اورنج کانتی توصیه ماسک صورت به عنوان coronavirus حفاظت اما توقف کوتاه حکم

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در اورنج کانتی همچنان به رشد, مقامات بهداشت عمومی در روز پنج شنبه با صدور یک توصیه “به شدت تشویق” کارکنان در کسب و کار باز در طول بیماری همه گیر به سایش پوشش صورت در حالی که در محل کار است.

جدید ارشاد است که در خط با توصیه های اخیر توسط دولت ملی و مقامات بهداشت در نظر گرفته شده است برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 کسانی که مبتلا به این ویروس هستند اما هنوز علايم گفت: شهرستان افسر بهداشت دکتر Nichole سریع.

“پوشش صورت یک ابزار اضافی است که ممکن است کمک به محافظت از کارکنان و مراجعان از COVID-19 اما آنها نه یک جایگزین برای اثبات اقدامات حفاظتی مانند شستن مکرر دست نگه داشتن دستان خود را دور از صورت خود را, تمرین های اجتماعی فاصله و ماندن صفحه اصلی” سریع گفت در یک بیانیه آماده.

این شهرستان قبلا پیشنهاد کرد که ساکنان پوشیدن برخی از نوع از پوشش در حالی که در اما مقامات همچنان به اصرار ساکنان به خودداری از خرید N95 و فولاد ماسک که در تامین کوتاه مدت هستند در میان کارکنان بهداشتی درمانی.

تبلیغات

شهرستان آخرین توصیه متوقف کوتاه رسمی دستور نیاز به ماسک برای کارگران و شبیه به سفارشات در محل قرار داده و در دیگر نقاط جنوب کالیفرنیا در گذشته چند روز.

در لس آنجلس موثر جمعه همه ساکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک, سربند یا نوع دیگری از پوشش بیش از خود بینی و دهان که در فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, فروشگاه های سخت افزار coin-operated laundry, خدمات, رستوران ها, هتل ها, تاکسی, سوار-تگرگ وسایل نقلیه و چند تن دیگر ضروری کسب و کار.

شهر را نیز ایجاب میکند که کارگران در ضروری ترین کسب و کار سایش پوشش صورت است که صاحبان کسب و کار باید یا ارائه و یا بازپرداخت کارگران برای خرید. اگر یک کسب و کار حاضر به ارائه پوشش صورت برای کارگران خود را, آن می تواند جریمه شد اما امید است که کسب و کار و مشتریان را به دنبال خواهد داشت سفارش بدون موضوع گفت: شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti.

سن دیگو شهرستان نیز نیاز به کارکنان که به طور منظم در تعامل با مردم به پوشیدن پوشش صورت.

تبلیغات

اورنج کانتی سرپرست اندرو انجام دادند و در اوایل این هفته برای شهرستان نیاز به کارگران که ارتباط برقرار کردن با مردم — از جمله کسانی که در داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها و کسب و کارهای دیگر که در خدمت مواد غذایی به پوشش چهره خود را در حالی که در این کار است.

“ما در یک فاز در بحران که در آن جامعه انتقال حالت اصلی انتقال در حال حاضر,” او گفت:. “ما راه را فراتر از مهار در این نقطه … و این قطعا خواهد بود یک کاهش اندازه گیری که چگونه مهم خدمات مواد غذایی است که در زندگی ما است.”

برخی از هیئت مدیره همکاران گفت: کسانی که در زمینه های پزشکی — مانند سریع باید به جای آن می توانید تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

شهرستان توصیه می آید یک روز پس از مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد یکی از این منطقه بزرگترین واحد-روز افزایش می یابد در تایید coronavirus موارد است.

همراه با 91 جدید COVID-19 موارد — در مجموع 1,016 — Orange County مراقبت های بهداشتی آژانس همچنین اعلام کرد دو اضافی coronavirus-مرگ و میر ناشی از چهارشنبه آوردن این شهرستان تلفات به 17.

یکی از قربانیان جدید بود که حداقل 65 سال و بین 45 و 64 شهرستان آمار و ارقام نشان می دهد.

تبلیغات

91 COVID-19 موارد گزارش روز شنبه بودند دوم بیشتر در یک روز و در شهرستان پس از همه گیر آغاز شد داده نشان می دهد. مقامات بهداشت تایید 104 موارد جدید در تاریخ 1 آوریل.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>