیانوس موسسه مطمئن نیست آن قادر خواهد بود برای نجات کشتی. کارگران صرف پنج شنبه شب اطمینان حاصل کرد که هیچ مواد خطرناک به بیرون درز به بندر و ثبات قایق پس از آن می تواند شناور و بدنه بازرسی گفت: وندی مارشال رئیس آموزش و پرورش و عملیات در اقیانوس موسسه.

پس از اخبار متصل به گسترش یکشنبه مارشال و دیگران شده اند و آب گرفتگی با ایمیل تماس های تلفنی و پیام های متنی پشتیبانی از گذشته بازدید کنندگان برای زائر او گفت:. یکی که با این نسخهها کار در بازاریابی و گفت: مارشال که او تا به حال واقعا نمی شنود گذاشته به سمت خلاق خود را به عنوان یک بچه تا زمانی که در یک زائر زمینه سفر او اختصاص داده بود برای تماشای دو ساعت و تا به حال به شکل از چگونه به توصیف نیستی که شب است-دیده بان وظیفه در اقیانوس.

"راستش خاطرات رفتن به سخت ترین چیز برای جایگزینی و صحت چهارم" مارشال گفت. "شما فقط خرید نیست این در آمازون است."

تبلیغات

اصلی زائر ساخته شده بود در 1830s و جاودانه شد توسط یکی از ملوانان ریچارد هنری دانا جونیور در کتاب "دو سال قبل از آن ماست" که مستند کشتی تجاری مسیر بین بوستون و لس آنجلس.

در آن زمان کشتی معامله کالیفرنیا گاو پنهان در انگلستان و بازگشت به ساحل غرب با مبلمان پس از یک خطر ناک yearlong سفر که گرد کیپ هورن گفت: جیم فولاد 62 که دایی ساخته شده زائر ماکت.

بیش از یک قرن بعد جراحی گفت: کارآفرینان در مونتری تا به حال این ایده ایجاد یک کوچک دریایی توریستی و مدرسه مقصد از یک ماکت قایق و رسیده به جراحی عمو ری والاس به ساخت آن است. والاس نیز ساخته شده است در دیزنی لند کشتی قایقرانی کلمبیا.

والاس پرواز به دانمارک, فولاد, گفت, جایی که او در بر داشت یک بدنه چوبی تقریبا به اندازه یک شرح داده شده در دانا کتاب. او به ارمغان آورد و هال به پایان خواهد رسید shipbuilders در پرتغال که در آن او لنگر در مارس 1974 زمانی که میخک انقلاب را سرنگون کرد Estado Novo رژیم استبدادی.

والاس به طور ناگهانی در بر داشت خود را در آب خصمانه و بازداشت شد برادرزاده اش گفت. با استفاده از حیله گری و مشروب — او plied یک گارد و فرار او به جزایر قناری. وجود او آمد تا با ایده برای یک آگهی در روزنامه آمریکایی با ارائه یک ماجراجویی برای یک تازه کار خدمه کمک خواهد کرد که او را در پایان سفر — و صندوق آن است.

حاصل سفر و خدمه را از ورود در جنوب کالیفرنیا گزارش شده توسط روزنامه ها در سراسر کشور از جمله زمان. پس از captaining دیگر مردم در سفرهای ساحلی و جزایر را به مکزیک, زائر ماکت دائم لنگر در نارنجی شهرستان دانا پوینت Harbor نام اصلی زائر ملوان در سال 1981.

"این است که احتمالا پایان خط برای زائران و من واقعا غمگین می گویند که" فولاد گفت. "اما من فکر می کنم آن را یک فرصت برای تمام افرادی که تا کنون در زائر به تجمع برای نشان دادن حمایت خود را ... چرا که این نوع نمادی از آنچه که ما واقعا در رفتن را از طریق به عنوان یک جامعه است. آن را واقعا می تواند در یک زمان بدتر."

حتی اگر این کشتی را نمی توان ذخیره مارشال گفت: کارگران امید به نجات قایق مهندسی و سایر بخش هایی که می تواند برای استفاده در آینده. در ضمن این موسسه را تکیه بر آن دو دیگر کشتی ها برای آموزش کودکان محلی هر چند نه زائر فریبنده تاریخ است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن