باران را معطل یک روز دیگر به عنوان مرکز شهر L. A. دستگاه ضبط

سرد و طوفان شده است که طولانی بیش جنوب کالیفرنیا برای بسیاری از هفته ادامه خواهد داد به قطره باران و کوه برف د

توسط MINERALNEWS در 22 فروردین 1399

سرد و طوفان شده است که طولانی بیش جنوب کالیفرنیا برای بسیاری از هفته ادامه خواهد داد به قطره باران و کوه برف در این منطقه برای یک روز دیگر پیش بینی می گویند.

دوش انتظار می رود به سقوط بیش از لس آنجلس و بخشهایی از شهرستان ونتورا شهرستان برای بسیاری از جمعه به مدت تا شب در آخرین, با توجه به خدمات ملی آب و هوا. سنگین تر باران پیش بینی شده است برای نارنجی و سن دیگو شهرستان که در آن یک فلش سیل دیده بان است در اثر تا 8 بعد از ظهر

زمستان هشدار طوفان در اثر شرقی سن گابریل کوه که در آن چند اینچ از برف انتظار می رود به سقوط به شب.

تبلیغات

طوفان اول نقل مکان کرد و در بیش از سانتا باربارا و سان Luis اوبیسپو در اوایل صبح روز دوشنبه.

یک دوره طولانی از باران در این زمان از سال "نادر است اما نه بی سابقه" گفت: Ryan Kittell یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد.

"ما احتمالا این مرطوب از یک طوفان در آوریل شاید یک بار در هر 10 سال یا بیشتر," او گفت:.

جمعه مشخص ششمین روز متوالی است که باران کاهش یافت و در مرکز شهر لس آنجلس, شکستن رکورد تعداد روز متوالی باران در آوریل بود که مجموعه در سال 1983 زمانی که در مرکز شهر L. A. ثبت پنج روز متوالی از آسمانی.

تبلیغات

دیگر مناطق نیز بارندگی کل سوابق شنبه با .82 اینچ سقوط در فرودگاه لانگ بیچ شکستن یک رکورد از .78 اینچ مجموعه در سال 1958 و 1.08 اینچ ضبط شده در Sandberg بیش از رکورد قبلی از .42 اینچ مجموعه در سال 1958.

ایالات متحده خشکسالی نظارت بر آمار منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد که کمتر از کالیفرنیا غیر طبیعی خشک و تر از دولت است که خشکسالی-رایگان به خصوص در جنوب کالیفرنیا.

همه چیز در حال انتظار برای روشن کردن برای آخر هفته, هر چند برخی از نم نم باران یا نور باران است که ممکن است یکشنبه به دلیل عمیق دریایی لایه آب و خدمات گفت.

گرم شدن روند پیش بینی برای هفته آینده با درجه حرارت رود برای رسیدن به خوبی به 70s به عنوان اوایل به عنوان شنبه ،tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن