انتاریو آغاز می شود اولین مرحله از بازگشایی اقتصاد; بیش از 2000 نفر از COVID-19 در استان

آخرین رمان coronavirus اخبار از کانادا و سراسر جهان دوشنبه (این فایل به روز خواهد شد در طول روز). وب لینک به د

توسط MINERALNEWS در 30 اردیبهشت 1399

آخرین رمان coronavirus اخبار از کانادا و سراسر جهان دوشنبه (این فایل به روز خواهد شد در طول روز). وب لینک به دیگر داستان اگر در دسترس است.

ساعت 5: برخی از انتاریو کسب و کار اجازه خواهد داشت برای باز کردن درهای خود را امروز بعد از بسته بودن به مدت دو ماه در تلاش برای کند کردن روند گسترش این رمان coronavirus.

این استان شروع شده است که مرحله اول آن اقتصادی بازگشایی امروز, دادن چراغ سبز به خرده فروشان برخی از مراکز ورزش, خودرو, نمایندگی و کسب و کارهای دیگر را از سر گرفت.

اما دولت استانی تنش کسانی که کسب و کار هنوز هم باید مطابق با دستورالعمل های بهداشتی مانند جسمی از فاصله به عنوان آنها استقبال مشتریان.

برخی از صاحبان کسب و کار ابراز امداد و هیجان در چشم انداز بازگشایی, در حالی که دیگران می گویند که احساس می کنند خیلی زود به انجام این کار با خیال راحت.

استان دستور بسته شدن همه کسب و کار تلقی غیر ضروری در اواسط ماه مارس و به تازگی اجازه داد کسانی که با خیابان ورودی به ارائه منظقه وانت.

ساعت 5: صاحبان کسب و کار را تشویق به "آرام آرام" به عنوان قبل از میلاد آغاز می شود فاز دوم خود را راه اندازی مجدد برنامه ریزی کنید.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری می گوید: او می داند اضطراب وجود دارد خواهد بود به عنوان B. C. کسب و کار باز کردن درهای خود را به صورت بالقوه اولین بار در چند ماه.

از امروز شروع, رستوران ها, کافه ها و بارها خرده فروشی و شخصی موسسات خدمات کتابخانه ها موزه ها و گالری های فضاهای اداری و امکانات مراقبت از کودک ممکن است بازگشایی شده است.

پارک ها و سواحل و امکانات تفریحی در حال بازگشایی است.

هنری می گوید: او می داند که مردم "کمی ترس" و می گوید آنها باید "آن را آهسته" در آنچه که او پیش بینی خواهد بود "کمی از اضطراب تحریک هفته" تا زمانی که مردم به آن استفاده می شود.

4:01 a. m.: استان آزاد شده اند برنامه ای برای کاهش محدودیت های که در محل قرار داده شد برای محدود کردن گسترش COVID-19.

در اینجا چیزی است که برخی از استان ها اعلام کرده اند تا کنون:

نیوفاندلند و لابرادور

نیوفاندلند و لابرادور برداشته برخی از بهداشت عمومی محدودیت های اعمال شده به سرعت گسترش COVID-19 on May 11. استان وارد شده "هشدار سطح چهار" در آن پنج سطح بازگشایی برنامه اجازه می دهد برخی شرکت ها مانند شرکت های حقوقی و سایر خدمات حرفه ای برای بازگشایی همراه با تنظیم کودک-مراقبت از مراکز با برخی از محدودیت. کوچک گردهمایی برای تشییع جنازه تدفین و مراسم عروسی نیز مجاز با حد 10 نفر زیر, فیزیکی, فاصله, قوانین. شهرداری پارک گلف رانندگی محدوده می تواند باز و تفریحی شکار و ماهیگیری مجاز است. مقامات یادآوری به افرادی که قوانین جدید اجازه نمی دهد برای احزاب و یا گردهمایی های اجتماعی دیگر.

استان شل شدن محدودیت ها در یک سری از "هشدار سطوح" نزولی از پنج. فعلی هشدار سطح باقی می ماند در محل به مدت حداقل 28 روز است. در سطح 3, درمانگاه خصوصی مانند optometrists و دندانپزشکان می شود مجاز به باز کردن و همچنین متوسط خطر کسب و کار مانند فروشگاه های لباس و سالن مو. در سطح 2 برخی تجمعات کوچک را مجاز و کسب و کار با عملکرد فضاها و سالن های ورزشی در حال بازگشایی. سطح 1 را نشان دهنده "طبیعی است."

نوا اسکوشیا

نوا اسکوشیا برتر استفان McNeil اعلام کرده است, وجود خواهد داشت بدون بازگشت به مدرسه در این سال است. او همچنین می گوید: تصمیم گیری در مورد اینکه آیا daycares را بازگشایی خواهد شد ساخته شده توسط ژوئن 8. نوا اسکوشیا کاسته است برخی از بهداشت عمومی محدودیت این دستورات در اطراف فیزیکی فاصله و گردهمایی های اجتماعی در محل باقی می ماند. مسیرهای پیاده روی و استانی و شهری در پارک ها می تواند در حال حاضر بازگشایی اما تجهیزات زمین بازی است که هنوز هم محدودیت. باغ مراکز مهد کودک و کسب و کارهای مشابه می تواند باز و در حالی که گلف رانندگی محدوده می تواند باز دوره باقی می ماند بسته شده است. ماهیگیری ورزشی مجاز است و مردم می توانند با حضور در قایقرانی بادبانی یا قایقرانی باشگاه به منظور آماده سازی قایق برای استفاده است. رانندگی در خدمات مذهبی در حال حاضر مجاز اگر مردم به ماندن در اتومبیل خود را پارک دو متر از هم جدا هستند و هیچ فعل و انفعالات بین مردم است.

جزیره پرنس ادوارد

P-E-I شتاب آن تجدید جزیره پرنس ادوارد با هم برنامه ریزی کنید. فاز دو این طرح هنوز آغاز مارس 22 عنوان برنامه ریزی شده اما مرحله سوم در حال حاضر شروع به ژوئن 1 به جای 12 ژوئن. مرحله سوم اجازه خواهد داد که تجمعات تا 15 نفر در داخل و 20 نفر خارج از منزل, سازمان فعالیت های تفریحی و باز از کودک-مراقبت و مراکز در اتاق ناهار خوری. اعضای یک خانواده می تواند در حال حاضر در حال جمع آوری در داخل خانه با حداکثر پنج نفر دیگر. اقدامات دیگر مانند فاصله فیزیکی در محل باقی می ماند. غربالگری نیز همچنان در نقاط ورودی به استان و همه مردم از آمدن به P. E. I. مورد نیاز برای منزوی کردن برای 14 روز. اولویت غیر فوری عمل جراحی را انتخاب کنید و بهداشتی-ارائه دهندگان خدمات از جمله فیزیوتراپیست ها, optometrists و کایروپراتیک از سر گرفته on May 1. تجدید P. E. I. هم برنامه همچنین اجازه می دهد تا هوای تجمعات و بدون تماس, هوای آزاد, فعالیت های تفریحی از بیش از پنج نفر از خانواده ها.

نیوبرانزویک

نیوبرانزویک را وزیر آموزش و پرورش می گوید مجوز daycares می توانید شروع به بازگشایی امروز (مارس 19). کودکان معتاد را مجبور به پوشیدن ماسک یا حفظ فاصله فیزیکی اما آنها را در گروه های کوچک. هر کسی که به سفر خارج از نیوبرانزویک نمی شود مجاز به دیدن آموزش های اولیه و مراقبت از امکانات برای 14 روز. در ضمن استان اجازه داده است بیشتر کسب و کار و خدمات به بازگشایی شده است. کسب و کار خرده فروشی و دفاتر و رستوران ها, کتابخانه ها, موزه ها و فصلی اردو می تواند انجام این کار تحت شرایط خاصی. کسانی که شامل داشتن یک پلان عملیاتی که توضیح می دهد که چگونه آنها در جلسه عمومی دستورالعمل های بهداشتی از جمله فیزیکی, فاصله, دست, بهداشت و اجازه می دهد کارکنان به باقی می ماند در زمانی که بیمار است. آزاد اسلامی تا 10 نفر نیز مجاز اگر جسمی فاصله مورد احترام است. از سرگیری اعمال جراحی الکتیو نیز بخشی از این استان به مرحله دوم بازگشایی طرح است.

مرحله سوم اجازه خواهد داد که کلیسا به طور منظم خدمات دندانپزشکی کار و بازگشایی مراکز تناسب اندام. مرحله نهایی که احتمالا خواهد آمد تنها پس از یک واکسن در دسترس است شامل اجتماعات بزرگ. فاز یک آغاز شده است که در آوریل 24, مجاز, محدود, بازی در زمین های گلف و همچنین ماهیگیری و شکار. متوسطه دانش آموزان اجازه داده شد برای بازگشت اگر آن را امن تلقی شده توسط مدرسه و کلیسا بودند دوباره مجاز ارائه مردم باقی می ماند در وسایل نقلیه خود را و دو متر از هم جدا.

کبک

کبک بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی در خارج از مونترال در آوریل 11. قرعه کشی پایانه نیز بازگشایی پس از تعطیل در 20 مارس با فروش در حال حرکت به آنلاین تنها. کبک ساخت و ساز و صنایع تولیدی را از سر گرفته و عملیات با محدودیت در تعداد کارکنان است که می تواند کار در هر شیفت. مدارس ابتدایی و daycares خارج از مونترال بازگشایی در مارس 11, اما مدارس راهنمایی کالج ها و دانشگاه ها بسته خواهد ماند تا سپتامبر است. مدارس ابتدایی در بیشتر مونترال منطقه بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که در اواخر ماه اوت است. برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت می گوید بهداشت عمومی شرایط نشده است ملاقات کرد در این منطقه سخت ترین ضربه از coronavirus بنابراین مونترال daycares نیز بسته باقی می ماند حداقل تا ژوئن 1. مقامات نیست و تصمیم جدی در مورد کسب و کار خرده فروشی است که در حال برنامه ریزی برای بازگشایی, مارس 25. در ضمن پست های بازرسی راه اندازی به سرعت گسترش COVID-19 پایین آمد در 18 مه در نقاط مختلف کبک از جمله بین گاتینو و اتاوا.

انتاریو

انتاریو است و تنظیم آن را وارد کنید در مرحله اول از بازگشایی امروز (مارس 19) از جمله محدودیت های بلند در فروشگاه های خرده فروشی و جراحی. این استان می گوید محل کار می توانید شروع به بازگشایی اما کار از خانه باید همچنان به عنوان آنجا که ممکن است. تمام ساخت و ساز می تواند رزومه و محدودیت برداشته خواهد شد در تعمیر و نگهداری, تعمیر و اموال مدیریت خدمات مانند تمیز کردن و نقاشی و نگهداری استخر. اکثر فروشگاه های خرده فروشی که در خیابان ورودی می تواند بازگشایی با فاصله فیزیکی محدودیت هایی از قبیل محدودیت در تعداد مشتریان یک فروشگاه و ارائه منظقه وانت و تحویل. گلف می تواند بازگشایی هر چند clubhouses فقط می توانید برای washrooms و takeout مواد غذایی است. اسکله قایق باشگاه ها و قایق های عمومی راه اندازی می همچنین می تواند به عنوان پارک خصوصی و اردو برای تریلر و rv ها که صاحبان یک فصل کامل قرارداد و کسب و کار است که هیئت مدیره حیوانات. دیگر کسب و کار و خدمات ارائه شده در مرحله اول بازگشایی شامل منظم و دامپزشکی قرار ملاقات نظافت حیوان خانگی, پت و حیوان خانگی آموزش; کتابخانه ها برای وانت یا تحویل و خانه و نگهداری از کودکان. انتاریو قبلا اعلام کرد که با بودجه عمومی مدارس بسته خواهد شد حداقل تا مارس 31.

ساسکاچوان

این ساسکاچوان دولت در پنج فاز برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد آن آغاز شده در مارس 11 با دندانپزشکان optometrists و دیگر متخصصان بهداشت مجاز به از سرگیری خدمات. فاز 1 نیز شامل بازگشایی دوره های گلف و اردو. فاز 2 به چراغ سبز برای کسب و کار خرده فروشی و سالن. رستوران ها و سالن های ورزشی می تواند در فاز 3 اما با ظرفیت محدود. فاز 4 می تواند عرصه های استخر شنا و زمین های بازی باز. در فاز 5 استان را در نظر لغو محدودیت در اندازه تجمعات عمومی.

مانیتوبا

این Manitoba دولت برداشته آن یک ماه محدودیت در مردم داروهای تجویزی منابع اجازه می دهد مردم را دوباره دریافت نسخه پر یا پر برای 90 روز. سلامت خود را از دفاتر از جمله دندانپزشکان متخصص کایروپراکتیک و فیزیوتراپیست ها نیز بازگشایی شده است. خرده فروشی کسب و کار می تواند بازگشایی در نیمه اشغال ارائه آنها اطمینان فیزیکی فاصله. رستوران می تواند بازگشایی patios و پیاده روی ، موزه ها و کتابخانه ها نیز می تواند بازگشایی اما با اشغال محدود به 50 درصد است. زمین های بازی گلف و تنیس بازگشایی نیز همراه با پارک ها و اردو. مرحله دوم این است که برای شروع زودتر از ژوئن 1. که زمانی که به رستوران ها اجازه داده می شود برای باز کردن داخل سالن ناهارخوری و بدون تماس ورزشی کودکان را از سر گرفت. تجمع جمعی از قبیل کنسرت ها و رویدادهای ورزشی مهم در نظر گرفته شود قبل از سپتامبر. در ضمن Manitoba تمدید یک سطح استان وضعیت اضطراری تا اواسط ماه ژوئن برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

آلبرتا

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

آلبرتا افزایش محدودیت برای تجمعات به 50 نفر از 15. استان مجاز و فروشگاه ها و رستوران ها daycares و سالن مو برای بازگشایی سراسر استان در مارس 14. اما سالن مو و رستوران ناهار خوری اتاق نمی تواند بازگشایی در کلگری و Brooks تا مارس 25. رستوران می تواند تنها در نیمی از ظرفیت. برتر جیسون کنی می گوید: اگر در مرحله اول بازگشایی می رود و مرحله بعدی که شامل سینما و چشمه های معدنی — می توانید پیش بروید در ژوئن 19. آلبرتا اجازه برخی از برنامه ریزی غیر فوری به عمل جراحی برای شروع on May 11. خدمات ارائه شده توسط دندانپزشکان فیزیوتراپیست ها و متخصصان پزشکی دیگر نیز مجاز است. گلف بازگشایی مارس 2, هر چند طرفدار مغازه ها و clubhouses توقیف باقی می ماند.

بریتیش کلمبیا

دولت استانی است که اجازه می دهد بخشی از بازگشایی از B. C. اقتصاد امروز شروع (مارس 19). بازگشایی برنامه و مشروط به سازمان ها و کسب و کار داشتن برنامه است که به دنبال استانی دستورالعمل برای کنترل گسترش COVID-19. هتل ها و پارک ها را به دنبال خواهد داشت و در ماه ژوئن. پدر و مادر در B. C. داده خواهد شد انتخاب اجازه می دهد فرزندان خود را به بازگشت به کلاس به صورت پاره وقت در ماه ژوئن. دولت می گوید هدف آن است که برای بازگشت از وقت کلاس در ماه سپتامبر اگر آن را امن است. در زیر بخشی از زمان برنامه ریزی برای کودکستان تا کلاس 5 و اکثر دانش آموزان به مدرسه بروند نیمی از زمان در حالی که نمرات 6 تا 12 خواهد شد در حدود یک روز در هفته است. ترکیبی از آنلاین و کلاس های متوسطه آموزش و پرورش است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر. کنوانسیون های بزرگ, کنسرت های بین المللی گردشگری و ورزش حرفه ای با مخاطبان زنده خواهد بود و اجازه نداد به سر تا هر یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس جامعه مصونیت رسیده و یا درمان موثر می تواند ارائه شده برای این بیماری است.

Northwest Territories

مناطق شمال غربی اعلام کرد در مارس 12 بازگشایی طرح که شامل سه فاز است اما دولت نمی گویند که آن را می تواند اجرا شود. این طرح شامل تجمعات و امکان بازگشایی برخی از مدارس و کسب و کار. اما قلمرو مرزهای بسته باقی می ماند به طور نامحدود به افراد غیر مقیم و غیر ضروری کارگران است. الزامات متعددی وجود دارد که باید رعایت شود قبل از هر گونه اقدامات آرام: باید وجود داشته باشد هیچ شواهدی از جامعه گسترش تا امروز; سفر به نقاط ورود در قلمرو قوی و امن; خطرات کاهش می یابد از آمدن کارگر به خاک و گسترش جامعه تست در دسترس است.

یوکان

خاک را بازگشایی طرح به تشریح پنج فاز از جمله یک دوره پس از واکسن در دسترس است. طرح "راه اندازی مجدد" فاز آغاز شد مارس 15, با کسب و کار است که دستور داده شد به اجازه بازگشایی به عنوان طولانی به عنوان آنها ارائه يك طرح اجرايي. دو خانواده تا 10 نفر و در مجموع نیز قادر به ارتباط برقرار کردن با هر یک از دیگر به عنوان بخشی از یک "خانواده حباب." اما کافه ها و رستوران ها که ارائه ناهار خوردن در خدمات نمی شود مجاز به بازگشایی تا افسر ارشد پزشکی از سلامت آسانسور محدودیت. قلمرو مرزهای نیز بسته باقی می ماند اما ساکنان مجاز به سفر در سراسر Yukon بیشتر به راحتی.

شنبه 6:20 بعد از ظهر: بریتیش کلمبیا اعلام کرد دو کشته و 16 مورد جدید از COVID-19 بیش از ویکتوریا روز آخر هفته طولانی.

شده اند وجود دارد 2,444 کل موارد COVID-19 در استان با 1,966 فتح به طور کامل دوره نقاهت.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری می گوید: آخرین مرگ و میر هر دو رخ داده است در دراز مدت مراقبت از خانه.

دوشنبه 5:40 بعد از ظهر: بیش از 2000 نفر در حال حاضر درگذشت COVID-19 در انتاریو با توجه به ستاره ها تعداد.

همانطور که از 5 p. m. روز شنبه این استان را 34 منطقه ای واحد بهداشت گزارش شد 24,424 تایید و یا احتمالی موارد COVID-19 از جمله 2,004 مرگ و میر. کسانی که در مجموع نشان داده شده نسبتا پایین را افزایش می دهد از همان زمان پنج شنبه شب در جهش از 310 مورد جدید — بسیار کم 1.3 درصد افزایش و 20 مرگ و میر در میان پایین ترین تنها-بعد مجموع ثبت شده در استان از اوایل ماه آوریل است. اما کسانی که کم بالغ بر آمد در میان یک کاهش شدید در COVID-19 تست بیش از آخر هفته طولانی.

اوایل روز دوشنبه استان گزارش آزمایشگاه تست به اتمام بود فقط 9,155 آزمون در روز یکشنبه کردن بیش از 7000 از شنبه برای پایین ترین تنها-روز شمارش از آوریل 17 کل یک دور زیر استانی هدف از 16,000 آزمون در روز است.

کاهش سازگار با تعطیلات آخر هفته اخیر که نیز دیده می شود قابل توجه slowdowns در هر دو آزمایشگاه تست و ارزیابی مراکز که جمع آوری بيماران نمونه برای تست. روز نسبتا کم مورد مجموع تمایل به دنبال تست lulls و بالعکس.

هنوز هم به عنوان یک کل رشد روزانه در COVID-19 عفونت در سراسر انتاریو به شدت کاهش یافته است پس از اوج در بیش از 700 نفر در روز در اواخر ماه آوریل است.

ضمن اینکه در مجموع 20 مرگ و میر گزارش شده در این استان از جمعه شب بود و زیر اخیر به طور متوسط یک نشانه نرخ جدید موارد منجر به مرگ در استان تبدیل کرده است گوشه ای پس از اوج بیش از 90 مرگ و میر در یک روز در اوایل این ماه حدود دو هفته پس از اوج روزانه مورد بالغ می شود.

زیرا بسیاری از واحد بهداشت انتشار برگه به وب سایت خود را قبل از گزارش به بهداشت عمومی انتاریو, ستاره تعداد بیشتر زمان از داده های این استان قرار می دهد هر روز صبح.

این استان همچنین گزارش 972 بیماران در حال حاضر در بیمارستان بستری با COVID-19 از جمله 174 در بخش مراقبت های ویژه از آنها 133 در ونتیلاتور — اعداد است که نوسان در هفته های اخیر. استان نیز می گوید: بیش از 17,500 بیمارانی که آزمایش مثبت برای coronavirus در حال حاضر بهبود — نزدیک به سه چهارم از کل آلوده.

این استان می گوید اطلاعات آن دقیق است تا 4 بعد از ظهر روز قبل ، این استان همچنین هشدار آخرین تعداد کل مرگ و میر — 1,904 — ممکن است ناقص و یا تاریخ به دلیل تاخیر در سیستم گزارش دهی و گفت که در این رویداد از یک اختلاف "اطلاعات منتشر شده توسط (واحد بهداشت) باید در نظر گرفته ترین تا به امروز است."

ستاره تعداد شامل برخی از بیماران گزارش شده به عنوان "احتمالی" COVID-19 موارد معنی آنها علائم و تماس با ما و یا سفر تاریخ است که نشان می دهد آنها به احتمال بسیار زیاد باید از این بیماری است اما هنوز رتبهدهی نشده است دریافت مثبت آزمایشگاه تست.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن بیشتر در روز دوشنبه را پوشش.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب