جزئیات: رئیس جمهور تهمت نامه به فرمانداران جدید کروناویروس دستورالعمل

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نامه ای به فرمانداران ایالات متحده در روز پنج شنبه که دولت او در حال کار برای انتشار دستورالعمل جدید برای دولت و دولت های محلی برای استفاده از زمانی که تصمیم گیری در مورد “حفظ شده و افزایش یا آرامش بخش اجتماعی فاصله و سایر اقدامات کاهش” برای coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او این است که جمع آوری تست داده خواهد شد که نشان می دهد دستورالعمل های طبقه بندی استان ها به عنوان “در معرض خطر متوسط خطر و یا کم خطر” برای ویروس. داده خواهد شد درایو “مرحله بعدی” پاسخ گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که او می خواهد به خود را تنظیم کنید 15-بعد اجتماعی فاصله دستورالعمل به طوری که بیشتر قطعات متوقف اقتصاد ایالات متحده می تواند بازگشایی توسط مارس 12. 15th بعد از آن دستورالعمل است دوشنبه, مارس 30.

جزئیات کامل نامه زیر و یا اینجا را کلیک کنید:

مغلوب ساختن پیشی جستن نامه جدید پژواک نظرات اخیر در مورد استفاده از داده های ساخته شده توسط خود را بالا مشاوران در روزهای اخیر. در روز سه شنبه NIH را Dr. Anthony Fauci گفت: کاخ سفید در نشست خبری که تست “واقعا تغییر چهره از رویکردی است که ما در حال رفتن به قادر به گرفتن.”

Fauci گفت NPR نوئل کینگ در نسخه صبح روز پنج شنبه که افزایش تست می تواند کمک به بخش هایی از کشور را تجربه نمی شیوع بیماری برای شناسایی, تست و ردیابی و جداسازی موارد است. “ما به سرعت در حال رسیدن به نقطه که در آن ما قادر خواهد بود که برای دریافت اطلاعات” Fauci گفت.

اما او اذعان کرد که آزمایش های بیشتری نیاز است. “به صداقت ما لازم نیست که همه داده ها در حال حاضر به صورت یکنواخت در سراسر کشور به آن تعیین. اما این که عمده هدف اصلی که ما در حال حاضر به دریافت آن داده چرا که شما را به تصمیم گیری آگاهانه و خود را به تصمیم گیری آگاهانه توسط اطلاعات شما را,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد ویدئو کنفرانس تماس با فرمانداران در روز پنج شنبه و کاخ سفید بود که میله میله به یک جلسه در این ویروس در 5 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im