نیکاراگوئه روزنامه می گوید آن را تامین برگزار شد و 18 ماه

ماناگوآ نیکاراگوئه – به نیکاراگوئه دولت تبدیل بیش از یک انبار لوازم به مستقل روزنامه La Prensa روز پنج شنبه پس از آنها تاخیر در گمرک برای 18 ماه و مقامات وعده داده شده برای تحویل در آینده در ساعت تن کاغذ روزنامه و جوهر نیز برگزار می شود تا کاغذ گفت.

عضو هیئت مدیره La Prensa, نیکاراگوئه, قدیمی ترین کاغذ و یک منتقد جمهوری دانیل اورتگا دولت در بیانیه ای گفت که تعدادی از قطعات و تجهیزات خود را برای چاپ در حال حاضر وارد امکانات آن است.

آن اضافه شده است که آن را پیش بینی دریافت مقاله و بقیه لوازم جمعه.

La Prensa بود چهارشنبه اعلام کرد که دولت موافقت کرده بود به خار چیدن مواد برگزار شد تا پس از ماه اوت سال 2018 است. آن گفت: واتیکان دیپلمات ارشد در ماناگوا Waldemar استانیسلاو Sommertag حال مداخله در طرف آن است.

La Prensa رهبری همچنین گفت مقامات در نظر گرفته شده بود به اتهام “میلیون ها نفر” برای “ذخیره سازی” در طول 500 روز لوازم برگزار شد ، آن را می گویند نیست که آیا این اختلاف در حال حل و فصل شده است.

دولت هرگز توضیح داد که چرا این مواد حفظ شد در آداب و رسوم.

یکی دیگر از روزنامه El Nuevo Diario بود و به طور مشابه تحت تاثیر قرار و تعطیل در ماه سپتامبر پس از 40 سال در کسب و کار.

رهبری هر دو مقالات شکایت کرده بود معرض عملا سانسور و اقتصادی “خفگی” گفته در تلافی جویانه برای سرمقاله مواضع انتقادی از ارتگا و در حمایت از تظاهرات ضد دولتی که شکست در سال 2018 است.

کمبود کاغذ و لوازم باعث La Prensa به کوچک شدن آن مسائل از صفحات 36 تا هشت صفحه و اجازه دهید حدود 300 400 کارمند دارد.

در اکتبر کاغذ اعلام کرد که مبارزه برای ماندن در کسب و کار و آماده سازی یک طرح برای زنده ماندن فقط با یک دیجیتال علاوه بر این و تنها برخی از 5000 مشترک.

دهکده 93 سال پیش توسط Chamorro, خانواده, La Prensa یک منتقد سرسخت از Anastasio سوموزا در طول 1967-1979 دیکتاتوری. سابق روزنامه مدیر پدرو جقوین Chamorro ترور شد در سال 1978 توسط احتمالی رژیم ترور.

این مقاله همچنین در مورد سوال ارتگا را Sandinista جنبش که رییس سوموزا هنگامی که آن را در قدرت برای اولین بار از سال 1979 تا 1990 و دوباره پس از ارتگا در حال حاضر 74 بود و انتخاب مجدد در سال 2006.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“حفظ همه این منابع سعی شده است که به خفه La Prensa است که موظف به اجازه رفتن پرسنل و ایجاد تغییرات قابل توجهی به آن نسخه قابل چاپ” مقاله در بیانیه ای گفت.

La Prensa به یاد می آورد که در طول 1980s آن نیز مواجه شده “سانسور و آزار و اذیت” ارتگا توسط دولت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر