نیویورک فرماندار کومو تماس برای ارتش و سپاه برای کمک به ساخت موقت بیمارستان

رو به افزایش سریع در تعداد تایید coronavirus موارد فرماندار اندرو کومو می گوید نیویورک آماده است برای سپاه مهندسان ارتش شروع به ساختمان موقت بیمارستان در دولت بلافاصله.

کومو گفت که او تا به حال سفر کرد و به طور رسمی مورد تایید چهار سایت در دولت از جمله Javits در مرکز منهتن و دیگران در شهرستان Westchester و لانگ آیلند.

“زمان مهم, دقیقه, تعداد,” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی در روز یکشنبه. “از دیدگاه من ساخت و ساز می تواند شروع فردا.”

کومو نیز خواست دولت فدرال ملی به تلاش برای به دست آوردن محافظ لوازم پزشکی — از جمله ماسک ، روپوش و دستکش — که در تامین کوتاه مدت هستند. او می گوید: ماسک استفاده می شود که برای هزینه 85 سنت در حال حاضر به قیمت 7 دلار به عنوان متحده مجبور به پیشنهاد در برابر یکدیگر برای منابع محدود.

“من فکر می کنم که دولت فدرال باید جهت, کارخانه, تولید, ماسک, لباس هواکش گفت:” کومو. “ضروری تجهیزات پزشکی که به تفاوت بین مرگ و زندگی است.”

Coronavirus سرزنش است برای بیش از 100 مرگ و میر در نیویورک در حالی که تعداد موارد تایید شده است با صعود به بیش از 15 ، 000. که تا کنون بیشتر از هر دولت و هر چند کومو گفت که تا حدودی به این دلیل نیویورک در حال تست به شدت بیشتر از کشورهای دیگر. اگر عفونت رای همچنان آن زمان مسیر کومو می گوید دولت نیاز 110,000 تخت بیمارستان در اوج خود – بیش از دو بار به عنوان بسیاری به عنوان آن در حال حاضر.

کومو اعلام کرد که یک کارآزمایی بالینی داروهای جدید برای درمان COVID-19 از جمله هیدروکسی کلروکین می begin روز سه شنبه در نیویورک است.

او همچنین بادی سرخوردگی خود را که ساکنان شهر نیویورک ادامه داد و به جمع در شهرستان پارک بیش از آخر هفته با وجود سفارش برای جلوگیری از تجمعات غیر ضروری به سرعت گسترش ویروس.

“این غیر حساس آن را متکبر آن خود مخرب آن را بی احترامی و آن را به توقف در حال حاضر” کومو گفت. “این یک شوخی نیست و من شوخی نمی کنم.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet