آمریکایی ها صفحه اصلی: کانادایی آهنگ ایالات متحده Boaters رخنه در سراسر مرز

بزرگنمایی این تصویر جورج نهر مانیتور قایقرانی ترافیک از خانه اش مشرف به Trincomali کانال در بریتیش ک

توسط MINERALNEWS در 12 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

جورج نهر مانیتور قایقرانی ترافیک از خانه اش مشرف به Trincomali کانال در بریتیش کلمبیا. باربارا Creek/جورج Creek پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
باربارا Creek/جورج Creek

کانادایی ها به طور معمول دیده می شود به عنوان زیبا پسند مردم است و تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس بیشتر خوشحال بودند به استقبال آمریکایی ها.

اما زمانی که coronavirus آغاز شد و به سرعت گسترش در ماه مارس در ایالات متحده و کانادا تعطیل خود را در مرز مشترک به تمام ترافیک غیر ضروری.

از آن پس مرز کانادا گشت تا به طور موثر مانع از کاروان ها از آمریکایی ها و rv ها و اعضای کمپ — از صعودی در سراسر مرز به عنوان آنها به طور معمول انجام هر یک از تابستان است.

اما آمریکایی ها می تواند فریبنده.

برخی از آنها موفق به ورود به کانادا با گفتن افسران گشت مرزی است که آنها در راه خود را به آلاسکا. این است که شناخته شده به عنوان "آلاسکا راه گریز."

Royal Canadian Mounted Police جریمه چند آمریکایی ها بودند که پیاده روی در نزدیکی دریاچه لوئیز در آلبرتا. دریاچه لوئیز در راه به آلاسکا.

بانک مرکزی کانادا اعلام کرد در هفته گذشته که آن را سرکوب آمریکایی که ظاهرا نمی دانند که راه شمالی است.

آمریکایی ها در حال آمدن آمریکایی ها می آیند

اتباع خارجی نیز ورود قایق اغلب در بادبانی و قایق بادبانی لوکس. بسیاری از پناه در بریتیش کلمبیا حفاظت آبهای داخلی و دریایی پارک که در خانه به غلاف از نهنگ قاتل و حیات وحش فراوان.

اما تعداد آمریکایی لذت صنعت ورود از واشنگتن را نگران کرده کانادایی زندگی فقط در سراسر مرز.

برای جورج نهر سابق نماینده بیمه که خانه مشرف نانایمو هاربر در سال قبل از میلاد آن را به یک تماس به عمل است.

"تعدادی از ما که بازنشسته boaters و هنوز اعضای شورای B. C. باشگاه های قایق بادبانی آغاز شده نگاهی به تعدادی از آمریکایی قایق بودند که عبور از مرز ما به رغم این ممنوعیت توسط دولت فدرال می گوید:" نهر جمهور B. C. دریایی پارک برای همیشه لطفا برای.

و آنها می توانند پس از اتاق نشیمن خود را.

تحت international maritime قانون هر مسافر قایق باید مجهز به یک شناسایی خودکار سیستم است که باقی می ماند در تمام زمانها. این اجازه می دهد تا ردیابی قایق در زمان واقعی و کمک می کند تا جلوگیری از برخورد در مه و بد آب و هوا.

هر کسی با یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت می توانید کلیک کنید برای دیدن چه نوع از مخازن در حال قایقرانی که در آن آنها به تازگی شده است که کشور آنها از.

و مقدار زیادی از آمریکا

نهر تخمین می زند که در حال حاضر وجود دارد برخی از 30 تا 40 آمریکایی لذت قایق کروز از طریق بریتیش کلمبیا بکر آبراه.

اما به تازگی بسیاری داشته است. کریک می گوید که آمریکایی ها نمیفهمد که آنها در حال پیگیری از طریق فرستنده.

"آنها در حال تبدیل کردن آنها به عنوان آنها عبور از مرز می گوید:" کریک. "ما آنها را بر روی کامپیوتر و در یک نقطه خاص چند دقیقه بعد آنها وجود ندارد."

دریایی پس از بازنشستگان می داند قایق نیست به طور ناگهانی به نوبه خود در اطراف و یا نزول. چرا که کانادا boaters بالا و پایین داخلی سواحل تماس و رادیو در محل مشکوک عروق یعنی آمریکا قایق. آنها گزارش رؤیت به RCMP دریایی را بدست آورد هر چند که مشخص نیست اگر هر گونه بازداشت شده اند ساخته شده است.

"بزرگترین پتری دیش در جهان"

آمریکا قایق بادبانی رخنه در سراسر مرز باعث می شود کریک و بسیاری از دیگر کانادایی ها عصبانی.

گسترده وجود دارد زنگ در چگونه سریع coronavirus است گسترش از طریق کاهش 48 و چه بسیاری از کانادایی ها نمایش به آمریکایی ها بی اعتنایی آشکار به صورت ماسک پوشیدن و حفظ یک محیط امن اجتماعی فاصله.

یک نظرسنجی انجام شده توسط Nanos تحقیقات نشان داده که هشت در 10 کانادایی ها می خواهند مرز بسته باقی می ماند به غیر ضروری ترافیک به دلیل ترس از coronavirus.

"هنگامی که من به نام ایالات متحده بزرگترین پتری دیش در جهان بود که نه فقط کاف می گوید:" کریک.

نهر است به خصوص در مورد کوچک جدا جوامع مانند پناه یارو در ویرانی صدا که در آن boaters توقف برای سوخت و مواد غذایی است. بسیاری از خانه را به افراد بومی و هیچ امکانات پزشکی.

کانادا boaters به تازگی riled تا پس از یک قایق بادبانی بزرگ از آمریکا متوقف شد در یک پایگاه برای لوازم.

"آنها سرگردان حوض می گوید:" نهر تلخی. "سه یا چهار بزرگسالان و بقیه نوجوان بودند با هیچ اجتماعی فاصله بدون ماسک و رفت و از طریق این فروشگاه به عنوان اگر آنها فقط خرید در خارج."

به boaters رخنه به کانادا برای لذت بردن از آن دریایی پارک ها و منزوی coves جورج کریک می خواهد شما را به می دانم: شما در حال تماشا.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de