پاپ فرانسیس Livestreams یکشنبه نخل توده در خالی سنت پیتر در میان همه گیر

بزرگنمایی این تصویر

دیدار پاپ فرانچسکو به عنوان او جشن یکشنبه نخل توده در پشت درهای بسته در کلیسای سنت پیتر. ایتالیا را مستند به کاهش گسترش این رمان coronavirus را ممنوع کرد, از جمله خدمات مذهبی. آلبرتو Pizzoli/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آلبرتو Pizzoli/AP

پاپ فرانسیس تنها برگذار در پالم یکشنبه جمعی در کلیسای سنت پیتر در شروع هفته دفاع مقدس و خدمات در محل بدون جماعت که دفتر مطبوعاتی واتیکان گفت: یک تاریخی برای اولین بار در کلیسای کاتولیک روم.

جرم و پاپ فرانسیس ” وعظ بودند livestreamed از نزدیک خالی کلیسای. تنها پاپ دستیاران و یک تعداد انگشت شماری از دعوت دینی و laypeople حاضر بودند. مدعوین نشسته در مقابل pews سنت پیتر و تمرین های اجتماعی فاصله. مرد کر و نوازنده ارگ نیز تمرین های اجتماعی فاصله.

در وعظ پاپ خواسته بندگان به خود را اختصاص به خدمات در این زمان از COVID-19.

“تراژدی ما در حال تجربه احضار ما به طور جدی چیزهایی که جدی هستند” فرانسیس گفت: “نمی شود در کسانی که توجه کمتری به کشف که زندگی بدون استفاده از اگر استفاده نمی شود برای خدمت به دیگران است.”

“ممکن است ما رسیدن به کسانی که رنج می برند و کسانی که بیشترین نیاز. ممکن است ما نمی تواند در مورد آنچه ما نبود اما چه خوب ما می توانید انجام دهید برای دیگران” گفت: پاپ.

یکشنبه نخل توده به طور سنتی جشن های پاپ و ده ها تن از concelebrants قبل از یک جماعت ده ها هزار نفر در میدان سنت پیتر. آن را نشانه ای از آغاز از مهم ترین دوره از تقویم مربوط به علم العبادات به اوج خود رسید در هفته آینده با عید پاک یکشنبه.

بزرگنمایی این تصویر

کشیش جشن پالم یکشنبه جرم در سقف سنت پیوس X کلیسای کاتولیک رومی در رم. کلیساها بسته در ایتالیا با توجه به شیوع کروناویروس. مائورو Scrobogna/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مائورو Scrobogna/AP

ایتالیا سخت مستند است مانع حضور نمازگزاران جرم است. در رم کشیش اهل محله در زمان به پشت بام ها به جشن پالم یکشنبه جرم در نمایی از خانه محدود ساکنان با توجه به آسوشیتد پرس.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im