نظرسنجی: ساندرز افزایش می یابد اما سوسیالیسم نیست محبوب با بسیاری از آمریکایی ها

بزرگنمایی این تصویر

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز سخنرانی در دانشگاه جورج واشنگتن در ماه ژوئن سال 2019 در مورد فلسفه اقتصادی دموکراتیک سوسیالیسم. اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو بیلبائو/AP

ایالت ورمونت برنی ساندرز در حال افزایش است در این نظر سنجی در میان دموکرات ها اما سوالات خود را در مورد electability در برابر رئیس جمهور تهمت باقی بماند چرا که او خود را شناسایی به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک.

جدید NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی پشت کردن این ایده که برچسب می تواند به او صدمه دیده است.

خواسته خود را در مورد برداشت از سوسیالیسم تنها در حدود یک چهارم از آمریکایی ها (28%) گفت: آنها مطلوب نظر در حالی که تقریبا 6-در-10 (58%) گفت: آنها تا به حال نامطلوب برداشت.

اگر سوسیالیسم بسیار محبوب با آمریکایی ها چگونه می ساندرز در افزایش دموکراتیک اولیه? چرا که دموکرات ها و بیشتر به طور خاص ترقی خواهان مشاهده سوسیالیسم مطلوب. نیمی از دموکرات ها گفت: در حالی که بیش از دو سوم از ترقی خواهان انجام داد.

فقط 23 درصد از مستقل هر چند و 7 درصد از جمهوری خواهان بازدید سوسیالیسم مطلوب.

در حال بارگذاری…

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

انداز سوسیالیسم رشد بیشتر نامطلوب تر از نسل اما حتی 50 درصد از Gen Z و وای به حال نامطلوب مشاهده و از آن به عنوان تنها 38 درصد که تا به حال یک مطلوب.

حومه رای دهندگان شده اند که روند با دموکرات ها پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات هستند و به شدت علیه آن 27 درصد به 61 درصد حاشیه.

سرمایه داری از سوی دیگر مشاهده شد به شدت مساعد 57 درصد به 29 درصد حاشیه. اما اکثریت ترقی خواهان (52 درصد) نامطلوب مشاهده سرمایهداری به عنوان یک 45 درصد به 37 درصد کثرت از آمریکایی های آفریقایی تبار.

از دیدگاه سرمایه داری در مقابل سوسیالیسم یکی از دلایلی است که چرا جمهوری خواهان ترجیح می دهند به صورت ساندرز در انتخابات عمومی ، آنها و کهنه کار دموکرات ها اشاره می کنند که ساندرز نشده است مواجه احتمال رگبار حملات خود اقتصادی اعتقاد به نظام دموکراتیک سوسیالیسم.

اما ساندرز در این نظرسنجی و دیگران می کند ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سر به سر مسابقه تا 48 درصد به 45 درصد است. این چیزی است که مبارزات انتخاباتی خود و عملیاتی مشتاق به نقطه.

در ژوئن 2019 Sanders تصریح کرد: پرونده های خود را به صورت دموکراتیک سوسیالیسم به عنوان او آن را تعریف می کند — فشار برای یک “معامله جدید” قرن 21 در خط با کشورهای اروپای غربی است که باید سیاست هایی مانند مراقبت های بهداشتی جهانی و پرداخت را ترک کنند.

در 2015 دموکراتیک ریاست جمهوری بحث ساندرز گفت: “من اعتقاد دارم در جامعه ای که در آن همه مردم و نه فقط یک تعداد انگشت شماری از میلیاردرهای.”

وارن بالا انتخاب دوم اما عمدتا از حامیان ساندرز

ماساچوست ایالت الیزابت وارن در تلاش است به تشخیص خودش از ساندرز با تماس خود سرمایه داری. اما او داخل است و فقدان در پای صندوق های رای به عنوان ترقی خواهان به نظر می رسد برای شروع به یکی شدن در اطراف Sanders.

در آخرین NPR نظرسنجی وارن چهارم با 12 درصد پایین 5 امتیاز از دسامبر گذشته زمان دموکراتیک تنظیمات مورد آزمایش قرار گرفتند.

معلوم وارن منجر به دموکراتیک رای دهندگان’ top دوم-انتخاب نامزد — 23 درصد می گویند او دوم خود را انتخاب و پس از ساندرز’ 14%; بایدن Buttigieg و بلومبرگ هر 13%; Klobuchar دوم انتخاب از 10 درصد از رای دهندگان دموکرات.

متاسفانه برای Warren بسیاری از کسانی که لیست خود را به عنوان انتخاب دوم در حال ساندرز حامیان. و این موقعیت دشوار وارن در است. او بیشتر نیاز به حمایت از ترقی خواهان که تا حد زیادی حمایت از ساندرز و او قادر نبوده است به چنگ آنها را دور.

او انتخاب دوم از 45 درصد از ساندرز حامیان. چهارده درصد از ساندرز حامیان را با معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان انتخاب دوم; 13% را با سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ و 11 درصد خواهد انتخاب شهردار سابق پیت Buttigieg.

بلومبرگ و بایدن از سوی دیگر به همان اندازه از یکدیگر — 28 ٪ از هر یک از حامیان آنها گفت: دیگر دوم خود را انتخاب انتخاب کنید. Buttigieg Sanders, مینه سوتا بهداشت ، ctq و وارن دنبال کنید.

خوش بینی در مورد کشور بازدید هشت سال به بالا

درصد از آمریکایی ها گفت: کشور در مسیر درست رهبری بود فقط 41% اما که نشان دهنده بالاترین سطح از ماه مارس سال 2012 در Marist را رای گیری.

که تا 6 امتیاز از اکتبر. نیمی از کشور هنوز هم می گوید این کشور به رهبری در جهت اشتباه است اما 50 درصد گفت: تا پایین ترین نظرسنجی ثبت کرده است پس از ژانویه 2011.

در حال بارگذاری…

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

بخشی از آن است به احتمال زیاد به دلیل اقتصاد است. بیکاری در فقط 3.6 درصد در ماه ژانویه 12th ماه متوالی زیر 4 درصد بیکاری است.

چه چیزی بیشتر از دو سوم از مردم می گویند اقتصاد است کار خوبی برای آنها است.

رئیس جمهور تهمت است که با بهره گیری از آن — 51 درصد از تمام بزرگسالان و 54 درصد از رای دهندگان ثبت شده تایید از کار ناروا انجام شده است و دست زدن به اقتصاد است.

که بالاتر از خود را به طور کلی تایید امتیاز فقط 42 درصد از تمام بزرگسالان و 44 درصد از رای دهندگان ثبت شده. اکثریت آمریکایی ها (51%) هنوز هم باورمند کار رئیس جمهور انجام شده است به طور کلی.

ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن مهم به رای دهندگان دموکرات

اقتصاد مقاومتی است که به احتمال زیاد کمک مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد شانس. دموکرات ها به نظر می رسد به درک که او می تواند دشوار به ضرب و شتم که ممکن است به همین دلیل با 55%-42% حاشیه دموکرات ها می گویند چیدن یک نامزد است که بهترین شانس را از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن مهم تر است از کسی که سهام موقعیت خود را در بسیاری از مسائل است.

جای تعجب نیست که اکثریت قریب به اتفاق از بلومبرگ و یمن و حامیان آن گفت: مهم تر بود به انتخاب کسی که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که این قضیه درست بود برای ساندرز حامیان.

بلومبرگ رای دهندگان 70 درصد گفت: آن مهم تر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و 63 درصد از بایدن حامیان گفت: همان.

وقتی که می آید به Sanders, گرچه 60 درصد گفت: این مهم تر بود برای نامزد برای به اشتراک گذاشتن ارزش های خود را.

افراد 45 سال و بالاتر (66%) سفید پوستان (65%) و حومه زنان (64%) بود به احتمال زیاد به می گویند چیدن کسی که می تواند پیروزی مهم بود.

رای دهندگان زیر 45 (59%) و مستقل (53%) و غیر سفید پوستان (50%) بودند به احتمال زیاد به آن می گویند خیلی مهم بود که به انتخاب کسی که سهام خود را در موقعیت.

یک چهارم از دموکرات ها می تواند در خانه بمانند و یا کسی دیگری در ماه نوامبر

یک علامت خطر برای دموکراتها است که نزدیک به 1 در 5 رای دهندگان دموکرات یا مستقل که تکیه دموکراتیک می گویند که اگر مورد نظر خود را نامزد دریافت نمی کند نامزدی آنها یا در خانه بمانند رای برای شخص دیگری و یا رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

از آن گروه 12 درصد از ساندرز گفت: حامیان آنها نمی خواهد رای برای رئیس جمهور اگر او را نامزد.

بیش از یک چهارم رای دهندگان زیر 45 (26%) گفت: آنها نمی خواهد رای برای حزب دموکرات نامزد اگر آن را به نامزد آنها از جمله 10% که گفت: آنها نمی خواهد رای برای رئیس جمهور در تمام 11% چه کسی را برای رای دادن به شخص دیگری و 5 ٪ گفت که آنها می خواهم رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما پتانسیل کاهش با رای دهندگان به یک پرچم قرمز برای حزب دموکرات است.

مستقل بودند حداقل به احتمال زیاد رای به هر نامزد است — فقط 65 درصد گفت: تا — 15% گفت: آنها می خواهم رای برای شخص دیگری 12 درصد گفت: آنها نمی خواهد رای برای رئیس جمهور و یکی دیگر از 3 درصد خواهد رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

بسیاری از آن است که به احتمال زیاد دلیل آن گرمای اولیه نبرد; این اعداد ممکن است کاهش زمانی که وجود واقعی مهاجرت و خواستار وحدت است.

سه چهارم (76 درصد) از حزب دموکرات و دموکرات-تکیه مستقل گفتند که رای برای حزب دموکرات نامزد, هر کس که به پایان می رسد تا.

دموکرات ها از سرب جامد در حاشیه کنگره رای گیری

برای تمام بی نظمی دموکراتیک اولیه رای دهندگان می گویند که آنها می خواهم به عقب حزب دموکرات در کنگره منطقه 8-نقطه حاشیه اگر انتخابات امروز برگزار می شود.

که 48 درصد به 40 درصد حاشیه است که بالاترین در این نظرسنجی برای دموکرات ها از اواخر ماه اکتبر 2018 درست قبل از انتخابات میان دوره ای که دیدم دموکرات جاروب به کنترل از خانه.

که دموکراتیک حمایت ها رو یک بار دیگر با حومه زنان است. وجود یک شکاف جنسیتی در حومه شهر با زنان وجود دارد گفت: آنها می خواهم یک دموکرات با 63 درصد به 26 درصد حاشیه و مردان گفت: آنها می خواهم یک جمهوری خواه 49 درصد به 40 درصد است.

“ممکن است وجود دارد بسیاری از دعوا در آن خانواده در حال حاضر گفت:” لی Miringoff مدیر Marist موسسه افکار عمومی که انجام این نظرسنجی. “این احتمالا بهترین برای جلوگیری از صحبت کردن در مورد سیاست [در آن خانه] در حال حاضر.”


زنده-caller بررسی 1,416 بزرگسالان انجام شد از Feb. 13 Feb. 16 توسط Marist نظرسنجی در Marist موسسه برای افکار عمومی. آن را به یک حاشیه خطا از +/- 3.3 درصد است. این نظرسنجی شامل 1,164 ثبت نام رای دهندگان با یک حاشیه خطا از +/- 3.7 درصد و 527 دموکرات و دموکرات-تکیه مستقل با یک حاشیه خطا از +/- 5.4 درصد است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de