کالیفرنیا قانونگذاران را در نظر بگیرند گسترش رسیدن به دولت juvenile justice سیستم به طوری که کسانی که زیر سن 21 به طور خودکار سعی کردم به عنوان افراد زیر سن قانونی — ایده حمایت برخی از دولت مشروط افسران که می گویند نوجوانان نیست به اندازه کافی بالغ برگزار می شود مسئول در همان راه به عنوان مسن مجرم.

هر چند تعداد کمی از جزئیات گنجانده شده در این قانون معرفی شده در دولت و کنگره در روز سه شنبه سنا لایحه 889 پیشنهاد شد در “به رسمیت شناختن است که افراد زیر 21 هنوز هم نیاز به راهنمایی” گفت: نویسنده آن دولت ایالت نانسی اسکینر (D-برکلی). اسکینر با اشاره به دیگر قوانین مانند محدودیت در خرید تنباکو و حشیش و الکل, که نیاز به یک فرد به 21 عنوان “بالغ یا مسئول سن,” او گفت:.

“علم می گوید [کسانی که] بین 18 و 24 را کمتر از به طور کامل توسعه یافته بجلو cortexes گفت:” برایان Richart رئیس جمهور از رئیس افسر عفو مشروط از کالیفرنیا انجمن تجارت است که نشان دهنده مشروط مقامات در سراسر کشور. “تصمیم گیری خود را مهار. آنها عمل می کنند تکانه و ما این را می دانیم و در عین حال ما آنها را درمان به عنوان اگر آنها به طور کامل توسعه یافته است.”

“درمان 18 و 19 ساله به عنوان بزرگسالان باعث می شود هیچ … حس در قانون بافت” اسکینر گفت که مثل قبلی اصلاحات تلاش پرداختن به دادرسی ویژه نوجوانان اندازه گیری احتمال ترک دادگاه برخی از اختیار در هنگام برخورد با جدی ترین جنایات.

تبلیغات

در حالی که این پیشنهاد است که حمایت از چندین عدالت کیفری اصلاحات سازمان های دیگران را ابراز شک و تردید. دانیل Macallair, مدیر اجرایی, سان فرانسیسکو مستقر در مرکز در نوجوانان و عدالت کیفری گفت: او فکر می کند مشروط روسای انجمن ممکن است تا حد زیادی به حمایت از این ایده به عنوان یک راه برای محافظت از شغل. Macallair اشاره می کند که اطفال بازداشت باید به طور پیوسته کاهش یافته است در دولت برای سال های بسیاری از نوجوانان سالن چند زندانی — سان فرانسیسکو در حال بسته شدن امکانات خود را برای عدم استفاده کنید.

کالیفرنیا دستگیر 17,200 کودکان زیر سن 17 برای جنایات در سال 2018 و بیش از نیمی بودند و 36 درصد لاتینی با توجه به آمار وزارت دادگستری کالیفرنیا. همان سال در مورد 14,400 افراد 18 و 19 دستگیر شدند به اتهام جنایت. یک تجزیه و تحلیل توسط CJCJ تخمین می زند که افزایش سن از کسانی که سعی در دادگاه اطفال به 20 و جوان می تواند به ارسال هزاران نفر از زندانیان جدید برای پر کردن اطفال امکانات; Macallair نگرانی های کسانی که در نظر گرفته نوجوانان برگزار می شود بیش از اگر آنها رفت و به بزرگسالان امکانات.

“تو سالن نوجوان که در حال نشستن خالی و آنها به دنبال جمعیت به پر کردن آن” Macallair گفت. “من فکر می کنم چه چیزی باعث این است که یک میل لزوما به انجام همه چیز را در راه های مختلف, اما من فکر می کنم [آن را] از نگرانی که کودک سالن جمعیت در حال کاهش است.”

Macallair گفت: او همچنین در مورد برگزاری مسن مجرم با افراد زیر سن قانونی.

تبلیغات

“مجلس باید آهسته و واقعا انجام یک تجزیه و تحلیل به چه مزایا و چه مشکلاتی که بوجود می آیند,” او گفت:.

لری مورس قانونی مدیر کالیفرنیا وکلای منطقه Assn., گفت: سازمان او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده و موقعیت بود اما سوالات.

“ما توجه داشته باشید که زمانی که به کسی تبدیل می شود 18 دولت اعلام آنها به اندازه کافی قدیمی به ازدواج با اتصال به خود در قرارداد به رای و مهمتر از همه تصمیم به قرار دادن زندگی خود را در خط در خدمت به کشور خود” مورس در بیانیه ای گفت. “این لایحه نشان می دهد شما به اندازه کافی برای تصمیم گیری در آن هنوز به اندازه کافی مسئول باید پاسخگو برای ارتکاب جرم و جنایت خشونت آمیز. این تناقض ظاهری است که از نگرانی های بزرگ است.”

اندازه گیری های ایجاد شده در سال juvenile justice اصلاحات در آغاز دولت با تلاش و پشتیبانی توسط آن رژیم صهیونیستی است. آرنولد شوارتزنگر. در مواجهه با پرونده های حقوقی و انتقادات بیش از شرایط سخت در اطفال امکانات از جمله بدرفتاری کودکان و حبس تا 23 ساعت در روز در سال 2004 شوارتزنگر بازرسی و نگهداری کالیفرنیا جوانان اقتدار برگزار شد که حدود 3,600 کودکان در زمان. قوه مقننه بیشتر وفراهم و نوجوانان سیستم عدالت در سال 2007 دادن کنترل بیشتر به شهرستان مشروط ادارات در آنچه که بعدها تبدیل به یک مدل برای رژیم صهیونیستی است. جری براون سازماندهی مجدد از بزرگسالان سیستم.

حدود هفت سال پیش در کالیفرنیا شروع به تجدید نظر در چگونه آن را رفتار مجرم جوان, در حال حرکت به دور از یک سیستم مبتنی بر مجازات و تمرکز بر توانبخشی. از آن شده است وجود دارد یک فشار از عدالت کیفری طرفداران برای حذف افراد زیر سن قانونی از کالیفرنیا بالغ تادیبی سیستم.

کسانی که تلاش چراغ قوه مقننه در سال 2013 به تصویب اقدامات با هدف دادن افراد زیر سن قانونی فرصت بیشتر برای یک شانس دوم اجازه می دهد کسانی که محکوم شدند به عنوان بزرگسالان قبل از تولد 18 خود را برای دریافت اولیه آزادی مشروط جلسات. ایده این بود که گسترش یافت و سال بعد به آن محکوم قبل از 23rd تولد. اسکینر در سال 2014 نوشت: قانون بعد از امضا توسط قهوه ای است که به طور خودکار نوجوان مهر و موم شده پرونده پس از مشروط شدن کامل بود.

با عبور از گزاره 57 در سال 2016 رای دهندگان در زمان قدرت از دادستان به تصمیم می گیرید که افراد زیر سن قانونی باید سعی کردم به عنوان بزرگسالان به این تصمیم به قضات است. دولت نیز به پایان رسید و به تعقیب آن جوانترین مجرم در سال 2018 محدود کردن صلاحیت دادگاه اطفال به کسانی که در سنین 12-17 در تمام موارد به جز قتل و تجاوز به عنف و به طور موثر به پایان دادن به پیگرد قانونی از کودکان 11 و جوان. همان سال یکی دیگر از اندازه گیری به تصویب رسید که منع کودکان زیر 16 از بودن و قرار داده شده در بزرگسالان اصلاحات سیستم.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom نیز وزن در نوجوانان عدالت در سال اول خود را نشان می دهد یک برنامه برای کنترل حرکت دولت اعتراض زندانیان به دور از اصلاحات و به جای آن محل آنها را تحت قلمرو اجراء دولت بهداشت و خدمات انسانی مقامات. در حال حاضر دولت حدود 700 جوانان مجرم در مقایسه با حدود 4000 نفر افراد زیر سن قانونی بازداشت روزانه در شهرستان اجرا اطفال امکانات در سطح ایالت و حدود 35,000 که نظارت افسر عفو مشروط در جوامع خود. دولت-کودکان مجرم هستند و اغلب کسانی که با جدی ترین اتهامات و سلامت روانی نیاز دارد.

تبلیغات

Richart سر از مشروط شدن روسای انجمن اخراج این تصور که اندازه گیری شد یک شغل لایحه. او گفت که زمانی که او یک جوان افسر عفو مشروط a 17-year-old عضو خانواده اش بود که زندانی در زندان ایالتی و او شاهد تاثیر آن تا به حال حتی پس از انتشار. تجربه “به اطلاع من تفکر خود در راه انسانی تر برای درمان, مردم,” او گفت:.

“پیشنهاد ما … است و گفت که در نظام عدالت کیفری ما واقعا نیاز به نگاه در سن بلوغ نمی بزرگسالی” Richart گفت.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im