بزرگنمایی این تصویر

کادر پزشکی انتقال یک بیمار به اورژانس یک بیمارستان بروکلین در روز سه شنبه. اطلاعات اولیه منتشر چهارشنبه در شهر نیویورک مقامات بهداشتی نشان داد نامتناسب بالا تاثیر در برخی از جوامع در شهرستان از رنگ. آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ

در شهر نیویورک مرکز coronavirus بحران در آمریکا هیچ گروه قومی بوده است و سخت تر ضربه مرگبار بیماری باعث از Latinx جامعه است. شهردار بیل د Blasio گذاشته اولیه داده ها در طول یک جلسه در روز شنبه ارائه یکی از اولین دقیق نگاه اجمالی و در عین حال به تفکیک بیماران نژاد و قومیت.

با استناد به داده ها از شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان de Blasio گفت Latinos — که حدود 29 درصد از جمعیت این شهر — نمایندگی نزدیک به 34 درصد از بیمارانی که مرده بود از COVID-19 همانطور که از دوشنبه. و تقریبا 28 درصد از این شهر 2,472 شناخته شده مرگ و میر در میان مردم سیاه و سفید که نشان دهنده حدود 24 درصد از جمعیت.

در ضمن اعداد منعکس نامتناسب تاثیر کمتر در میان مردم سفید — حدود 32 درصد از جمعیت این شهر و 27 درصد از آن COVID-19 مرگ و میر — و افرادی که نمایندگی حدود 14 درصد از جمعیت و حدود 7 درصد از مرگ و میر.

در طول کنفرانس خبری روز شنبه شهردار با اشاره به این اعداد متفاوت به عنوان نشانه ای از مداوم اقتصادی اختلاف درجه اول.

“هنوز هم وجود دارد یک واقعیت است که مردمی با بیشتر منابع بیشتری دریافت مراقبت های بهداشتی,” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از مردم — به خصوص سالمندان در جوامع از رنگ است که بیشتر آسیب پذیر به دلیل شرایط خود را به حال شده است درمان راه آنها می تواند داشته باشد و باید اگر منابع داده شده بود به آنها که آنها سزاوار.”

د Blasio افزود که موانع زبانی باید بدان معنی است که “برخی از مردم آنها در حال گرفتن به عنوان بسیاری از اطلاعات به عنوان آنها نیاز” از مقامات شهرستان.

دکتر Oxiris Barbot کمیسر شهر در بخش بهداشت و درمان اشاره کرد بیشتر یک نقطه: نگرانی در مورد وضعیت مهاجرت یا که از اعضای خانواده خود را ممکن است کمک به برخی از Latinos’ hesitance به دنبال مراقبت.

“حتی اگر ما را ساخته اند مقدار زیادی از تلاش برای اطمینان بخشیدن به مردم است که همه ما در بیمارستان های دولتی دیدن افراد مستقل از وضعیت مهاجرت خود را,” او گفت: “پوشش های ضد مهاجر و بلاغت در سراسر این کشور, من فکر می کنم به مفهوم واقعی در سلامت جامعه ما است.”

در انتشار اطلاعات اولیه در شهرستان مقامات بهداشت هشدار داد که اعداد را شامل نمی شود اطلاعات در مورد افرادی که شناسایی به عنوان سرخپوستان آمریکا, آلاسکا, بومی, بومی هاوایی و یا دیگر جزایر اقیانوس آرام.

وجود شکاف در داده ها. “اکثریت قریب به اتفاق موارد گزارش شده توسط آزمایشگاه” وزارت بهداشت هشدار داد “و نژاد/قومیت اطلاعات است که اغلب از دست رفته به دلیل آن است که در آزمون requisitions از ارائه دهندگان.” هیچ نژاد یا قومیت اطلاعات برای 37 درصد از مرگ و میر.

در این قومی و نژادی و نابرابری های شهر نیویورک به تنهایی نیست. هر چند این ویروس شده است به نام “بزرگ اکولایزر” روشن شده است که آن ضربه مرگبار آمار گروه های خاص بسیار سخت تر از دیگران در سراسر کشور است.

در شیکاگو دادهها توسط عضو ایستگاه WBEZ نشان داد که از شنبه, مردم سیاه و سفید ساخته شده تا 70 درصد از این شهر ثبت شده مرگ و میر در حالی که ساکنان سیاه وجود دارد را کمتر از 30 درصد از جمعیت آن است. آفریقایی شهروندان آمریکایی در لوئیزیانا نیز به نمایندگی از “کمی بیش از 70 درصد از مرگ و میر” در سراسر کشور از آن مناطق جان ادم ادواردز گفت: در روز دوشنبه.

یکی ممکن است دلیل که چرا ممکن است در آمار منتشر شده در پاییز گذشته توسط اداره فدرال آمار کار: A به طور قابل توجهی درصد کوچکتر از لاتین و سیاه و سفید کارگران گزارش با بهره گیری از انعطاف پذیری لازم برای کار از راه دور از خود و همتایان در 2017-18. و کمتر از راه دور انعطاف پذیری به معنی شانس بیشتری برای قرار گرفتن در معرض.

“آن را نگران کننده و ناراحت کننده است اما تعجب آور نیست” دکتر لیندا Rae موری گفت WBEZ. “این فقط بازتابی از این واقعیت است که ما در حال حاضر می دانم که در مورد این بیماری های همه گیر. افرادی که آسیب پذیر خواهد مرد سریعتر و نمی خواهد که به عنوان بسیاری از منابع است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im