بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور سابق باراک اوباما و بانوی اول سابق میشل اوباما ایستاده در کنار خود را به تازگی رونمایی پرتره طی مراسمی در موزه ملی پرتره گالری on Feb. 12, 2018. پرتره را در مجموعه ای به رفتن در یک yearlong تور به پنج شهرستانها در ماه ژوئن 2021. Mark Wilson/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Mark Wilson/گتی ایماژ

گالری ملی پرتره رونمایی رسمی آن پرتره از میشل و باراک اوباما حدود دو سال پیش. از آن زمان, گالری, گزارش که در حضور نزدیک به دو برابر شده است.

تابستان آینده این پرتره را به جاده برای رسیدن به حتی مخاطبان گسترده تر.

در واشنگتن دی سی ده ها تن از مردم خط تا پشت طناب مخملی هر روز به تحسین هنرمند Strumfi ویلی را تفسیر رئیس جمهور سابق. این ویژگی اوباما نشسته در لبه یک صندلی چوبی احاطه شده توسط شاخ و برگ سرسبز. صورتی و گل های سفید پراکنده در سراسر بوم.

“من فکر می کنم که این نشان می دهد که یک قطره از رنگ است که ما تا به حال در ما 45 رئیس جمهور که مهم است در راه خود می گوید:” Michael R. Jackson, یکی از بسیاری از بازدید کنندگان در گالری در اخیر بعد از ظهر.

طبقه بالا در نزدیکی قرن 20 ارقام مانند Toni Morrison and LL Cool J, پرتره امی Sherald نقاشی از میشل اوباما نمایش داده شده است پشت سر خود طناب. این بانوی اول سابق به شمار مقابل یک نقاشی با مداد رنگی آبی پس زمینه های هندسی لباس صورتی و زرد و سیاه و سفید.

کیم Sajet مدیر گالری ملی پرتره, توضیح می دهد که طناب و امنیت فوق العاده فریم پرتره هستند و تا حدودی به کنترل جمعیت است که جمع آوری بلکه به عنوان یک فرصت برای افرادی که به گرفتن عکس در مقابل نقاشی بدون وقفه.

Amy Sherald's painting of Michelle Obama is displayed behind its own ropes.

بزرگنمایی این تصویر

ایزابلا گومز سرمینتو/NPR

او اعتبار Wiley و Sherald دید هنری برای خیلی از محبوبیت این تصاویر که در حال خروج از برخی از معمولی ریاست جمهوری پرتره از گذشته است.

“پرتره استفاده می شود دیده می شود به این قدیمی, fuddy-پنل واقعا برای مرده سفید مردم نوع از راه نقاشی,” او می گوید. “و این درست نیست و آنها به طور کامل تغییر کرده است و قرار دادن آن بر روی سر خود را.”

Sajet می گوید او شروع به دریافت تماس از موزه داران در موزه های دیگر در مدت کوتاهی پس از رونمایی درخواست برای فرصت را به میزبان آثار به طور موقت. در حال حاضر پنج شهر انتخاب شده اند برای yearlong تور که لگد کردن در ماه ژوئن از سال آینده: شیکاگو, نیویورک, لس آنجلس, آتلانتا و هوستون.

The Art Institute of Chicago will be the first stop.

بزرگنمایی این تصویر

ایزابلا گومز سرمینتو /NPR

موسسه هنر شیکاگو خواهد بود که برای اولین بار متوقف شود.

“ما باید مانند یک اتصال قوی به اوباما می گوید:” کتی مورفی اجرایی و مدیر امور عمومی در موسسه. “آنها تا به حال خود را در تاریخ اول در موسسه. میشل اوباما استفاده می شود برای آمدن به موزه به عنوان یک بچه به همراه خانواده اش.”

هر شهرستان برگزار خواهد شد پرتره برای تقریبا دو ماه. و از آنجا که پذیرش رایگان در گالری ملی پرتره, Sajet می گوید: او کار با هر موزه را به هزینه های پایین و به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است یک فرصت برای دیدن آنها را در فرد به خصوص دانش آموزان و کودکان است.

دو سال پیش یک عکس از 2 سال پارکر کاری خیره تا در میشل اوباما پرتره در هیبت ویروسی رفت. کاری کردم بعد از این فرصت برای دیدار با بانوی اول سابق و حتی تا به حال یک کتاب کودکان در مورد تجربه منتشر شده است.

که چه کشید باربارا ویتمن به گالری در سفر اخیر خود از نیویورک است.

“من غذای آماده از آن است که هر دو آنها از جمله مدرن پرتره و آنها واقعا ضبط زمان — روح مدرن که در انتخابات ریاست جمهوری و چگونه آنها ما را به یک جای جدید,” او می گوید. “امیدوارم که ما می تواند همچنان از رفتن به مکان های جدید.”

اوباما پرتره برای اولین بار برای رفتن بر روی تور, اما Sajet هنوز هم می گوید چیزی منحصر به فرد در مورد تاثیر خود را. حضور در گالری ملی پرتره نزدیک به دو برابر شده پس از اولین خود را.

“باراک اوباما پرتره] است بسیار بزرگتر از من انتظار می رود و رنگ های بسیار زیبا, خیلی بیشتر از من انتظار می رود بیش از حد” می گوید بازدید کننده مری اموزش. “مردم نیاز به آن را در فرد مقابل در واقع از دیدن آن بر روی یک عکس در صفحه نمایش کامپیوتر خود.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر