جدید در کالیفرنیا قانون کار AB 5 است که در حال حاضر در حال تغییر چگونه کسب و کار درمان کارگران

در Yogala Studios, کوچک, دنج, نمای در اکو پارک معلمان کار بیشتر بخش زمان دادن فقط یک کلاس در هفته است. کارگاه

توسط MINERALNEWS در 25 بهمن 1398

در Yogala Studios, کوچک, دنج, نمای در اکو پارک معلمان کار بیشتر بخش زمان دادن فقط یک کلاس در هفته است. کارگاه های آموزشی ارائه شده در "باستان معنوی و فلسفی و مراقبه سنت یوگا و تانترا" و همچنین در "مراقبه به شیر به ما بالقوه خلاق به حرکت از طریق منفی بلوک."

به تازگی هر چند این استودیو تا به حال به مقابله با یک کار بسیار مدرن چالش: این reclassifying آن مربیان که همواره مستقل پیمانکاران به عنوان کارکنان با کار گسترده ای به دلیل حمایت از کالیفرنیا جارو قانون جدید مجلس, لایحه 5.

آنها شکایت. "این یوگی" گفت: صاحب سامانتا پادگان. "آنها نگاه در سمت روشن از همه چیز."

در سراسر کالیفرنیا AB 5 است upending محل کار باعث دعاوی خشمگین کمپین های رسانه های اجتماعی و یک دلار چند رای ابتکار حمایت شده توسط Uber, Lyft, Postmates و DoorDash که امتناع از اعطای کارمند وضعیت خود را به ده ها هزار نفر از رانندگان.

تبلیغات

اما به عنوان منتقدان تقاضای معافیت و حتی لغو این قانون بسیاری از کسب و کار کالیفرنیا بزرگ و کوچک و بی سر و صدا در حال اتخاذ استراتژی های خود را مطابق با قانون است که در اثر ماه گذشته. آن شده است آسان نیست.

AB 5 مجموعه استاندارد جدید برای استخدام پیمانکاران مستقل نیاز بسیاری به طبقهبندی به عنوان کارکنان تحت پوشش حداقل دستمزد اضافه کاری کارگران جبران خسارت بیکاری و بیمه از کار افتادگی.

با شرکت ها نیز نیاز به پوشش کارکنان تامین اجتماعی و مدیکر مالیات و هزینه های می تواند سوار. "من می دانستم که من نیاز به در آوردن پول بیشتر" گفت: پادگان که او مطرح قیمت از $22 تا 26 دلار در هر کلاس.

تا کنون مشتریان او نیست ناراحت, او گفت:. "من رسیده به هر عضو. اما این یک سردرد بزرگ — بسیاری از کارهای اداری و فنی."

تبلیغات

قانون جدید رشد از یک سال 2018 کالیفرنیا تصمیم دیوان عالی کشور در مورد آورده توسط رانندگان برای Dynamex عملیات غرب بسته تحویل شرکت. دادگاه این شرکت به طور غیر قانونی تغییر آن کارگران از وضعیت کارکنان به پیمانکاران مستقل برای افزایش سود.

کارگران به ارمغان آورده اند مشابه misclassification موارد در سراسر ایالات متحده برای چندین دهه به عنوان شرکت های offloaded: یک بار-شغل پایدار به پیمانکاران مستقل و موقت کمک به سازمان در چه برخی از کارشناسان "یک fissured محل کار." اما این کشور در حال رشد نابرابری درآمد است ترغیب فشار برای قوانین سختگیرانه تر.

Yoga studio

سامانتا پادگان راست صاحب Yogala Studios با مربی یوگا Jannica Klingborg.

(Dania ماکسول / لس آنجلس تایمز)

در کالیفرنیا صنایع از جمله ساخت و ساز مربوط به فراشی حمل و نقل — و حتی یوگا — تا به حال به مبارزه برای حفظ پیمانکاران مستقل در زیر مجموعه ای از قوانین پیچیده که Dynamex تصمیم اوراق جایگزین کردن آنها را با یک سخت تر و ساده تست کنید.

به پیمانکاران مستقل تحت دادگاه جدید "ABC آزمون" مدل در قوانین در ماساچوست و چند کشورهای دیگر کارگران باید (یک) به طور مستقل کار, (ب) انجام کار است که متفاوت است از آنچه کسب و کار می کند و (ج) ارائه کار خود را به کسب و کارهای دیگر و یا عمومی است. تمام سه شرط باید رعایت شود.

تحت چنگک صاف کردن "ب" از استاندارد یک مربی یوگا کار برای یک ورزشگاه نمی خواهد واجد شرایط به عنوان پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل هر یک بیش از یک درایور برای یک شرکت حمل و نقل یک drywaller برای سازنده یک خدمتکار برای تمیز کردن حق رای دادن یک caddie برای یک باشگاه گلف و یا یک بازیگر برای تئاتر است.

حدود یک میلیون کالیفرنیا کارگران ممکن است نیاز به دیدار با ABC آزمون به ادامه به صورت پاره وقت یا تمام وقت پیمانکاران مستقل دولت قانونی تحلیلگر دفتر تخمین زده شده در این هفته. شمارش خارج شدند و صدها هزار نفر از خود اشتغالی كانون نویسندگان و رانندگان برای سوار-نقطه و مواد غذایی-تحویل سیستم عامل های فن آوری که وضعیت تحت بررسی در دادگاه.

قانون جدید شرکت تقلا برای مشورت با کار حسابداران و منابع انسانی متخصص در چگونه برای جلوگیری از پرونده های حقوقی و قانونی جریمه های است که می تواند از misclassification. مجازات برای نقض محدوده از $5,000 $25,000 و شرکت ها می توانند در قبال دستمزد است.

تبلیغات

"وجود دارد هیچ صنعت وجود دارد که نه سعی کردم به اب شلپ شلپ کردن در پیمانکاران مستقل" گفت: آنا Towne های اجرایی در Bizhaven یک ساکرامنتو مشاور. بیش از 30 کسب و کار از جمله ساخت و ساز و کشاورزی و شرکت های فن آوری به دنبال او شرکت مشاوره در مورد چگونه به مطابق با قانون, او گفت:, و تقریبا همه روشن خود را به پیمانکاران مستقل به کارمند وضعیت.

"برخی می خواهند به پرواز با صندلی از شلوار خود را," او اضافه شده است. "اما ما توضیح دهید که آن را به ارزش به خطر انداختن کسب و کار خود را. آنها می تواند به آب گرم است."

Towne نیز بر مثبت. "به عنوان یک کارفرما آنها باید کنترل بیشتری," او گفت:. "آنها می تواند تعیین می کند چه انتظار چه مقدار زمان را صرف چگونه به کار با مشتریان و کارکنان دیگر. با پیمانکاران مستقل, شما نمی توانید این نوع از کنترل است."

در یک رابطه, AB 5 تنگ شده و با رسیدن به تصمیم دادگاه است. آن حک شده یک نمره از مشاغل مانند پزشکان و وکلا و بیمه و عوامل املاک و مستغلات و مهندسین و کارگزاران بازار سهام و دیگران دیده می شود به عنوان داشتن قدرت چانه زنی بیش از شرایط کاری خود را. این لایحه نویسنده Assemblywoman Lorena گونزالس (D-سن دیگو) تهیه پیش نویس یک لایحه به معاف چند نفر دیگر از جمله نوازندگان نویسندگان و عکاسان است. اما اکثر صنایع به ویژه کسانی که با استفاده از کارگران کم درآمد هستند و به احتمال زیاد به تحت پوشش ABC آزمون. دیگران هنوز هم می تواند شکایت برای misclassification تحت قبلی looser قوانین.

در میان AB 5 را استثنا حسابداران می تواند باقی می ماند پیمانکاران مستقل اما در طول فصل مالیات آنها به طور سنتی استخدام پیمانکاران مستقل به فایل راهنما مشتریان می گرداند و روند payman.

"این قانون است که با داشتن یک تاثیر فوری" گفت: Anthony Pugliese, مدیر اجرایی کالیفرنیا Society of Certified Public Accountants. او 45,000 اعضای او گفت: استفاده از "ارتش موقت مص. هزاران نفر -- از آن می تواند ده ها هزار نفر — در حال قرار دادن بر روی حقوق و دستمزد امضا برای withholdings و ارائه مزایای."

Pugliese نیست مخالفت AB 5. "شما نمی خواهد که این قانون اگر نبود برخی از سوء استفاده که در آن شرکت نگه داشتن مردم به عنوان temp کارگران برای سال, دو سال," او گفت:. "در برخی از نقطه آن را مانند این است که یک کارمند واقعی چرا شما درمان آنها مثل این؟"

تبلیغات

اما ارتباط خود را آماده daylong جلسات آموزشی AB 5 انطباق "از آنجا که وجود دارد آنقدر در منطقه خاکستری" Pugliese اضافه شده است. موقت اظهارنامه مالیاتی preparers اغلب کار 90 یا 120 روز بین ماه های ژانویه و مارس گفت: "اما اگر من تنها با استفاده از آنها را برای یک هفته ؟ کسی که می خواهد منافع را برای یک هفته ؟ آن حس را ندارد."

independent-contractor-small-business-ab5

شیلا اسکویل است رئیس جمهور Omni درمانی 30 کارمند لس آنجلس ارجاع آژانس.

(Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

یک "کسب و کار به کسب و کار" معافیت در AB 5 اجازه می دهد تا پیمانکاران که با راه اندازی یک مالکیت انحصاری به یک شرکت مسئولیت محدود یک مشارکت و یا یک شرکت برای جلوگیری از ABC تست اگر آنها با معیارهای خاصی است. در ماه های اخیر صدها نفر از رانندگان کامیون که خود خود چاه های بزرگ در بنادر لس آنجلس و لانگ بیچ تعیین کرده اند خود را به عنوان کسب و کار مستقل در امید از مرحله مقدماتی.

شیلا اسکویل رئیس جمهور Omni درمانی 30 کارمند لس آنجلس ارجاع آژانس یکی اجرایی امیدوار به کسب و کار به کسب و کار ارائه خواهد او را نجات دهد شرکت — اما او مطمئن نیست. Omni متصل سازمان بهداشت و درمان به درمانگران فیزیکی که به عنوان پیمانکاران مستقل کمک به افراد مسن بازیابی از سکته یا جراحی در خانه های خود.

بر خلاف پزشکان و دندانپزشکان و روانشناسان درمانگران فیزیکی نمی شد معاف از قانون است که با هدف حصول اطمینان از کسب و کار درمانی کارگران خود را پرداخت بسیاری از آنها کار در سایت به عنوان کارکنان و ارائه آنها کار حمایت.

اما اسکویل استدلال می کند که غربت حرفه ای او اشاره می پرداخت توسط سازمان بهداشت و درمان و اصلا از لحاظ فنی کار برای Omni اگر چه او به کار گرفته شده مدارک خود را طول می کشد و یک برش از هزینه های خود را. زمانی که کالیفرنیا بخش توسعه اشتغال حسابرسی Omni تحت pre-AB 5 قوانین "آنها ما مصاحبه, درمانگران, بررسی, من پیام های متنی و ایمیل در نگاه بالینی یادداشت و سال گذشته پس از 18 ماه از درد من آمد با مسئولیت صفر," او گفت:.

اما اگر ABC تست استفاده شد و 500 درمانگران در Omni فهرستی تلقی می شد او کارکنان اسکویل محاسبه شده است که غرامت کارگران به تنهایی خواهد او هزینه نزدیک به یک میلیون دلار در سال است.

به عنوان یک کار در اطراف پس از مشورت با وکلای او به اطلاع همه 500 درمانگران آنها را به خود مجوزهای کسب و کار و یا شرکت ، در طول ماه گذشته برخی از 150 ترک. "آنها نیست, مبارک," او گفت:. "آنها می ترسند از قانون است."

در حال حاضر اسکویل افزود: "من به دنبال ارائه خدمات در کشورهای دیگر. ما در آغاز این ماه در آریزونا. من نمی دانم چه مدت من می توانم نگه داشتن رفتن در کالیفرنیا است."

برای سود کسب و کار نه تنها کارفرمایان نیاز به انطباق با قانون است.

"AB 5 آمار ما مانند یک تن آجر" گفت: Christian Lebano هنری مدیر سیرا Madre تاتر یکی از 28 کوچک غیر انتفاعی تئاتر در منطقه لس آنجلس. "هیچ یک باعث می شود زندگی در تئاتر است. بازیگران و طراحان آن را انجام دهد زیرا آنها با عشق کار می کنند و یا می خواهید قرار گرفتن در معرض."

486967_la-fi-ab5-independent_2162.jpg

"AB 5 آمار ما مانند یک تن آجر" گفت: Christian Lebano هنری مدیر سیرا Madre تاتر.

(Dania ماکسول / لس آنجلس تایمز)

در Jan. 28 Sierra Madre لغو آن جوانان سالانه تولید. نه مدارس در حال رزرو صندلی برای مارس اقتباس از "تار شارلوت" با 2,600 کودکان همراه با 400 معلمان و پدر و مادر برنامه ریزی برای حضور در. اما پرداخت بازیگران و دیگر پرسنل حداقل دستمزد و اضافه کاری برای شش هفته از تمرینات و 46 اجراهای همراه با مالیات حقوق و دستمزد و سایر کارکنان هزینه خواهد اضافه شده $38,000 به $52,000 بودجه Lebano گفت.

تئاتر در تابستان تولید برنامه ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده بود زیرا در حال حاضر بودجه برای اتحادیه های تحت پوشش بازیگران, او گفت:. به عنوان یک نتیجه از AB 5, اما, این سه مرحله مدیران تغییر خواهد از پیمانکاران مستقل به کارکنان.

شمال هالیوود ناشنوا غرب تئاتر ارائه می دهد که در زبان اشاره نیز مجبور به وفق دهند. بازیگران و مدیران مرحله در حال حاضر کارکنان, اما برای تولید بعدی 11 نفر به دست آورید کارمند وضعیت از جمله کارگردان و تهیه کننده و طراحان و نشانه-مترجم زبان.

"ما در حال تلاش ما بهترین را می توان در انطباق در حالی که شرکت ما شناور" گفت: دبورا نی تئاتر و مدیر کسب و کار.

کوچک تئاتر و رقص و اپرا شرکت در حال فشار دادن یک AB 5 معافیت, اما بازیگران سهام Assn., اتحادیه ملی برای بازیگران و مرحله مدیران پشت این قانون عنوان شده است. "کسانی که آن را نشان می دهد به زندگی باید نسبتا جبران و همان استاندارد حمایت است که کارکنان در صنایع دیگر باید" مدیر اجرایی, مریم McColl گفت.

ماه گذشته این گروه منتشر شد یک نظرسنجی از اتحادیه و nonunion بازیگران و مدیران مرحله درمان به عنوان پیمانکاران مستقل. هشتاد و دو درصد گزارش شده است که خواسته به کار کمتر از حداقل دستمزد 28 درصد گزارش شده است را تکذیب کرد مزایای بیکاری و 16 درصد گزارش شده است مجروح در حالی که کار از جمله سقوط در طول رقص آسانسور — آسیب های تحت پوشش جبران خسارت کارگران.

گونزالس AB 5 نویسنده است و نه ارائه یک حک کردن برای گروه هنرهای نمایشی. اما در اوایل این ماه و دیگر قانونگذاران پیشنهاد یک بار $20 میلیون بودجه دولت تخصیص بودجه برای کمک های مالی به سازمان های هنری "است که نیت تلاش برای تطابق با آب 5."

در ضمن اجرای این قانون در جریان است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بودجه اختصاص $21.68 میلیون برای سرکوب misclassification تحت AB 5 و به روند انتظار می رود پرش در ادعای غرامت کارگران. این کمک های مالی پیمانکاران یک سال معافیت از هزینه های دولت به طور معمول ارزیابی به راه اندازی شرکت و مشارکت محدود.

دولت در تنظیم دقیق سایت و برنامه ریزی شده بیش از 80 سمینارها در سراسر کشور برای توضیح قانون است. در گلندیل را Verdugo مشاغل مرکز ماه گذشته دو بخش توسعه اشتغال مقامات بینی 41 اسلاید در AB 5 توزیع برگه در اقتصاد زیرزمینی و پاسخ سوالات از 30 شرکت کنندگان.

سه ساعت جلسه شیرجه زده قوانین مترجم زبان, پرستاران, لوله کش و ساخت و ساز و کارگران رستوران. یک زن که به استخدام پیمانکاران مستقل به گل فروش در خیابان تعجب که آیا او معاف. نماینده بیمه با بیان نا امیدی است که "تماس EDD است مانند افتادن به یک سوراخ عمیق. آنها هرگز با شما تماس بگیرد."

کن جانسون یکی از أد مجریان به دنبال اطمینان. "هدف ما این است که به سطح زمین بازی برای همه کارفرمایان," او گفت:. "ما در حال درخواست از همه شما برای کمک به این تلاش است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب