نیویورک شهروندان خواست برای جلوگیری از سفر به عنوان ویروس گسترش می یابد

پکن – ایالات متحده آمریکا, مقامات بهداشت و درمان خواست میلیون ها نفر از ساکنان شهر نیویورک در منطقه برای جلوگیری از غیر ضروری سفر با توجه به افزایش coronavirus عفونت وجود دارد به عنوان مرگ و میر در ایالات متحده و اروپا افزایش یافت و کشورها از جمله روسیه و ویتنام محکم سفر و محدودیت های کسب و کار.

مشاوره اواخر روز شنبه پس از تعداد تایید آمریکا و میر گذشت 2,000 بیش از دو برابر سطح دو روز زودتر. این امر در شهر نیویورک, سخت ترین-آمار ایالات متحده شهرداری و ایالت های نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات است. مشاوره ذکر شده “گسترده جامعه انتقال” در منطقه و خواست ساکنان برای جلوگیری از سفر برای 14 روز.

در سراسر جهان عفونت پیشی گرفته 660,000 علامت با بیش از 30 ، 000 مرگ و میر به عنوان موارد جدید با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده منجر جهان با بیش از 120.000 موارد گزارش شده. پنج دیگر کشورها بالاتر مرگ و میر عوارض: ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و فرانسه است. ایتالیا دارای بیش از 10 ، 000 مرگ و میر بیشتر از هر کشور است.

این بیماری گسترش به دیگر شهرستانها عمده ایالات متحده از جمله دیترویت نیواورلئان و شیکاگو و به روستایی که در آن نقاط فوران در میانه شهر و کوه های راکی اسکی پناهگاه.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: شکست دادن ویروس را “سال و ماه و هفته است.” سازمان ملل متحد که مقر آن در نیویورک اهدا 250,000 ماسک صورت برای شهرستان. کومو تاخیر دولت ریاست جمهوری اولیه از مارس 28 ژوئن 23.

سفر مشاوره از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: کارکنان حمل و نقل, تامین مواد غذایی, خدمات مالی و برخی دیگر از صنایع معاف بودند از اندازه گیری آن گفت: فرمانداران از سه متحده بود “اختیار کامل” بیش از چگونه به انجام مشاوره.

قبلا کومو و فرمانداران از کشورهای دیگر را رد کرد و پیشنهاد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که او ممکن است اعمال قرنطینه در منطقه است. کومو گفت که غیر قانونی خواهد بود, اقتصادی فاجعه بار و بی فایده از دیگر مناطق در حال حاضر شاهد خروش است.

در جای دیگر نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin دستور داد او مرزهای کشور بسته شده و از دوشنبه. دیپلمات ها و ساکنان روسی محاصره از کالینینگراد در دریای بالتیک معاف بودند.

ویتنام قطع پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی و دستور, رستوران ها, مراکز خرید و کسب و کارهای دیگر تلقی های غیر ضروری را ببندید به مدت حداقل دو هفته از روز شنبه. تجمع بیش از 20 نفر ممنوع شد و دولت خواست شرکت ها اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه در صورت امکان.

ویتنام دارای قرنطینه نزدیک به 60 ، 000 افرادی که وارد این کشور از ویروس آلوده سازمان ملل و یا در تماس با افراد آلوده با توجه به وزارت بهداشت.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و منجر به مرگ شود.

بیش از 135,000 مردم بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در دیترویت که زیادی کم درآمد جمعیت مرگ و میر افزایش به 31 با 1,381 عفونت از ظهر شنبه.

“مسیر دیترویت است که متاسفانه حتی بیشتر تند تر از نیویورک گفت:” دکتر تینا Chopra, پزشکی, مدیر پیشگیری از عفونت و بیمارستان اپیدمیولوژی در مرکز پزشکی دیترویت. چوپرا گفت: بیماران بسیاری از بیماریها از جمله آسم و بیماری های قلبی دیابت و فشار خون بالا.

“این است که نمودار,” او گفت:. “ما شاهد تعداد زیادی از بیماران که در حال ارائه به ما با بیماری شدید به جای جزئی بیماری است.”

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت: یک نوزاد با COVID-19 کشته در شیکاگو و علت مرگ در دست بررسی است. مقامات نمی انتشار اطلاعات دیگر از جمله اینکه آیا این کودک تا به حال مشکلات بهداشت و سلامت دیگر.

برخی از ایالات آمریکا بدون شناخته گسترده عفونت شروع به سعی کنید به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض از بازدید کنندگان از ضربه سخت تر مناطق.

رود آیلند سرباز گارد ملی بودند دستور به رفتن درب به درب در جوامع ساحلی برای پیدا کردن نیویورکی و توصیه آنها در مورد اجباری 14 روز در قرنطینه برای مردم از دولت است.

در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور داد هر کسی که از لوئیزیانا به خود قرنطینه و گفت: مأموران اجرای قانون را راه اندازی ایستگاه های بازرسی به صفحه نمایش ماشین از دولت است.

لوئیزیانا پیشی گرفته است 3,300 عفونت با 137 مرگ و میر با توجه به بخش بهداشت و درمان. رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز گفت: این منطقه در مسیر اجرا از هواکش توسط هفته اول آوریل است.

موارد در شیکاگو و حومه طبخ شهرستان حدود سه چهارم از ایلینویز’ 3,026 مجموع همانطور که از جمعه.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot بسته محبوب lakeshore, پارک, پس از مردم چشم پوشی از یک ایالت به منظور ماندن در خانه و urgings به دور ماندن از هر یک از دیگر ،

فرماندار کانزاس دستور داده است تا مردم به ماندن در خانه شروع دوشنبه به عنوان ویروس طول می کشد نگه دارید و در بیشتر مناطق روستایی که در آن پزشکان نگران عدم مراقبت ويژه تخت.

یک خوشه از سه شهرستان در مناطق روستایی ایندیانا باید نرخ فزاینده از موارد تایید شده.

یکی از آنها Decatur, جمعیت 26,000 شده 30 مورد با تأييد مرگ و دیگری مشکوک گفت: Sean دوربین شهرستان اضطراری برای بهداشت عمومی در آمادگی co-ordinator.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

چند مورد ترسیم شد به گردهمایی های زیادی قبلا در این ماه از جمله مذهبی عقب نشینی و یک دبیرستان در مسابقات بسکتبال.

این شهرستان در بخش بهداشت و درمان در حال حاضر اجرا از حفاظت فردی, تجهیزات دوربین گفت. آخرین عرضه از فدرال ذخایر وارد بیش از یک هفته پیش و موجود فقط 77 N95 ماسک و دو ده چهره سپر.

“من آرزو می کنم وجود دارد قوی تر کلمه برای نا امید,” او گفت:. “من دعوت آنها را برای انجام بهتر.”

Blaine County, Idaho, منظره اسکی پناهگاه برای گردشگران ثروتمند در حال حاضر حدود 100 تایید موارد COVID-19 بالاترین نرخ سرانه در خارج از شهر نیویورک در منطقه است. دو نفر کشته شده اند.

دولت های اروپایی از جمله ایتالیا و اسپانیا و فرانسه تحمیل کرده اند که مستندات را ترک کرده اند به طور معمول شلوغ خیابان های شهر خالی است.

آلمان مرگ و میر کمتر از برخی از کشورهای همسایه است اما بسته غیرضروری و مغازه های عمومی ممنوع تجمعات بیش از دو نفر تا مارس 20. آن را هنوز هم تا به حال سهم خود را از گریم اخبار: 12 ساکنان یک خانه سالمندان در شمال شهر ولفسبورگ روز پس از پنج شنبه, آژانس خبری dpa گزارش شده است.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته اعلام کرد او امضا فرمان آزادی تا 400 میلیون یورو ($440 میلیون دلار) به صورت کوپن و بسته های کمک غذایی به تحویل درب به درب در صورت لزوم. ایتالیا تقریبا به اتمام سه هفته مستند.

در اسپانیا که در آن اقامت-در-خانه محدودیت شده اند در محل نزدیک به دو هفته مرگ و میر افزایش به 5,812. یکی دیگر از 8000 تایید عفونت تحت فشار قرار دادند که تعداد بالا 72,000 موارد است.

اسپانیا مدیر اورژانس فرناندو سیمون گفت: میزان عفونت کاهش و آمار و ارقام “نشان می دهد که شیوع ثبات است و ممکن است رسیدن به اوج خود در برخی از مناطق است.”

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز به نام برای یک واکنش شدید از اتحادیه اروپا است. اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و شش عضو دیگر خواسته اند این اتحادیه برای به اشتراک گذاشتن بار بدهی اروپا لقب coronabonds در رسانه ها برای کمک به مبارزه با ویروس. اما این ایده روبرو شده است و مقاومت از دیگر اعضای رهبری آلمان و هلند.

“این سخت ترین لحظه برای اتحادیه اروپا پس از آن بنیاد و آن را به آماده به افزایش به چالش” سانچز گفت.

به عنوان دولت های دیگر تشدید کنترل چین کاسته بیشتر محدودیت های زیر است حزب حاکم کمونیست را اعلام پیروزی بیش از coronavirus در کشور که در آن پدید آمده در ماه دسامبر.

مترو و اتوبوس از سر گرفته شد روز شنبه در ووهان شهر از 11 میلیون نفر در مرکز شیوع. محدودیت هایی که نوار ووهان از ساکنان اطراف آن در استان هوبئی با توجه به پایان مارس 8.

___

مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im