خانه های پرستاری بپرسید متحده برای ایمنی از مناسب مدنی در میان COVID-19

بزرگنمایی این تصویر

یک نکته led پلیس به بیش از ده ها جسد در اندوور تحت حاد و مرکز توانبخشی در Andover, N. J. دولت است که در میان کسانی که کمک مالی موقت مصونیت از مدنی مناسب به خانه های سالمندان. تد Shaffrey/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تد Shaffrey/AP

این افراد بیشتر در معرض coronavirus هستند افراد مسن با شرایط بهداشتی اساسی. و که کاملا توصیف ساکنان خانه های سالمندان.

وجود دارد هیچ معتبر اعداد در مرگ و میر است اما تخمین زده می شود در هزار است. گزارش وال استریت ژورنال این هفته گفت: بیش از 10 ، 000 ساکنان خانه سالمندان فوت کرده اند از COVID-19. بنابراین از ترس سیل از دعاوی خانه های سالمندان و دیگر مراکز بهداشت و درمان شده است به دنبال و به دست آوردن موقت مصونیت از پتانسیل مناسب مدنی در کشورهای مختلف در سراسر کشور است.

“این بی سابقه بار است که ما در حال خرید و فروش می گوید:” Cory Kallheim معاون رئیس امور حقوقی و اجتماعی برای پاسخگویی LeadingAge یک سازمان به نمایندگی از غیر انتفاعی خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک. “پس از آن قرار می دهد (خانه سالمندان) در یک واقعا دشوار است نقطه. آنها در حال انجام بهترین آنها می توانند در شرایط دشوار است.”

اما کسانی که خواستار مصونیت همچنین بالا بردن سوال در مورد پاسخگویی و اینکه آیا ضعیف اجرای خانه های سالمندان هستند که با توجه به تصویب.

“ارائه پتو ایمنی برای خانه های پرستاری برای هر نوع عام و مراقبت از سوء استفاده و یا غفلت بسیار ضعیف و خطرناک ایده در هر زمان و به ویژه پس با توجه به COVID-19 می گوید:” ریچارد Mollot مدیر اجرایی مراقبت دراز مدت جامعه ائتلاف که طرفداران برای ساکنان خانه سالمندان.

“خانه های سالمندان هستند خود را بیشتر تیره و تار تر understaffed از آنها در حد معمول اساس” او می گوید: خروج ساکنان حتی بیشتر در معرض خطر عفونت و غفلت است.

اما Kallheim می گوید که امکانات مراقبت های بهداشتی نیاز به ایمنی از مناسب مدنی در بخشی به دلیل کمبود تست و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). خانه های پرستاری نمی خواهید شد از نظر قانونی مسئول یک نتیجه بد بود که فراتر از کنترل خود را به جلوگیری از.

یکی دیگر از دلایل این حمایت لازم Kallheim می گوید این است که هدایت از دولت فدرال و همچنین درک ویروس خود را به طور مداوم در حال تغییر است.

“ما اصلا درک درستی از چگونه این ویروس (ویروس) گسترش است,” او می گوید. “ما در حال گرفتن اطلاعات بیشتر به عنوان ما به جلو حرکت می کند هر روز و هر هفته. و آن را با قرار دادن یک مالیات بر آنچه ما ارائه دهندگان قادر به انجام است.”

برخی از این مصونیت قانونی اقدامات تصویب شده توسط فرمان اجرایی دیگر توسط قانون. ایالات متحده شامل کانکتیکات, ایلینوی, ماساچوست, میشیگان, نیوجرسی و نیویورک.

در برخی از ایالت لوئیزیانا برای مثال مصونیت قانونی است که در حال حاضر در کتاب در مورد بلایای طبیعی که امکانات مراقبت های بهداشتی ممکن است غرق شود. اقدامات و پا زدن به عنوان به زودی به عنوان فرماندار اعلام وضعیت اضطراری.

مراقبت از سلامت سازمان تجارت همچنین با ارسال نامه خواستار تصویب قانونی ایمنی اقدامات به فرمانداران در پنسیلوانیا کالیفرنیا و فلوریدا.

وجود دارد برخی از تفاوت های موجود بین اقدامات است. در حالی که اکثر کشورهای تمرکز مناسب مدنی نیویورک نیز محافظت امکانات بهداشتی و پرسنل از شکایات کیفری. اما هیچ یک از اقدامات ایمنی حفاظت در موارد سهل انگاری فاحش و یا عمدی در آوریم.

خانه های پرستاری شده اند ground zero برای COVID-19. آگاهی از قبر خطرات ناشی از این بیماری آغاز شد و با یک شیوع در زندگی مراقبت مرکز پرستاری در کرکلند بشویید. که در آن حداقل 37 نفر کشته شده اند.

از آن پس داستان از گسترش سریع عفونت و مرگ در خانه سالمندان شده اند متناوب: در اندوور تحت حاد و مرکز نوتوانی I و II در نیوجرسی حداقل 70 ساکنان درگذشت و پلیس 17 بدن انباشت اشیاء بدست آمده تا در یک تغییر سردخانه. در کالیفرنیا حداقل 33 کارکنان و 69 ساکنان آلوده شده اند و بیش از ده نفر در دروازه توانبخشی و مرکز مراقبت بر اساس اخبار و گزارش های ایالتی و محلی و ارقام.

همه از این خانه های پرستاری – و بسیاری دیگر با عمده COVID-19 شیوع بودند اشاره کرد در طول سال های اخیر خود را سلامت بازرسی برای عدم اجرای طرح کنترل عفونت به عنوان مورد نیاز است. به همین دلیل است که مدافع ریچارد Mollot فکر می کند این مصونیت قانونی مقررات افزایش خطرات برای ساکنان خانه سالمندان.

خانه های سالمندان در حال گرفتن “مجموع اختیار تام به همان اندازه و یا به عنوان کوچک و یا هر آنچه که آنها می خواهند به انجام,” او می گوید. “برای ترین بخش آن می تواند به عنوان کم است. و وجود خواهد داشت بدون عواقب برای حتی قابل توجهی مطلق غفلت.”

ایمنی برای حمایت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پرسنل تنها به عنوان طولانی به عنوان COVID-19 اضطراری به طول می انجامد. اما هیچ کس نمی داند که چه خواهد بود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>