پلیس: 2 کشته و 1 زخمی در تیراندازی فلوریدا پس از مراسم تشییع جنازه

ریویرا بیچ فلوریدا. - تیراندازی در گرفت و پس از یک تشییع جنازه پنج شنبه در فلوریدا به قتل یک نوجوان و یک مرد و

توسط MINERALNEWS در 13 بهمن 1398

ریویرا بیچ فلوریدا. - تیراندازی در گرفت و پس از یک تشییع جنازه پنج شنبه در فلوریدا به قتل یک نوجوان و یک مرد و ترک و یک نفر دیگر زخمی, پلیس گفت:.

ریویرا بیچ پلیس در بیانیه ای گفت که تیراندازی اتفاق افتاده در نزدیکی پیروزی شهر کلیسا در مدت کوتاهی پس از 2:30 p. m. به آنها گفت: 15 سال و 47 ساله رویس فریمن درگذشت و در صحنه است. نوجوان را نام نیست بلافاصله منتشر شد.

پلیس در ابتدا گفت: یک زن و یک نوجوان نیز زخمی شدند اما بعد از آن منتشر شد بیانیه چهار شنبه شب گفت: این نوجوان مرد به ضرب گلوله کشته شد در مکان های مختلف در ریویرا بیچ. این زن که نام پلیس نبود آزادی رنج می برد غیر تهدید کننده زندگی جراحات کشته شده است. هیچ دستگیری اعلام شد که از اواخر روز شنبه.

پلیس گفت: دستگاه های گوش دادن در منطقه است که تشخیص صدای شلیک شد شمارش 13 دوره از کار اخراج شدند.

کشیش Tywuante D. Lupoe گفت: در بیانیه ای که در Facebook که کلیسا شد "آگاه" که خشونت امکان بود در مراسم تشییع جنازه به دلیل اختلافات خانوادگی و که آن را تا به حال ارائه شده امنیتی مسلح. یک ریویرا بیچ افسر پلیس نیز حضور داشت, او گفت:.

او گفت که ماموران امنیتی و پلیس را ترک کرده بود پس از این سرویس زمانی که وجود دارد تنها چند stragglers باقی مانده در این منطقه است. او گفت که زمانی که یک مبارزه شکست در سراسر خیابان را از کلیسا و تیراندازی فوران; پلیس همچنین گفت که تیراندازی اتفاق نمی افتد در کلیسای زمینه. او گفت: هیچ یک از قربانیان اعضای کلیسا و هیچ کس مجروح شد در اموال خود را. او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد مراسم تشییع جنازه.

"این یک حادثه جدا شده و آن را به حال چیزی برای انجام با پیروزی شهر, کلیسا" Lupoe گفت.

پلیس تکرار کشیش در بیانیه ای گفت: قربانیان و تیرانداز با یکدیگر می دانستند و پلیس بر این باورند که تیراندازی شد نتیجه اختلاف میان بستگان متوفی.

"تیراندازی بود نه یک عمل تصادفی از خشونت" سخنگوی پلیس ع واکر در بیانیه ای گفت:.

ریویرا ساحل, حومه شهر وست پالم بیچ.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن