صاحب توله ببر در, Logan Paul تصویری محکوم به در اختیار داشتن غیر قانونی و بدرفتاری

یک استودیو سیتی مردی که توله ببر بنگال در برجسته بود به طور گسترده ای مشاهده ویدئو از یوتیوب جنجالی افراد مشهور, Logan Paul محکوم شده است در یک تعداد از در اختیار داشتن غیرقانونی محدود حیوانات وحشی با توجه به لس آنجلس شهر Atty. مایک Feuer.

نیکلاس پرکینز, 33, قرار داده شد مشروط 36 ماه. او همچنین دستور داده شده است به پرداخت حدود $3,900 جریمه به شهر $2,000 به وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش و $52,000 در صورتحساب دامپزشکی برای درمان پس از ببر کشف و ضبط شد; حضور 16 ساعت از حیوانات ظلم و ستم طبقات; و به همکاری با هر تحقیقات مربوط به تولید کننده و فروشنده ببر.

“ما هرگز نباید اجازه دهد هر حیوانی به بهره برداری می شود گفت:” Feuer. “متهم به انجام در اینجا این است که غیر قانونی و flaunting این درمان های عجیب و غریب در خطر انقراض, بچه ببر در رسانه های اجتماعی ارسال وحشتناک پیام است که رفتار مثل این خوب است. آن نیست.”

ببر شناخته شده در حال حاضر به عنوان نیل قرار داده شد در مراقبت از امریکا آموزش وحش در مورپارک کالج مدت کوتاهی پس از تصرف کردند, حیوانات در نوامبر 2017. بود که بعد از پل ویدئو ارسال شده در اکتبر 2017, ویژه توله نشست پل سگ کنگ. در این ویدئو مشاهده شده است بیش از 8.6 میلیون بار.

تبلیغات

با او به طور گسترده ای مشاهده فیلم های یوتیوب, پل تبدیل به یک اینترنت مشهور است. در سال 2018 آمد و تحت بررسی برای ارسال یک ویدیو که نشان داد آنچه به نظر می رسد یک بدن مرده در جنگل بود که شناخته شده به عنوان یک خودکشی نقطه.

در ببر تصویری, پل دیده می شود مالش توله شکم و اجازه دادن به گربه بازی با سگ کوچک است. سلب چشمک می زند روی صفحه نمایش اطلاع رسانی به بینندگان که تصویری بود “فیلم برداری در یک بسته و کنترل محیط زیست با حیوانات حرفه ای.” گربه و سگ چیس هر یک از دیگر به طور متناوب در نظر گرفتن نوبت به غرغر کردن. ببر پنجه در سگ و سگ yips در بازگشت.

Bengal tigers Neil (left) and Karma at America’s Teaching Zoo at Moorpark College.

نیل سمت چپ نشان داده شده است که با سرنوشت.

(امریکا آموزش وحش در مورپارک کالج)

در اکتبر سال 2017 گروه از ماهی ها و حیات وحش محققان هشدار داده شد به یک Instagram پست یک مدل نما با یک توله ببر است. همان توله دیده می شد در این ویدئو ارسال شده توسط پل که محققان مورد استفاده برای تعیین موقعیت حیوان.

تبلیغات

توله نجات دادند در نوامبر 2017 بعد از محققان در خدمت یک حکم جستجو در پرکینز’ اقامت. آنها دریافتند گربه زندگی در شرایط بد; آنها همچنین دریافتند پرکینز تا به حال در اختیار داشتن غیر قانونی از استروئیدهای آنابولیک. در دسامبر 2018, Feuer ظ اتهامات علیه پرکینز برای اتهام در اختیار داشتن غیر قانونی و بدرفتاری از توله ببر است.

دادستان شهرستان را در ابتدا مشکوک است که پرکینز به دست آمده ببر از خارج از کشور فروشنده است. سروان. پاتریک Foy از وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش گفت: محققان هنوز به دنبال چگونه ببر را به پرکینز’ در اختیار داشتن.

“کالیفرنیا حیات وحش افسران انجام می دهند همه چیز ممکن است برای جلوگیری از قاچاق حیات وحش در کالیفرنیا و در سراسر جهان گفت:” دیوید Bess معاون مدیر و مدیر از اجرای قانون بخش برای کالیفرنیا آژانس. “پرداختن به جرایم مرتبط با در اختیار داشتن و بدرفتاری از این ببر است که قابل اندازه گیری به دست آورید که در تلاش است.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر