مقامات به دنبال آرامش عمومی به عنوان جدید ما ویروس موارد گزارش شده

واشنگتن – معاون رئیس جمهور مایک پنس به دنبال یکشنبه برای اطمینان بخشیدن به مردم آمریکا که دولت فدرال در حال کار برای اطمینان از دولت و مقامات محلی قادر به تست برای coronavirus به عنوان تعدادی از ایالات متحده موارد رشد پس از گزارش از اولین عفونت در ایلینوی و رود آیلند.

برگرفته از سراسر یکشنبه نشان می دهد بحث بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر فاش آخرین مورد در شیکاگو ارائه شده اما هیچ جزئیات دیگر. آذر و پنس که او نیز ساخته شده دور گفت: بیش از هزار کیت تست برای coronavirus شده بود توزیع به دولت و مقامات محلی با هزاران نفر بیشتر به آمده است.

رود آیلند دولت و مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد دولت اولین ویروس مورد روز یکشنبه در کسی که در 40s خود را که تا به حال در سفر به ایتالیا در اواسط فوریه. فرد در بیمارستان بستری و تحت درمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در تلویزیون ظاهر شد و به عنوان ایالت واشنگتن اعلام وضعیت اضطراری یکشنبه پس از ویروس های مربوط به مرگ یک مرد میانسال وجود دارد روز شنبه برای اولین بار در ایالات متحده آمریکا

آذر گفت: مسئولان هنوز برای تعیین چگونه مرد قراردادی ویروس اما تاکید کرد که خطر از coronavirus کم باقی مانده است برای “متوسط” آمریکا است.

“آنها باید بدانند ما بهترین نظام سلامت در جهان به دنبال آنها” وزیر امور خارجه افزود که موارد اضافی خواهد شد.

پنس, نام رئیس جمهور به این نقطه فرد نظارت دولت در پاسخ گفت: بیش از 15000 ویروس تست کیت تا به حال منتشر شده است بیش از آخر هفته. و دولت در حال کار با یک تجاری ارائه دهنده توزیع 50,000 بیشتر, او گفت:.

معاون رئیس جمهور گفت: تست جزء اولین مسائل مطرح شده توسط فرمانداران او صحبت تا کنون.

“ما در حال تکیه به آن” پنس گفت.

آذر گفت: بیش از 3,600 مردم در حال حاضر آزمایش شده است برای coronavirus و این قابلیت وجود دارد برای تست 75,000 مردم است. او پیش بینی “رادیکال گسترش است که” در هفته های آینده.

پنس و آذر صحبت می کرد یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب محدودیت های جدید در مسافرت های بین المللی برای جلوگیری از گسترش در ایالات متحده از این ویروس جدید که در چین نشات گرفته. وجود دارد در حال حاضر بیش از 80 ، 000 موارد در سراسر جهان و نزدیک به 3 ، 000 مرگ و میر.

جدید آمریکا اعمال محدودیت برای ایران اگر چه سفر وجود دارد آمریکایی ها در حال حاضر به شدت محدود و همچنین به شدت تحت تاثیر قرار مناطق ایتالیا و کره جنوبی. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه که هر یک از مسافران این کشورها خواهد شد به نمایش در زمانی که آنها می رسند در آمریکا

تعدادی از شناخته شده coronavirus موارد در ایالات متحده رسیده بود 70 عنوان از یکشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز شنبه در کاخ سفید در کنفرانس خبری که او به فکر کردن در مورد بسته شدن مرز جنوبی با مکزیک به عنوان یک احتیاط. آذر گفت: مکزیک چند coronavirus موارد و که آن را به یک تغییر چشمگیر در شرایطی وجود دارد به موقع جدی در نظر گرفتن مرز خاموش شدن است.

رئیس آذر گفت: “در تلاش بود به می گویند همه چیز روی میز است.”

“ما را هر چه اقدامات مناسب و لازم برای حفاظت از مردم آمریکا اما ما نمی توانیم به هوا انجام می دهند که هر زمان به زودی,” او گفت: بسته شدن مرز.

پنس اشاره کرد که یک بیماری عفونی متخصص در پیوستن به یک موجود کاخ سفید coronavirus نیروی کار در روز دوشنبه. هفته گذشته پنس اعلام کرد علاوه بر این از دبی Birx یک وزارت امور خارجه سفیر-در-بزرگ و دکتر پزشکی است که دولت جهانی اچآیوی/ایدز پاسخ هماهنگ به ویروس پنل.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

با وجود تماس با تهمت و پنس برای وحدت سیاسی در صورت ویروسی شدن تهدید این موضوع تبدیل شده است فرو رفته در حزبی کینه در واشنگتن با هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها یکدیگر را متهم معدن مسئله سیاسی به دست آورید.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تظاهرات سیاسی در هفته گذشته متهم دموکرات “سیاسی” مسئله و گفت: انتقاد از اداره بهداشت عمومی چالش شد جدید خود را “جعل.”

در کاخ سفید در روز شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در تلاش برای به حداقل رساندن خطر از ویروس.

“دوباره, جعل استفاده شد در احترام به دموکرات ها و چه آنها گفت:,” او گفت:.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن که پیروز شنبه شب از کارولینای جنوبی اولیه ریاست جمهوری با انتقاد از دولت بیش از این در دسترس بودن تست کیت.

بایدن همچنین panned دولت تصمیم به سیاسی انتصاب پنس و آذر و نه از آنها دانشمندان با آموزش به نظر می رسد در روز شنبه را نشان می دهد به جای یک متخصص مانند دکتر Anthony Fauci ملی موسسه سلامت و بهداشت بیماری های عفونی و رئیس.

بایدن ادعا کرد دولت ندارد تست کیت. پنس و آذر گفت: هزاران نفر از کیت شده بود توزیع شده است. بایدن همچنین متهم به تهمت و نه اجازه می دهد خود را دانشمندان به صحبت می کنند.

“این بوده است ظالمانه راه آنها اقدام می شود.” “آنها باید اجازه دانشمندان صحبت می کنند.”

آذر گفت که او نمی دانست چه بایدن بود صحبت کردن در مورد زمانی که معاون سابق رئیس جمهور گفت: تست کیت وجود ندارد. آذر گفت: مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در حال توسعه یک تست آزمایشگاهی برای coronavirus با “تاریخی سرعت.”

Fauci پاسخ یک سوال در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز شنبه گفت دولت نیست “محدود” او. Fauci گفت که او برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در برخی از یکشنبه نشان می دهد اما او پا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه به نام پنس به دولت نقطه فرد در این مسئله است.

پنس بود مصاحبه در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” و آذر اظهار نظر در “فاکس نیوز یکشنبه,” CBS’ “چهره ملت” و ABC “این هفته است.” بایدن اظهار نظر در سی ان ان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de