پذیرش رسوایی: دادستان به دنبال طولانی ترین احکام زندان و در عین حال برای چهار کالیفرنیا پدر و مادر

خواستار آنها را "دور و دور ترین مقصر" از پدر و مادر که بستری گناه خود را در این دانشکده پذیرش رسوایی دادستان ف

توسط MINERALNEWS در 16 بهمن 1398

خواستار آنها را "دور و دور ترین مقصر" از پدر و مادر که بستری گناه خود را در این دانشکده پذیرش رسوایی دادستان فدرال توصیه می شود سه شنبه که یک قاضی حکم چهار پدر و مادر به زندان محکوم اعم از 18 تا 26 ماه سنگین تر مجازات از هر دست را در این مورد تا کنون.

چهار پدر و مادر — Douglas Hodge, سابق, مدیر اجرایی Pimco; میشل Janavs heiress به مواد غذایی منجمد ثروت; Manuel Henriquez یک منطقه خلیج سرمایه داری و همسرش الیزابت — محکوم خواهد شد در دادگاه فدرال در بوستون در دو ماه آینده.

در زیر تهدید جدید از اتهامات چهار بستری در اواخر سال گذشته که در آنها تقلب فرزندان خود را به کالج امتحانات ورودی تحریف آنها را به عنوان درجه یک از ورزشکاران و در این روند با توطئه ویلیام "ریک" خواننده نیوپورت بیچ مشاور در مرکز رسوایی به ارتکاب کلاهبرداری و پول شویی.

با وجود موقعیت و ثروت و نفوذ است که اعطا در آنها و فرزندان خود را "افراطی تقریبا ژرف امتیاز" دادستان نوشت: در یک یادداشت به چهار توطئه با خواننده 14 برابر بیش از 11 سال به نفع کودکان نه و در هزینه $1.6 میلیون جمعی.

تبلیغات

"آنها تنها متوقف شد زیرا آنها یا فرار از کودکان" نوشته جاستین D. o'connell, دستیار, U. S. وکیل "یا فرار از زمان قبل از آنها گرفتار شدم."

بر خلاف 13 پدر و مادر که قبلا محکوم به تقلب هاج Janavs و Henriquezes التماس کرد گناه را به دو جنایات و تنها "پس از آنها تا به حال شانس به بررسی شواهد خود را از گناه" اوکانل گفت: در این یادداشت.

پانزده پدر و مادر — یک گروه که شامل Lori Loughlin و همسرش, Mossimo Giannulli — حفظ بی گناهی خود را. موارد خود را در حال صعود به سمت دادگاه برای اولین بار است که می تواند در ماه اکتبر آغاز شد.

دادستان به دنبال سنگین جملات برای هاج Janavs و Henriquezes از کسانی که ارائه شده توسط دادگاه را مشروط وزارت استدلال چهار جنایات بارها و بارها بیش از یک مدت زمان طولانی و با فرزندان خود دخالت; که برخی از آزار مواضع قدرت و اعتماد; و که برخی از کسر شده از صورت حساب های مالیاتی رشوه که امن فرزندان خود را غیر قانونی مزیت است.

تبلیغات

اگر ایالات متحده در منطقه قاضی ناتانیل M. Gorton دنبال توصیه های خود را و یا حتی آنها را نزدیک به چهار پدر و مادر خواهد زمان بیشتری را در زندان از هر محکوم به اعدام در رسوایی تا کنون. دوازده داده شد از نظر اعم از 14 روز برای بازیگر Felicity Huffman به مدت شش ماه برای توبی مک فارلین یک Del Mar بیمه اجرایی است. یکی بود امان حبس در دسترس نباشد.

هاج که پا را از راس نیوپورت بیچ مبتنی بر Pimco در سال 2016 خواهد بود محکوم جمعه. او به پرداخت رشوه در مجموع $850,000 به دریافت چهار فرزند به جورج تاون و USC و سعی — ناموفق — برای به دست آوردن یک فرزند پنجم به Loyola Marymount University, o'connell نوشت.

دادستان پرسید: Gorton به ارتکاب هاج به زندان برای دو سال. به رغم موقعیت های که به ظاهر خواستار صداقت — رئیس یکی از بزرگترین باند, مدیران متولی از فرزندان خود را به مدرسه او "زندگی دو راز زندگی" o'connell نوشت: "با استفاده از رشوه خواری و تقلب به سوخت سراب از موفقیت و دستاورد."

هاج وکلا خواسته Gorton به حکم او در پایان کم از دستورالعمل دامنه با امکان تقسیم آن بین زندان و خانه بازداشت. گفتند هاج کمتر مقصر از Devin اسلون و استفان Semprevivo دو پدران که هر گناه التماس کرد به بد نمایش دادن یک کودک به عنوان یک استخدام ورزشکار بودند و محکوم به چهار سال در زندان است.

در حالی که هاج ندارد یک موافقتنامه همکاری وکیل او گفت که او در دیدار با دولت و این که "برای نزدیک به چهار ساعت داگ پاسخ هر سوال را در یک اتاق پر از دادستان."

"اگر چه داگ نگاه به دور از جنبه های خواننده کار ساخته شده است که او احساس ناراحت کننده در این زمان او در حال حاضر می بیند اقدامات خود را در یک استارک نور" آنها نوشت. "او مرتکب تقلب ساده و ساده است."

در نامه ای به دادگاه هاج عذرخواهی به دانش آموزانی که فرصت های از دست رفته به تقلب در او نداشته است. او همچنین عذرخواهی به پدر و مادر خود را که او می خواست برای دیدن فرزندان خود موفق شوند اما کسانی که بر خلاف او نمی شکستن قانون به آن اتفاق می افتد. او گفت که او مجموعه های خارج برای رشوه تقلب یا فریب هر کسی اما به عنوان خطوط خواننده طرح روشن شد: "با آن عوض پرداخت و فریب" او فاقد صداقت به گام به عقب.

Janavs که خانواده ایجاد ظروف داغ جیب اسنک و وقف مدرسه کسب و کار در دانشگاه UC Irvine, اذعان کرده است پرداخت 100.000 دلار به تعمیر عمل امتحانات ورودی کالج برای دو دخترش. علامت Riddell خواننده را در دانشگاه هاروارد تحصیل همدست تصحیح girls' پاسخ پس از آنها در زمان امتحانات در غرب هالیوود, مدرسه, که, مدیر, ایگور Dvorskiy گفت: او مجاز در ازای رشوه. هر دو Riddell و Dvorskiy مجرم و در حال همکاری با محققان.

تبلیغات

در ضمن Janavs با همکاری با خواننده های به اطمینان حاصل شود که یکی از دختران او را بستری شد USC به عنوان یک والیبال استخدام. او 50.000 دلار به یک دانشگاه حساب کنترل دانا Heinel دادستان ها می گویند. Heinel التماس کرد گناه نیست به توطئه برای ارتکاب racketeering, تقلب و رشوه خواری. Janavs دستگیر شد قبل از اینکه او می تواند پرداخت معامله $150,000 تعادل است. زمانی که Gorton جملات او Feb. 25 دادستان توصیه او دست کردن 21 ماه حکم.

مانوئل و الیزابت Henriquez را پذیرفته و همکاری با خواننده پنج بار به دکل دو دختر خود را' امتحانات ورودی کالج در هزینه از $50,000 — یک نرخ پایین تر از آنچه پدر و مادر دیگر پرداخت o'connell نوشت مانوئل Henriquez نفوذ التحصیل در دانشگاه از آن حمایت برای پذیرش فرزند یکی دیگر از خواننده مشتری.

زن و شوهر پرداخت خواننده 400.000 دلار به جورج تاون مربی گوردون ارنست استخدام های قدیمی تر خود را به او تنیس, برنامه o'connell نوشت. با وجود مانوئل Henriquez را گناه او را رد دخالت در استخدام طرح o'connell نوشت. دادستان توصیه می شود 26-ماه مدت برای الیزابت Henriquez هنگامی که او محکوم مارس 3 و 18 ماه مدت برای شوهرش که از او محکوم مارس 5.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب