خاک پروفسور بازدید خاک پرداخت: $250K جایزه برای کمک به کشاورزان مبارزه با تغییر آب و هوا

بزرگنمایی این تصویر ای لعل در اوهایو cornfield. خاک دانشمند است و در سال جاری مواد غذایی در جهان, بر

توسط MINERALNEWS در 2 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

ای لعل در اوهایو cornfield. خاک دانشمند است و در سال جاری مواد غذایی در جهان, برنده جایزه, درآمد یک چهارم از یک میلیون دلار جایزه برای کار پیشگام خود را در بهبود خاک. کن چمبرلین/دانشگاه ایالتی اوهایو پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کن چمبرلین/دانشگاه ایالتی اوهایو

ای لعل فقط موفق به کسب یک چهارم از یک میلیون دلار برای تحقیقات علمی خود در خاک. و یا به عنوان او ترجیح میدهد به آن تماس بگیرید "خاک."

و در واقع خاک و پول چیزی دارند که مشترک می گوید لعل به تازگی به نام 2020 مواد غذایی در جهان جایزه نوبل. فکر می کنم از زمین که شبیه یک حساب بانکی. اگر شما می خواهید خود را برای بهبود تعادل حساب بانکی شما باید برای واریز پول بیشتری از شما برداشت. همان می رود برای خاک. شما را به سپرده به نگه داشتن آن سالم است.

با ارزش ترین مسائل در وجود ماده آلی -- در واقع مواد مغذی مانند کربن و نیتروژن و هیدروژن که یک دانه نیاز به رشد یک گیاه. این مواد مغذی باید فقط در حال حاضر در مقادیر کوچک; خاک سالم است حدود چهار درصد ماده آلی (بقیه آب اشکالات و ذرات سنگ).

متاسفانه اکثر خاک در سراسر جهان می کند به اندازه کافی از این مواد مغذی است. دهه فرسایش و فعالیت های کشاورزی ناپایدار باید تخلیه خاک ترک فقط نیم درصد از ماده آلی. با توجه به مواد غذایی و کشاورزی سازمان ملل متحد حدود یک سوم از این سیاره را در خاک خود است "در حد متوسط و به شدت تخریب." هنگامی که مواد مغذی در خاک از بین رفته اند, محصول پایین تر هستند و گیاهانی که در حال رشد هستند و کمتر سالم است. این خبر بدی برای کشاورزان است که با داشتن یک زمان سخت تر تولید غذای کافی برای تغذیه رو به رشد جمعیت است.

در طول دوره از 50 سال فعالیت حرفه ای لعل استاد علوم خاک و مدیر کربن مدیریت و جداسازی مرکز در دانشگاه ایالتی اوهایو است و پیشگام تکنیک های کشاورزی است که جلوگیری از خاک از دست دادن این مواد مغذی حیاتی و حتی با قرار دادن مواد مغذی به خاک. لعل رویکرد که او خواستار "خاک محور" نه تنها افزایش ماده آلی اما همچنین می تواند کمک به جلوگیری از جنگل زدایی کاهش تغییرات آب و هوایی و افزایش تنوع زیستی.

لعل علاقه در خاک شروع به عنوان یک کودک در خانواده اش مزرعه کوچک در روستایی در شمال غربی هند است. خانواده اش زندگی و معیشت حول خود را حفظ پنج هکتار زمین: مدیریت علف های هرز جمع آوری کود از گاو و گسترش آن در سراسر زمینه و شخم زمین توسط دست در 120 درجه از قبل موسمی هند تابستان است.

"من بسیار آشنا با مشکلات خشکسالی گرد و غبار طوفان کم محصول," لعل به یاد می آورد. "من به یاد داشته باشید پدر من شخم زمینه. که بسیار سخت است. این تصاویر هنوز هم وجود دارد از مشکلات خرحمالی. سوال این بود که چرا. چرا شما باید به آن؟"

کسانی که تجربیات و سوالات رو لعل به مطالعه کشاورزی در دانشگاه کشاورزی پنجاب در هند و سپس به دریافت دکترای خود را در علوم خاک از دانشگاه ایالتی اوهایو. دو سال پس از فارغ التحصیلی لعل پذیرفته شده و موقعیت به عنوان یک خاک فیزیکدان در موسسه بین المللی کشاورزی گرمسیری در ابادان, نیجریه. آن را آوریل سال 1970. محلی خاک شده بود و تهی از مواد مغذی و کشاورزان در تلاش بودند به رشد مواد غذایی در زمین آنها بود به طوری که آنها قطع جنگل های نزدیک برای ایجاد زمین های کشاورزی.

لعل مجموعه ای را برای رفع مشکل.

برای ماه های پس از آن 25 سال لعل مورد مطالعه خاک مشاهده چگونه محصولات نمی رشد خوبی در خاک که به لمس چگونه طوفان شسته بزرگ عصری خاک, چگونه روز بعد از باران های سنگین در گیاهان هنوز هم خشک و پژمرده شده است.

در موسسه تحقیقات لعل پاک یک قطعه کوچک از زمین های کشاورزی و برنامه ریزی شده یک آزمایش است. به یاد دوران کودکی خود را بار شخم خانواده اش در مزرعه و تعمق علمی ضرورت روند که به منظور نرم کردن خاک و جلوگیری از علف های هرز لعل تصمیم به جست و خیز این مرحله در مجموع یک روش به نام no-till کشاورزی بود که در آن زمان تنها بمب توسط دانشمندان در ادبیات اما هرگز به طور گسترده ای تمرین یا مطالعه قرار گرفت.

لعل و سپس تحت پوشش زمین با مالچ و گیاه باقی مانده مانند برگ و ساقه ذرت; او استدلال این امر در حفظ خاک کولر و جلوگیری از سنگین باران از دور شستن مواد مغذی خاک است. پس از فصل برداشت لعل کاشته شده و رشد دور دیگری از محصولات کشاورزی اما به جای چیدن آنها او اجازه دهید گیاهان می میرند. این عمل به نام محصول پوشش کشاورزی کار می کرد مانند یک وام بانکی: محصولات قرض گرفته شده از این مواد مغذی به عنوان آنها رشد کرد اما کسانی که مواد مغذی بازگردانده شدند که گیاهان تجزیه می شود. و چون او قفل کردن این مواد مغذی در محصولات پوشش آب باران و وزش نمی تواند آنها را حمل به دور است.

در طول زمان مقدار مواد مغذی در لعل طرح از زمین بالا رفت. او تا به حال ثابت شده است که شما می توانید استفاده مجدد از همان زمین های کشاورزی بدون مواد مغذی از دست دادن نتیجه از بین بردن نیاز به قطع جنگل تا زمانی که کشاورزان به دنبال شیوه های مناسب.

لعل سفر در سراسر آفریقا و آسیا و استرالیا و آمریکای جنوبی تکرار آزمایش های خود را با موفقیت های مشابه. لعل را در خاک خود-محور تکنیک های کشاورزی انقلابی بودند. No-till و محصول پوشش کشاورزی کمک پیشگام پس از آن-در حال ظهور در زمینه کشاورزی حفاظتی که با تمرکز بر بهبود سلامت خاک و کاهش اثرات زیست محیطی کشاورزی.

"[لعل] بود واقعا اولین فرد برای قرار دادن خاک علم بر روی نقشه می گوید:" مارکو Ferroni از CGIAR جهانی تحقیقات کشاورزی ، لعل در ادامه به انتشار بیش از یک هزار مقاله علمی جزئیات تحقیقات خود را. او همچنین با صدها نفر از دانشمندان و کشاورزان در سراسر جهان برای انطباق با این شیوه به آب و هوای مختلف فرهنگ و اقتصاد.

در اواخر دهه 1970 لعل و همکارانش متوجه شدم که این خاک محور رویکرد به کشاورزی می تواند انجام بیش از فقط به تقویت مواد مغذی در خاک است. آن می تواند کمک به مبارزه با تغییر آب و هوا.

یکی از مهم ترین مواد مغذی در خاک و کربن است که گیاهان را با مصرف دی اکسید کربن یک گاز گلخانه ای است که یک biproduct از سوزاندن سوخت های فسیلی است. لعل به حال سال از داده های تجربی نشان می دهد که او شیوه های کشاورزی افزایش مقدار کربن در خاک است. اجازه می دهد محصولات به رشد و حتی در خارج از فصل کشاورزان ایجاد فرصت برای دی اکسید کربن بیشتر کشیده می شود از هوا و ذخیره شده در خاک به عنوان کربن. این فرایند به نام ترسیب کربن است که در اصل همان پشت در مقیاس بزرگ کاشت درخت کردند.

با توجه به لعل کشاورزی حفاظتی در کنار دیگر زمین بازسازي مانند تمیز کردن زغال سنگ در معدن سایت ها و reforesting زمین نهفته چوب برداشت می تواند با حذف دو تا سه میلیارد تن دی اکسید کربن از اتمسفر تعدیل حدود 15 درصد از جهانی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای — همه در حالی که خاک سالم است. سه تغییرات اقلیمی سازمان ملل متحد کنفرانس حمایت لعل شیوه های به عنوان یک راه برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی و در سال 2007 لعل کار با پنل بین دولتی تغییر آب و هوا کمک این سازمان برای به اشتراک گذاشتن سال جایزه نوبل.

با وجود وعده لعل را به شیوه های کشاورزی و دیگر روش کشاورزی حفاظتی تنها در حدود 25 تا 30 درصد از کشاورزان عمل برخی از نسخه no-till و محصول پوشش کشاورزی امروز است. چالش های اجرای لعل روش های متفاوت در سراسر جهان است. این کارخانه باقی مانده و مالچ که لعل تشویق کشاورزان برای پوشش زمین های کشاورزی خود با را می توان مورد استفاده برای تغذیه گاو در آسیا و آفریقا و یا در ایالات متحده فروخته شده را به سوخت اتانول. به منظور رشد محصولات در خارج از فصل کشاورزان مجبور به خرید و دانه های گیاهی اما نمی درو مزایای برداشت محصول و فروش آن دسته از محصولات زراعی است. به سادگی قرار دادن این شیوه نیاز جهان کشاورزان را به سرمایه گذاری است که سود این سیاره اما قرار نیست هر گونه پول در جیب خود.

لعل را راه حل این است که برای دولت به صندوق کشاورزان که ارائه "خدمات اکوسیستم." در حدود 16 دلار در هر هکتار در هر سال با توجه به لعل محاسبات که مقدار به حدود 64 میلیارد دلار در سطح جهان است. اگر چه قیمت بالا به نظر می رسد چند کشور تجربه اجرای آن در مقیاس کوچک. "اگر ما انتظار داریم کشاورزان به انجام کارهای خوب برای سیاره ما باید آنها را به پرداخت هزینه برای آن" لعل توضیح می دهد.

لعل معتقد است شیوه های کشاورزی پایدار هستند "برنده-برنده-برنده گزینه" به عنوان جهان هایش با چالش های فوری از تغییرات آب و هوایی و کمبود غذا. "فلسفه من بوده است که سلامت خاک, گیاهان, حیوانات, مردم و محیط زیست یکی تفکیک," لعل می گوید.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de