کالیفرنیا را بازگشایی کند با افزایش coronavirus موارد مرگ و میر

با اقتصاد در ادامه به دهانه وجود فشار شدید برای شروع به باز کردن کسب و کار کالیفرنیا.اما حتی اگر دولت بوده است

توسط MINERALNEWS در 5 اردیبهشت 1399

با اقتصاد در ادامه به دهانه وجود فشار شدید برای شروع به باز کردن کسب و کار کالیفرنیا.

اما حتی اگر دولت بوده است خم coronavirus منحنی و دیدن مراتب کمتر وخیم تلفات از مکان هایی مانند نیویورک و نیوجرسی, ادامه افزایش مرگ و میر در این هفته یکی از چندین عوامل نگه داشتن مقامات از حرکت به سمت کاهش هر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در این هفته که بیشتر از شش عطف او را به در نظر شل بماند-صفحه اصلی سفارش او صادر شده در ماه گذشته برآورده شده اند. تنها تغییر فرماندار ساخته شده است که اجازه می دهد تا برخی از اعمال جراحی الکتیو به دوباره برنامه ریزی شده بود در بیمارستان هابا استناد به ظرفیت کافی.

"این خواهد بود که شاخص های آن درایو تصمیم گیری ما," او گفت:. "نه خرما. ما اصلا بحث خرما. ما نگاهی به حقایق عینی است."

تبلیغات

کالیفرنیا دیدم بدترین حالت آن یک روز به مرگ و میر کل در روز چهارشنبه و میزان موارد جدید پس از ظاهری به صاف در حال افزایش است در میان بیشتر به طور گسترده ای در دسترس تست. بیش از 1800 نفر روز جمعه در سراسر کشور.

"این یک یادآوری ما نه از جنگل هنوز" Newsom گفت: پنج شنبه.

A graphic showing coronavirus deaths in California

مرگ و میر در کالیفرنیا

(لس آنجلس تایمز)

مناطق خطر


کارشناسان می گویند کالیفرنیا اوایل آغوش اجتماعی فاصله کمک کند گسترش coronavirus.

تبلیغات

اما به عنوان خاموش کردن و ادامه آنها از ترس مردم شروع به شکستن قوانین و است که می تواند فاجعه آمیز.

Newsom گفت که او نگران است که اگر مردم به سواحل و پارک های, او به زودی گزارش افزایش قابل ملاحظه در تعداد موارد تایید شده و احتمالا بستری شدن در بیمارستان.

"من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد به شنیدن آن است. من نمی خواهم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات است. اما این که واقعا کمتر تا من آن را بیشتر به همه شما," او گفت:.

کالیفرنیا در حال حاضر حدود 40,000 coroanvirus موارد قابل توجه خوشه های این هفته است. در L. A. شهرستان در انتخابات گفت: افزایش علت در بخشی به آزمایشگاه گزارش دسته از موارد در یک زمان. و تست تبدیل شده است بسیار بیشتر در دسترس است.

تبلیغات

هنوز افزایش اعداد به یک نگرانی عمده است.

مرگ و میر در لس آنجلس — تبدیل شده است که دولت کانون شیوع — در حال نزدیک شدن به 800 به اندازه کافی برای coronavirus به پیش افتادن از مرگ و میر ناشی از سرطان و آنفولانزا آمفیزم و بیماری های قلبی.

جنوب کالیفرنیا — به خصوص لس آنجلس — کالیفرنیا تبدیل شده است به مرکز. مجموع موارد:

لس آنجلس 17,567
ریورساید 3,218
سن دیگو 2,643
سانتا کلارا 1,987 دفاع کرد گرفته شد
نارنجی 1,827
سان برناردینو 1,608

تبلیغات

Volunteers and staff from Hello Bello and Pathways LA distribute thousands of diapers to families in need April 14.

داوطلبان و کارکنان از سلام Bello و مسیرهای لا توزیع هزاران نفر از پوشک به خانواده های نیازمند مارس 14.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

نشانه های مثبت


با وجود افزایش تلفات لس آنجلس مقامات بهداشتی این هفته ارائه شده کمی rosier بینی روز شنبه در مورد مسیر ویروس در حالی که هشدار می داد که بهبود چشم انداز وابسته به ساکنان در ادامه به تمرین فیزیکی فاصله.

دکتر کریستینا Ghaly این شهرستان خدمات بهداشتی و درمانی, مدیر گفت که اگر چه COVID-19 موارد هنوز کاهش در اینجا رای "درست است که چیز خوبی است."

بر اساس پیش بینی های جدید — که Ghaly هشدار ذاتا نامشخص — مقامات همچنان به انتظار برای دیدار با تقاضا برای تخت بیمارستان و هواکش. به ویژه این شهرستان توانایی برای دیدار با تقاضا برای مراقبت های ویژه تخت بهبود یافته; های اولیه مدل سازی وجود دارد گفت: 50 درصد شانس وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی تخت ICU اما این مدل در حال حاضر نشان می دهد تعداد در حال حاضر در دسترس تخت کافی خواهد بود.

تبلیغات

مقامات در حال حاضر پیش بینی در مورد 2 در 20 Angelenos یا 11 درصد از شهرستان می تواند قرارداد این ویروس توسط Aug. 1 در زیر سطح فعلی فیزیکی فاصله. که قابل توجهی کاهش از مدل اصلی تخمین می زنند که 30 درصد از ساکنان شهرستان می تواند آلوده.

Newsom گفت: پنج شنبه شده بود وجود کاهش اندک در دو شاخص کلیدی: تعداد افراد بستری شده و کسانی که تحت درمان در بخش های مراقبت ويژه.

کالیفرنیا همچنان به مراتب کمتری از مرگ و میر ناشی از برخی از دیگر نقاط:

نیویورک 20,973
نیوجرسی 5,426
میشیگان 2,977
ماساچوست 2,360
پنسیلوانیا 1,724 فتح
ایلینوی 1,688
کانکتیکات 1,639
لوئیزیانا 1,599
کالیفرنیا 1,531 دفاع کرد گرفته شد

تبلیغات

A sign emphasizing social distancing is posted March 19 at a virtually deserted Main Beach in Laguna Beach.

نشانه تاکید بر اجتماعی فاصله است ارسال شده در مارس 19 در تقریبا خالی از ساحل اصلی در لاگونا بیچ.

(مارک مارتین / لس آنجلس تایمز)

به دنبال به جلو

دولت برای هفته ذکر شده است شش چیز است که نیاز به اتفاق می افتد قبل از اقامت در خانه می تواند برداشته شود.

آنها شامل توانایی برای نظارت و پیگیری موارد بالقوه جلوگیری از عفونت در معرض خطر افراد آماده سازی بیمارستان ها برای رسیدگی به موج توسعه روش های درمانی برای دیدار با تقاضا اطمینان مدارس کسب و کار و مراقبت از امکانات می تواند حمایت اجتماعی فاصله و توسعه دستورالعمل برای زمانی که بخواهید کالیفرنیا به ماندن در خانه دوباره اگر لازم است.

کارشناسان گفته اند که بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله قوانین خواهد بود و فرآیند عمدی با برخی از کسب و کار آینده را قبل از دیگران. به عنوان مثال رستوران ها ممکن است قادر به بازگشایی با سخت اجتماعی فاصله اما حوادث بزرگ خواهد بود سخت تر به راه اندازی مجدد در هر زمان به زودی.

تبلیغات

برخی از کالیفرنیا جوامع فشرده Newsom به سهولت محدودیت در مناطق که در آن coronavirus است به نظر می رسد به گسترش به طور چشمگیری.

اما فرماندار مقاومت کرده است.

COVID-19 باقی مانده است جدی و رو به رشد تهدید سلامت و شل شدن خود در سطح ایالت سفارش در موعد مقرر می تواند منجر به موج دوم از عفونت و مرگ و میر است.

"من آرزو می کنم من می تواند تجویز یک تاریخ خاص می گویند ما می تواند به نوبه خود سوئیچ نور و بازگشت به حالت عادی," Newsom گفت. "ما تلاش کرده اند به آن را شفاف وجود دارد که سوئیچ نور. و هیچ تاریخ از نظر ظرفیت و توانایی ما برای ارائه این نوع از وضوح است که من می دانم که بسیاری از شما تقاضا و سزاوار است."

تبلیغات

تست می تواند یک gamechanger اما.

Newsom روز چهارشنبه اعلام کرد گسترش coronavirus قابلیت تست در سراسر کالیفرنیا گفت: این یافته ها مهم خواهد بود برای تصمیم گیری زمانی که به سهولت دولت سخت اقامت در خانه نظم و اجازه می دهد مردم را به بازگشت به کار.tinyurlis.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن