نامه اصرار بتسی DeVos برای پاک کردن وام های دانشجویی برای وام گیرندگان با معلولیت

بزرگنمایی این تصویر ایالات متحده آمریکا وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos شهادت در کاپیتول هیل در فوریه.

توسط MINERALNEWS در 13 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

ایالات متحده آمریکا وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos شهادت در کاپیتول هیل در فوریه. 27. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

وزارت آموزش ایالات متحده باید برای کمک به هزاران نفر از وام دانشجویی وام گیرندگان که معلولیت شدید; این پیامی است که از دو نامه ارسالی سه شنبه وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos. به دلیل ناتوانی این وام گیرندگان واجد شرایط خود را به وام های دانشجویی فدرال پاک شده است. اما یک نامه امضا شده توسط بیش از 30 گروه های حامی می گوید: بخش ساخته شده است که روند درخواست خیلی غم انگیز است که بسیاری از وام گیرندگان هرگز کمک آنها حق هستید.

دوم نامه امضا شده توسط دانشجو وام طرفداران از هفت ایالت و ناحیه کلمبیا به طور مشابه خواستار این بخش به روشن دور غیر ضروری موانع اداری و به طور خودکار تخلیه وام از وام گیرندگان واجد شرایط با معلول دائم.

وزارت آموزش و پرورش بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در این نامه آمده پس از یک NPR تحقیقات نشان داد که تنها 28 درصد از وام گیرندگان واجد شرایط معلول — شناسایی شده توسط وزارت آموزش و پرورش بین مارس 2016 و سپتامبر 2019 — یا تا به حال وام های خود را پاک و یا در مسیر به که اتفاق می افتد.

"این تعداد غیر قابل قبول است. بیست و هشت درصد است تکان دهنده تعداد کم" می گوید: الکس السون ارشد مشاوره در ملی دانشجویی دفاع قانونی شبکه یکی از حمایت گروه های فشار DeVos به بهبود است.

برای بیش از نیم قرن وام دانشجویی وام گیرندگان با یک توجهی از کار افتادگی دائم و محافظت شده توسط قانون فدرال: اگر آنها می توانند دیگر کار به اندازه کافی برای حمایت از خود و یا بازپرداخت بدهی های خود را, آنها می توانند خود را وام دانشجویی فدرال پاک شده است.

وزارت آموزش و پرورش در حال حاضر نیاز است که وام گیرندگان واجد شرایط درخواست برای کمک به, اما روز سه شنبه نامه ها استدلال می کنند که روند برنامه های غیر ضروری است. در سال 2015 دولت ایالات متحده شروع به مقایسه اداره تامین اجتماعی سوابق آمریکایی که مجموع معلول دائم به وزارت آموزش و پرورش پایگاه داده های فدرال دانشجویی وام گیرندگان. آن را پس از آن ساخته شده یک لیست از هر کس که نام او به نظر می رسد در هر دو.

با توجه به وزارت اطلاعات به دست آمده توسط NPR, بین مارس 2016 و سپتامبر 2019, 555,000 وام گیرندگان قابل توجه دائم معلول شناسایی شدند به عنوان واجد شرایط برای وام تخلیه. در حالی که این گروه اقدام به اطلاع بسیاری از آنها از واجد شرایط بودن خود را در نهایت فقط 200,000 با موفقیت به کار گرفته اند وام خود را مشروط تخلیه شده و اقدام به سنگین درآمد-نظارت بر دوره است. از دسامبر 2019 تنها 156,000 وام را هم تا به حال وام های خود را پاک و یا هنوز هم در مسیر که به اتفاق می افتد.

"فرایند نرم افزار است که ایستاده در راه حیاتی برای کمک به صدها نفر از هزاران نفر از واجد شرایط وام گیرندگان فردی قصد کنگره که بدهی وام دانشجویی خود بود مرخص می گوید:" نامه امضا شده توسط گروه های حمایت از جمله فدراسیون معلمان آمریکا ملی حقوق معلولین شبکه و Easterseals.

هر دو نامه توصیه همان ثابت: به طور خودکار تخلیه فدرال وام های دانشجویی از هر واجد شرایط وام گیرنده است که ملاقات دولت فدرال ناتوانی استاندارد برای معیارهای شناخته شده به عنوان پزشکی بهبود نمی رود. آنها استدلال می کنند نمی توان این آسیب پذیر وام گیرندگان درخواست برای سود است که دولت فدرال در حال حاضر می داند که آنها واجد شرایط برای.

"به اداره پست می تواند دست و پا گیر. نه هر کس است یک چاپگر در خانه. این اسناد می تواند دست و پا گیر" می گوید: ایالت نیویورک مدافع دانشجویی وینستون برکمن-Breen که cosigned یکی از نامه ها. "قرار دادن در این برنامه یک سری واقعا دشوار است و موانع بالا برای کسی که واجد شرایط برای این برنامه است. شما می دانید, آن را مرتب کردن بر اساس از این منحرف ایده است که افرادی که در نظر گرفته شده برای بهره مندی از برنامه هستند که حداقل قادر به دسترسی به برنامه است."

در ماه دسامبر در پاسخ به NPR یافته در بخش آموزش و پرورش گفت: با توجه به NPR این گروه تا به حال ساخته شده افزایشی بهبود فرایند نرم افزار پس از 2016: "ما همچنان به دنبال راه هایی برای ایجاد این فرایند را آسان تر به حرکت برای غیر فعال دانشجویی وام گیرندگان در حالی که حفظ یکپارچگی مالیات دهندگان دلار همراه با ترشحات."

این گروه همچنین گفت: NPR که آن را به دسترسی به اطلاعات مربوط به درآمد آن نیاز خواهد بود به طور خودکار وام تخلیه روند. اما متعدد حقوقی و کارشناسان سیاست اختلاف است.

"آنها باید از این قدرت برای انجام این کار. قوانین و برنامه های در حال حاضر وجود دارد می گوید:" واشنگتن وام دانشجویی مدافع استفانی Sampedro که cosigned یکی از نامه ها. "[وزارت آموزش و پرورش] در حال حاضر انجام می شود آن را برای برخی از وام گیرندگان -- برای جانبازان که غیر فعال هستند."

در ماه اوت سال 2019 رئیس جمهور تهمت و DeVos اعلام کرد که واجد شرایط جانبازان با معلولیت دائمی آغاز خواهد شد به وام های خود را مرخص شد به صورت خودکار. آنها دیگر نمی خواهد نیاز به پاسخ به یک نامه و یا درخواست برای کمک.

در این تفاهم نامه ریاست جمهوری اعلام حرکت مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه داغدار نقد فرايند ترخيص و گفت آن است که "بیش از حد پیچیده و دشوار است و مانع بیش از حد بسیاری از جانبازان ما از دریافت امداد برای آنها که واجد شرایط هستند. این تحمیل قابل توجهی مشکلات و آسیب جدی بر این جانبازان و نا امید قصد کنگره که بدهی وام دانشجویی فدرال مرخص شود."

رئيس جمهور در حرکت بود که به طور گسترده ای مشهور اما آن را تا کنون انجام هیچ چیز برای این گروه بسیار زیادی از شهروندان با معلول دائم که هم از نظر قانونی مجاز به همان وام تخلیه.

"و در حال حاضر از آن زمان برای [وزارت] به اعطای همان امداد رسانی به غیر نظامیان که از طریق هیچ گسل از خود شد کاملا و به طور دائم غیر فعال شده و در حال حاضر در تلاش برای بازپرداخت بدهی های خود را," Sampedro می گوید.

برای دو سال گذشته یک ائتلاف دو حزبی از قانونگذاران است به همین خواست DeVos به طور خودکار تخلیه وام از وام گیرندگان واجد شرایط با معلول دائم.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب