ارتش پاکستان می گوید 7 ستیزه جویان 2 سرباز کشته شدند در ضربات پنالتی

کویته پاکستان – نیروهای پاکستانی مورد حمله یک مخفیگاه های شبه نظامی در سابق طالبان دژ در نزدیکی افغانستان در روز جمعه راه اندازی یک در ضربات پنالتی و در آن هفت شورشی و دو سرباز کشته شدند, ارتش گفت.

نظامی گفت: این حمله در مربوطات وزیرستان شمالی منطقه در روستای Zakir Khel و نیروهای عمل بر اساس “تایید اطلاعات در مورد حضور تروریست ها است.” آن را ارائه جزئیات بیشتر.

وزیرستان شمالی به عنوان مقر محلی و نظامیان خارجی تا سال 2017 زمانی که ارتش گفت: آن را به حال پاکسازی منطقه از شورشیان پس از چند عملیات. اما با وجود این ارتش ادعا خشونت ادامه داد: البته در سطح پایین تر.

اوایل روز جمعه یک بمب کنارجاده ای در نزدیکی یک شبه نظامی پاکستان خودرو در یکی دیگر ناآرام منطقه جنوب غربی استان بلوچستان. که انفجار منجر به کشته شدن دو سرباز که پاکسازی این منطقه پیش از شمشیربازی مرز با افغانستان است.

دو نفر دیگر زخمی شدند, در انفجار در نزدیکی تربت عبور از مرز به گفته دو مقام صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به عنوان آنها را مجاز به صحبت با رسانه ها.

هیچ گروه بلافاصله مسئولیت به بلوچستان حمله. نظامی و مقامات دولتی بودند فورا در دسترس است برای اظهار نظر. چنین حملات رایج در مناطق هم مرز با افغانستان که در آن نیروهای پاکستانی شده اند شمشیربازی مرز بیش از سال گذشته است.

پاکستان می گوید که احداث حصار مرزی برای جلوگیری از حرکت اند.

پاکستان و افغانستان به اشتراک گذاری یک 2,400-کیلومتر (از 1500 مایل) مرز شناخته شده به عنوان خط دیورند بود که کشیده میشد در سال 1896. کابل را به رسمیت نمی شناسد و آن را به عنوان یک مرز بین المللی باعث اصطکاک بین دو همسایه است.

و بلوچستان است که از سطح پایین شورش با جدایی طلبان گروه شده اند که خواستار استقلال بیشتر و سهم بیشتری در منطقه منابع طبیعی مانند نفت و گاز.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly