'قدرت به مردم': فلوید برادر مذاکرات در نیویورک یادبود

نیویورک ماند در خیابان های شهر نیویورک دوشنبه برای یک روز دیگر از تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید از جمله در یک مر

توسط MINERALNEWS در 16 خرداد 1399

نیویورک ماند در خیابان های شهر نیویورک دوشنبه برای یک روز دیگر از تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید از جمله در یک مراسم یادبود در سایت که در آن پلیس با استفاده از باتوم علیه تظاهرکنندگان بودند که از گذشته شهر-اعمال مقررات منع رفت و آمد شب قبل از.

"شما تنها نیستید" جمعیت زیادی در بروکلین Cadman پلازا شعار قبل از احساسی ترنس فلوید با پوشیدن یک ماسک و یک تی شرت تحمل برادرش شباهت آنها تشکر برای حمایت خود را از برادر خود کشته شده توسط پلیس مینیاپولیس.

"من از خدا برای همه شما, نشان دادن عشق به برادر من," او گفت:.

این تظاهرات که باید فرا گرفته شهر و کشور و خشونت های صورت گرفته گفت: "من با افتخار این اعتراضات اما من با افتخار از تخریب. برادر من نیست که در مورد. این Floyds هستند که خدا ترس خانواده است."

"قدرت به مردم, همه ما," او گفت:.

یادبود بخشی از یک روز از تظاهرات در اطراف شهر است که یک بار دیگر ادامه داد: در گذشته این شهر اعمال مقررات منع رفت و آمد از 8 p. m. و حتی به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و شهردار, بیل د Blasio به دنبال منحرف کردن انتقاد بیش از تاکتیک های خشن از پلیس در اجرای آن.

پس از حکومت نظامی زمان هزاران نفر از معترضان بودند و بنابراین پلیس بود. در برخی از مکان های آنها را تماشا می کردند اما نمی بلافاصله حرکت می کند در حالی که در دیگران آنها ساخته شده منظم بازداشت بدون باتوم و شورش دنده قبلی شب.

میگوئل فرناندز گفته بودند "خیلی بیشتر شب برای رفتن" از راهپیمایی به دلیل اعتراض ندارم آنچه آنها می خواستند.

"ما هنوز در انتظار محکومیت خود است. ما هنوز هم بدست نمی آن" Fernandes گفت. "همه آنها در حال انجام است و قرار دادن در اتهامات عنوان شده علیه. سیستم انجام نمی دهد هر چیزی را به این افراد پرداخت برای آنچه که آنها انجام داد."

به عنوان تاریکی سقوط کرد, گریه می کند از "جورج فلوید" و "نه عدالت بدون صلح" ادامه داد: برای آمدن از معترضان حتی به عنوان جمعیت کاهش یافت.

"آن را پر انرژی" گفت: Kenyata تیلور. "این فوق العاده است برای زنده ماندن آن تاریخ در حال حاضر.

تظاهرکنندگان شده بود در Cadman پلازا سایت فلوید مراسم یادبود در روز چهارشنبه شب زمانی که فیلم گرفته شده از افسران با استفاده از باتوم و اسپری فلفل بر روی معترضان که همچنان وجود دارد پس از حکومت نظامی.

هر دو حزب دموکرات گفت که آنها تا به حال نه دیده می شود به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته ویدئوها اما بعد کومو توییتی که او درخواست دولت دادستان کل به بررسی حوادث به عنوان بخشی از نگاه مداوم به تاکتیک های پلیس در طول تظاهرات.

"اعتراض مسالمت آمیز مقدس است آمریکا حق" کومو توییتی. "هیچ صلح آمیز قاره سزاوار بود ضربه با باتوم و هیچ احترام افسر پلیس را دفاع از آن است."

د Blasio صحبت در یادبود با جمعیت booing و heckling از لحظه ای که وارد فریاد بیش از او را به عنوان او خواست که فلوید مرگ نمی شود بیهوده است.

"ما بیش از حد به تغییر در این شهر و این کشور" شهردار گفت.

حتی برخی از سخنرانان در زمان عکس در شهردار انتقاد خود را مدیریت NYPD و دولت او در پاسخ به این کوروناویروس.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

قبل از آن د Blasio گفت: پلیس استفاده کرده اند "بسیاری از خویشتن" به طور کلی و افزود: "اما اگر چیزی وجود دارد که نیاز به بررسی آن خواهد بود."

NYPD کمیسر درموت شیا در دفاع از خود افسران و گروه کلی استفاده از زور.

فرماندار و شهردار گفت: معترضان باید رعایت 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در محل قرار داده در اوایل این هفته برای جلوگیری از خشونت و خرابکاری و تخریب که به دنبال تظاهرات یکشنبه و دوشنبه شب.

بوفالو نیز اجرا 8 بعد از ظهر حکومت نظامی پنج شنبه شب. تصویری از WBFO نشان داد یک بوفالو افسر پلیس ظاهر می شود به پرتاب یک مرد که راه می رفت تا به پلیس پاکسازی رودخانه و ابشار نیاگارا مربع است. مرد می افتد و راست و عقب و ضربات سر خود را در پیاده رو با خون نشت به عنوان افسر پیاده روی گذشته است.

دو پزشکان تحت درمان با مرد ناشناس ایستگاه گزارش شده است. این مرد در بیمارستان بستری و پایدار با توجه به یک صدای جیر جیر از Erie County اجرایی علامت Poloncarz اما وضعیت دقیق نبود بلافاصله شناخته شده است.

بوفالو پلیس در ابتدا در بیانیه ای گفت که یک نفر "مجروح شد زمانی که او افتاد & کاهش یافت" WIVB-تلویزیون گزارش شده اما سروان. جف رینالدو بعد گفت: ایستگاه تلویزیون که کمیسر پلیس دستور داده بود یک امور داخلی بررسی است.

شهر نیویورک برای اولین بار در سراسر شهر بود حکومت نظامی در چندین دهه است به باقی می ماند در اثر طریق حداقل یکشنبه با برنامه ریزی شهرستان برای بلند کردن آن را در همان زمان آن را وارد فاز اول بازگشایی پس از بیش از دو ماه از خاموش شدن ناگهانی به دلیل coronavirus.

چهارشنبه شب گشوده و بدون خرابکاری و سر و صدا-و-گرفتن sprees که مجبور تجار در اطراف شهر به هیئت مدیره فروشگاه های خود را تا پیشگیرانه اما پلیس گفت: یک مرد کمین ماموران در یک ضد غارت گشت در بروکلین در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب, سلاح سرد او را در گردن. مهاجم به ضرب گلوله کشته شد با پاسخ افسران شد و در وضعیت بحرانی است.

دو افسر دچار زخم گلوله به دست خود را در هرج و مرج اما هر سه زخمی افسران انتظار به بهبود می یابند.

___

AP روزنامه نگاران جنیفر Peltz, Michael R. سیساک کارن ماتیوز, Deepti Hajela, Brian Mahoney و جیک دام گستر در شهر نیویورک و مارینا وینیو در آلبانی کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب