رستوران مشهور می افزاید: مانکن در میان اجتماعی فاصله

واشنگتن Va. - یکی از کشور مشهور ترین رستوران می گوید مانکن خواهد شد اضافه کردن یک لمس از تلون مزاج و کمک های ا

توسط MINERALNEWS در 26 اردیبهشت 1399

واشنگتن Va. - یکی از کشور مشهور ترین رستوران می گوید مانکن خواهد شد اضافه کردن یک لمس از تلون مزاج و کمک های اجتماعی فاصله زمانی که مشتریان خود بازگشت گرند اتاق ناهار خوری در اواخر این ماه.

مانکن در لباس خوب 1940-سبک لباس شد و در حال حاضر نمایشی صحنه پنج شنبه در مسافرخانه در واشنگتن جمع شده در کوهپایه های ویرجینیا Blue Ridge Mountains حدود 90 دقیقه در غرب واشنگتن ،

اگر چه کسب و کار محدودیت های تنظیم شده برای شروع کاهش در برخی از نقاط ویرجینیا در جمعه رستوران ها تنها می تواند در خدمت شام خوردن در مشتریان در یک فضای باز است. سه-میچلین ستاره رستوران تصمیم گرفتند به صبر کنید تا زمانی که مه 29 به سر ناهار خوری سرویس در داخل خانه.

"هنگامی که ما نیاز به حل مشکل اجتماعی فاصله و کاهش رستوران ما را اشغال نیمی از راه حل واضح به نظر می رسید — پر کردن آن با جالب لباس پوشیدن کتاب" آشپز و مالک پاتریک اوکانل در بیانیه ای گفت. "این اجازه می دهد مقدار زیادی از فضای بین مهمانان و استنباط چند لبخند و ارائه برخی از سرگرم کننده عکس ops."

اوکانل خود آموخته طبخ چند جیمز ریش برنده جایزه به عنوان به خوبی به عنوان 2019 دریافت کننده جیمز ریش بنیاد جایزه یک عمر دستاورد. او همچنین جایزه ملی علوم انسانی مدال در 2019.

"ما همه ولع مصرف برای جمع آوری کنید و ببینید افراد دیگر در حال حاضر" اوکانل گفت. "آنها نمی همه لزوما نیاز واقعی مردم است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب