رسمی مدعی ایالات متحده اخراج بسیاری از COVID-19-مثبت مهاجران به گواتمالا

بزرگنمایی این تصویر

مهاجرت کارگر در یک پرتقال, ژاکت حمل یک جوان گواتمالا اخراج از ایالات متحده به دنبال یکی دیگر از deportee در La Aurora, فرودگاه بین المللی در شهر گواتمالا در مارس 12. Moises Castillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Moises Castillo/AP

گواتمالا وزیر بهداشت هوگو Monroy می گوید مهاجران تبعید و بازگشت به گواتمالا از ایالات متحده در حال حاضر حساب برای تعداد زیادی از COVID-19 موارد در کشور است.

Monroy ساخته شده بیانیه ای در روز سه شنبه به اخراج پروازها از سر گرفته شد و پس از یک هفته تعلیق در پی کشف سه مورد از بازگشت مهاجران با این ویروس آلوده.

وزیر بهداشت گفت: کنگره شنوایی در گواتمالا سیتی که حداقل نیمی از کشور را در حال حاضر تقریبا 200 COVID-19 موارد می توان به مهاجران بازگشته از U. S است که او با اشاره به عنوان “ووهان از آمریکا است.”

Monroy ادعا وجود دارد یک پرواز که در آن “75% از بازگشت مهاجران آزمایش مثبت برای ویروس.”

به گزارش آسوشیتد پرس وزیر بهداشت اظهارات در تناقض با اظهارات قبلی رئیس جمهور Alejandro Giammattei که قبلا شناسایی شده تنها چهار مورد تأیید از بازگشت مهاجران تست مثبت برای COVID-19. Giammattei هیچ اشاره ای به وزیر بهداشت را بمب در بیانیه روزانه خود را گزارش به ملت سه شنبه شب.

در چهارشنبه Monroy کردهاند ادعای او ساخته شده جمعه که بیش از نیمی از CONVID-19 عفونت می تواند به اخراج مهاجران اما تکرار شده است که سه چهارم از بازگشت مهاجران در یک پرواز در ماه مارس تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

به عنوان COVID-19 بحران گسترش به آمریکای مرکزی در آخرین ماه های دولت گواتمالا و دیگر کشورهای آمریکای مرکزی درخواست کرده بود تعلیق موقت از اخراج پرواز. در روز سه شنبه, گواتمالا, وزیر خارجه پدرو Brolo تایید پروازهای بازگشت مهاجران ادامه خواهد داد گفت: “ما شروع … مذاکرات با سفارت و دولت ایالات متحده برای بهبود شرایط از کسانی که در حال بازگشت از ایالات متحده … قادر به تضمین کاهش خطر آنها [را] وارد آلوده COVID-19.”

گواتمالا گزارش های خبری حاکی از فشار تحریم ها بود قرار می گیرد مرکزی دولت آمریکا برای از سرگیری پروازهای بازگشت از اخراجی.

در ضمن کلیسا و گروه های پناهنده مانند پناهندگان بین المللی به نام برای مهاجران برای آزمایش قبل از تبعید بازگشت به کشورهای خود. گواتمالا کنفرانس اسقفی یک سازمان چتر گروه های مذهبی در روز شنبه به شدت مورد انتقاد هر دو ایالات متحده و مکزیک برای ادامه ارسال مهاجران به عقب در طول زمان بحران بهداشت عمومی. بخشی از CEG بیانیه را بخوانید: “ما در بالا بردن صدای ما و درخواست دولت های آمریکا و مکزیک به نام درد و رنج مردم برای جلوگیری از اخراج.”

یک سخنگوی یخ, U. S مهاجرت و گمرک گفت: ایمنی و سلامت مهاجران در زیر یخ مراقبت “یکی از اولویت های ما” و “هر یخ بازداشت شدگان باید یک غربالگری سلامت توسط یک پرواز ارائه دهنده خدمات پزشکی و یا آنها را رد خواهد کرد شبانه روزی.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im