بیمار با اتهام قتل در ضرب و شتم مرگ 73 سال هم اتاقی بیمارستان

37 سال است به اتهام قتل پس از مقامات گفت که ضرب و شتم یک زن 73 ساله بیمار او به اشتراک گذاشته شده اتاق بیمارستان با این شدت که پیرمرد بعد از جراحات درگذشت.

رجینالد دانیل Panthier متهم شد پنج شنبه با یک جنایت تعداد هر یک از قتل سالمند آزاری منجر به مرگ سالمند آزاری با وارد آوردن آسیب و حمله با استفاده از زور به احتمال زیاد برای تولید بزرگ جراحت بدنی با توجه به لس آنجلس دفتر دادستان منطقه.

او التماس کرد گناه نیست.

دادستان ها می گویند Panthier یک ساحل طولانی-منطقه گذرا حمله فرانسیسکو سانچز-ریس عمومی در دانشکده پزشکی مرکز در ژانویه. 31. سانچز-ریس دچار صدمات بزرگ به نیم تنه بالایی و مرگ او نه روز بعد, بلند, ساحل, پلیس گفت:.

تبلیغات

Panthier دستگیر شد که بعد از حمله. او همچنان در بازداشت با قرار وثیقه تعیین شده در $1.075 میلیون زندان سوابق نشان می دهد.

اگر محکوم حداکثر 50 سال زندگی در زندان دادستان گفت.

در اوایل این هفته دانشگاه مرکز پزشکی مشخص می شود این حمله به عنوان “غم انگیز و حادثه پیش بینی نشده” و گفت: “بیمارستان “است که به طور کامل همکاری با اجرای قانون در رابطه با تحقیقات جنایی و تعقیب ضارب برای این عمل تصادفی از خشونت است.”

“ایمنی و رفاه از بیماران ما همراه [با] ارائه برتر مراقبت از ما باقی می ماند بالاترین اولویت” بیمارستان گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “کالج مرکز پزشکی عمیق ترین همدردی با خانواده و دوستان این مرحوم.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im