اسکار: آینده سینما باید با تنوع و شمول قوانین

بزرگنمایی این تصویر

اگر چه آن را ارائه چند جزئیات هالیوود عکس متحرک آکادمی گفت: اقدامات جدید را “توسعه و اجرای نمایش جدید و شمول استاندارد برای اسکار واجد شرایط در ژوئیه 31.” کریس Pizzello/کریس Pizzello/تالار گفتگو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کریس Pizzello/کریس Pizzello/تالار گفتگو/AP

The Academy of Motion Picture Arts and Sciences روز جمعه اعلام کرد یک ابتکار جدید برای گسترش تنوع و شمول در صنعت فیلمسازی آن را به عنوان چهره تجدید انتقاد بیش از یک فقدان متنوع نمایندگی بر روی صفحه نمایش و پشت صحنه.

آخرین تلاش برای د-سفید-ify فیلم جامعه به نام “آکادمی دیافراگم تا سال 2025” شامل یک طرح نیاز به اسکار نامزد برای دیدار با برخی از تنوع و شمول استاندارد.

“در حالی که آکادمی ساخته شده است که گام های ما می دانیم که وجود دارد خیلی بیشتر کار انجام شود به منظور اطمینان از عادلانه فرصت ها در سراسر هیئت مدیره” آکادمی مدیر عامل سحر هادسون در بیانیه ای گفت جمعه. “نیاز به پرداختن به این موضوع ضروری است. به این منظور ما را اصلاح خواهد کرد و در ادامه به بررسی — ما قوانین و روش های به اطمینان حاصل شود که همه صداها شنیده ها و جشن گرفته می شود.”

با وجود آن که نور بر روی جزئیات این آکادمی گفت: آن است که ایجاد یک نیروی کار فیلم و رهبران صنعت “به منظور توسعه و پیاده سازی جدید نمایندگی و شمول استاندارد برای اسکار واجد شرایط در ژوئیه 31.”

قوانین جدید انتظار می رود به “تشویق عادلانه شیوه های استخدام و نمایندگی و خاموش کردن صفحه نمایش” با توجه به این بیانیه.

علاوه بر این استخر از بهترین عکس نامزد خواهد شد به طور دائم در 10 ابتدا با 94 اسکار در سال 2022. در سال های اخیر تعدادی از فیلم ها در رده نوسان بین پنج تا 10.

این اقدامات جدید بر روی پاشنه از یک رفت و برگشت از تظاهرات علیه نژادپرستی نهادی که موجب شد با کشتن جورج فلوید یک مرد که کشته شد, یک افسر پلیس در روز یادبود.

اما این تغییرات نیز به دنبال سال درگیری میان فیلمسازان از رنگ و آکادمی که آنها متهم از دهه محرومیت از غیر سفید مدیران و نویسندگان و بازیگران در رقابت برای فیلم معتبرترین جوایز. در سال 2014 کامل بسته از هر غیر سفید نامزد جایزه اسکار در برجسته تر دسته بندی ها باعث اسکار تا سفید برچسب.

به عنوان یک نتیجه سال بعد در آکادمی سعی در گسترش آن رای گیری به عضویت دعوت بیش از 300 اعضای جدید. آن را نیز راه اندازی A2020 یک برنامه طراحی شده برای ترویج گنجاندن در درون سازمان.

به گزارش یاهو:

“در بیش از 90 سال از اسکار, هیچ, سیاه, مدیر تا به حال برنده جایزه بهترین کارگردان سیاه زنان نامزد شده اند که در رده و تنها فیلم سیاه و سفید مدیران اعطا شده است بهترین تصویر: استیو مک کوئین 12 سال یک برده و بری جنکینز’ مهتاب.”

در اوایل این هفته یک رکورد تعداد زنان و مردم از رنگ انتخاب شدند به شورای حکام از جمله گلدبرگ Whoopi و Ava DuVernay.

حرکت رو به جلو تمام آکادمی فرمانداران شعبه اجرایی اعضای کمیته و آکادمی کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای حضور در ناخودآگاه تعصب آموزش.

“به راستی دیدار این لحظه ما باید درک کنیم چقدر بیشتر باید انجام شود و ما باید گوش بیشتر بدانید, در آغوش چالش و نگه داشتن خود و جامعه ما پاسخگو” گفت: آکادمی جمهور دیوید روبین.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>